ع منتشر ارشاد اجازه می دهد معاملات اسلحه گرم را از طریق درایو های ویندوز در طول همه گیر

اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره فرستاده راهنمایی برای فدرال اسلحه مجوز ترسیم چگونه صنعت اعضا می توانند انجام معاملات در یک مطابق شیوه ای که برآورده خواهد شد اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

خرده فروشان با فدرال مجوز سلاح گرم به خارج از ع درخواست راهنمایی در مورد اینکه آیا آنها می تواند تایید مشتری هویت و مجوز و همچنین فرایند اسناد و مدارک خود را از طریق ملی فوری بررسی زمینه های جنایی, سیستم, شرایط پرداخت و تحویل سلاح گرم و مهمات به مشتریان در تنظیمات که نگه داشته و هر دو فروشنده و مشتری امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“یک FFL ممکن است در انجام درخواست فعالیت از طریق یک درایو و یا پیاده روی تا پنجره یا راهرو که در آن مشتری است که در مجوز املاک در خارج از آجر و ملات و سازه در آدرس ذکر شده در مجوز” کورتیس W. Gilbert, the ع بازیگری دستیار کارگردان از اجرای برنامه های و خدمات خود نوشت: در یک جمعه نامه.

گیلبرت ادامه داد: “یک FFL همچنین ممکن است انجام این درخواست فعالیت ها از یک جدول موقت یا غرفه واقع در پارکینگ و یا دیگر خارجی در محل مجوز اموال را در آدرس ذکر شده در مجوز اما هر گونه فعالیت ها رخ می دهد باید در یک محل که در آن مجوز اقتدار به مجوز ع ورود برای بازرسی اهداف است.”

او اشاره کرد که آیا FFL قدرت به چنین اجازه ورود و آیا یک محل به منزله فروشنده ملک به احتمال زیاد به واقعیت-سوالات خاص.

“یک FFL انجام درخواست از فعالیت های بیرونی جدول یا غرفه باید حفظ موجودی خود را و سوابق ایمن در داخل کشور از آجر و ملات ساختار و اطمینان حاصل شود که سوابق هر یک از سلاح گرم معامله ذخیره شده در داخل کشور,” او اضافه شده است.

گیلبرت تاکید کرد که یک FFL “ممکن است انجام درخواست فعالیت ها از نزدیک فضا است که در واقع مجوز اموال را در آدرس ذکر شده در مجوز مگر اینکه چنین فعالیت ها در یک واجد شرایط در دولت اسلحه نشان می دهد و یا رویداد … اما ممکن است رفتار غیر-over-the-counter اسلحه گرم فروش بدون مجوز در دولت از ساکنان که معاف از NICS مورد نیاز مطابق قانون فدرال.”

این حرکت نشانه پیروزی دیگری برای تفنگ فعالان حقوق در طول coronavirus بیماری همه گیر. در اواخر ماه مارس وزارت امنیت فرستاده راهنمایی نامگذاری صنعت اسلحه یک “ضروری زیرساخت های حیاتی” در میان stay-at-home سفارشات باعث COVID-19 ویروس بحران است.

این بردی کمپین دیرین کنترل اسلحه سازمان را محکوم هدایت از ع خواستار آن را “ناامن و زیاده.”

“ما بارها و بارها دیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار تفنگ صنعت سود بیش از مردم در سراسر COVID-19 پاسخ به ویژه با تعیین تفنگ فروشگاه به عنوان” ضروری زیرساخت های حیاتی.’ آخرین ارشاد از ع به فروشگاه اسلحه ادامه این روند نگران کننده” بردی جمهور کریس براون گفت. “این هدایت circumvents تاسیس روش های ایمنی و بلند مدت پروتکل با تنها هدف از غرقه شدن اسلحه میباشد. مفاد آن هستند آشکارا ناامن است.”

National Shooting Sports Foundation جمهور لری کین توییتی در پاسخ به بردی مبارزات انتخاباتی انتقاد از ایده درایو-از طریق خرید تفنگ.

[email protected] تمام قوانین و regs درخواست w/ بردی بررسی زمینه مشکل چیه ؟ U مخالف DHS “بحرانی” صنعت تعیین U wld تنها خوشحال می شود اگر فروشگاه بسته شده,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im