دادستان کل: خانه عبادت حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی می تواند در فرد

یک راهنمایی جدید صادر شده توسط تگزاس دادستانی کل می گوید که محلی و شهرستان سفارشات می توانید منع سازمان های مذهبی از برگزاری فرد در خدمات عبادت.

در حالی که کلیساها ممنوع شد, از برگزاری خدمات در روز جمعه و یکشنبه عید پاک مسلمانان را نمی خواهد ممنوع از جمع آوری خود را برای یکی از مهم ترین تعطیلات در ماه رمضان که شروع می شود در روز جمعه.

قضات در دالاس و هریس استان ها ممنوع خانه عبادت از تجمع پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اولیه اجرایی موظف است که آنها را نگه دارید آنلاین خدمات. بسیاری از کلیساها باید پیروی اما به عنوان تگزاس همچنان به ارسال رکورد کم coronavirus اعداد و رکورد بیکاری برخی از رهبران مسیحی گفته اند به اندازه کافی به اندازه کافی است.

مستقر در هوستون مدیر عامل شرکت تگزاس شرکت پزشکی دکتر استیون Hotze همراه با چهار شبان و کنگره ایالات متحده تام تاخیر شکایت کرد, شهرستان هریس, قاضی لیندا هیدلگو برای سفارش او صادر شده الزامی تمام غیر ضروری کسب و کار به از جمله کلیساها.

پس از چند اطلاعیه که ابوت ممکن است بازگشایی اقتصاد پاستور استیو Riggle که منجر Grace Community Church در جنگل ارسال یک پیام ویدئویی در Facebook, اصرار فرماندار و مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی تگزاس.

“ما شده اند بیمار حتی اگر هر طرح از تاثیر coronavirus شده است به شدت اشتباه است,” او گفت:. “به ما گفته شد به پهن کردن منحنی به دلیل وجود دارد هیچ درمان حتی اگر تعداد بسیار کمی در واقع مرگ ناشی از این ویروس در مقایسه با جمعیت و سایر بیماری ها و علل مرگ ما با زندگی روزانه است.”

با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی (DSHS) به عنوان از آوریل 17, .0055 و یا نیمی از یک درصد از ساکنان تگزاس آزمایش برای COVID-19 تقریبا 169,536 مردم از 29 میلیون و در میان آنها .0006 یا 6/100 از یک درصد تست شده اند مثبت است.

در عین حال در ماه مارس بیشتر مردم در زمینه بیکاری در تگزاس از کسانی که در زمینه طول سال 2019.

Riggle استدلال می کند فرماندار “ساخته شده یک اطلاعیه در مورد اعلام و منصوب نیروی کار به تاخیر بیشتر گرفتن هر کس به کار هنگامی که او می تواند دوباره بازسازی شد همه چیز را با یک سکته مغزی از قلم او.”

تعداد کسانی که بستری برای COVID-19 در تگزاس است 1,522 یا 5/1000 از یک درصد; تعداد افرادی که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 428 یا 1/1000 از یک درصد است.

جارد R. Woodfill مدیر عامل و وکیل در Woodfill شرکت حقوقی که نشان دهنده هوستون شاکیان گفت: مرکز مربع “این شگفت انگیز است برای من که فرماندار نمی خواهد آمد و دولت به وضوح و صراحت که مکان عبادت باز و بدون محدودیت.”

“با توجه به این افزایشی دستور اجرایی فرماندار در ادامه به تراشه دور در ما مذهبی آزادی” Woodfill اضافه شده است. “این وحشتناک است سابقه است که در حال حاضر می توان با استفاده از آینده فرمانداران برای توجیه مداخله در توانایی ما برای عبادت آزادانه.”

دادستان کل راهنمایی متحده که خدمات ضروری شامل “مذهبی خدمات انجام شده در کلیساهای جماعت و خانه عبادت” است و در صورت وجود تعارض بین فرماندار و محلی شهرستان سفارشات فرماندار سفارش به سابقه.

“دولت های محلی ممکن است منظور خانه عبادت به” آن را می گوید.

خانه عبادت باید انجام به عنوان بسیاری از فعالیت های خود را که ممکن است از راه دور مطابق با راهنمایی از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. خانه عبادت باید آموزش بیمار و کارکنان و داوطلبان و مهمانان در خانه بمانند منظور متحده همراه با تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت خوب پیاده سازی پاکیزگی محیط زیست و شیوه های مایع و تمیز و ضد عفونی کردن کار مناطق غالبا.

خانه عبادت را تشویق به تمام شرکت کنندگان 65 ساله و مسن تر به ماندن در خانه و تماشای خدمات آنلاین و یا ارائه ارشد “خدمات” به طور انحصاری برای شرکت کنندگان 65 ساله و مسن تر به حضور در فرد است. تمام شرکت کنندگان با زمینه ای در خطر شرایط بهداشتی باید در خانه بمانند و به تماشای خدمات آنلاین سفارش متحده است. خانه عبادت را تشویق به تجهیز ushers و greeters با دستکش و ماسک و با در نظر داشتن مهد کودک بسته مگر اینکه آنها قادر به تطابق با دستورالعمل CDC برای مهد کودک

راهنمایی در مورد آمد تا حد زیادی از طریق کار مستقر در هوستون تگزاس پاستور شورای که داوطلب خدمت سربازی یک تیم از بیش از 50 کلیدی شبان از اطراف دولت به توصیه ها و ورودی به دفتر دادستان کل است.

“ما آماده یک لیست از پیشنهاد دستورالعمل اشاره به توصیه به کلیساها دریافت برجسته مشاوره و تجدید نظر از کشیشان ما و ارائه لیست نهایی به AG Paxton است که تا حد زیادی ثبت شده در رسید دستورالعمل” Rev. دیو ولش جمهور از تگزاس پاستور شورای اسلامی گفت: مرکز مربع است.

ولش ستایش رهبران دولت در یک ایمیل به مرکز مربع استدلال که آنها درک “از نقش ارزشمند کلیساها خدمت در هر جامعه به وزیر به روح و روح و بدن از مردم است.”

Woodfill تاکید کرد در یک ایمیل به مرکز مربع است که در تگزاس قانون اساسی را تضمین می کند “خدا داده unalienable حق عبادت برای صلح و دوستی جمع آوری و به حرکت آزادانه و بدون خلاف قانون اساسی محدودیت در ورود و رو. هیچ یک از این حقوق مشروط است بر ما وضعیت سلامت و یا موضوع به محدودیت فرماندار ابوت در تلاش است تا در اعمال این حقوق است. اگر فرماندار ابوت دستور نیست بر خلاف قانون اساسی اعلام و از درجه اعتبار ساقط هنگامی که این ویروس می گذرد از حقوق ما فراهم زیر تگزاس اساسی خواهد بود برای همیشه آسیب دیده است.”

Woodfill نیز شکایت فرمانداری بیش از مغایرت با قانون اساسی از دستور اجرایی اولین طرح دعوی در دادگاه در نوع خود در ایالت تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de