حداقل 15,000 سرخپوستان احتمالا مبتلا به کروناویروس با فوق العاده, پخش كردن, گورو که درگذشت از بیماری

گورو معنوی که درگذشت از coronavirus پس از سفر را از طریق اروپا و بازگشت به خانه به هند می ترسید به گسترش این بیماری به عنوان بسیاری از 15 ، 000 نفر که در حال حاضر در دولت موظف مستند.

گورو سیک بلدو Singh, 70 بازدید ایتالیا و آلمان قبل از بازگشت به هند که در آن او حاضر به پایبندی خود به انزوا هشدارها و بازدید ده ها تن از روستاها در ایالت پنجاب که هم مرز پاکستان است. نوزده افرادی که با تعامل سینگ باید آزمایش مثبت برای ویروس.

روز پنجشنبه مقامات هندی اعمال شده در سراسر کشور 21 روز قرنطینه اما آنها اضافه شده اند اقدامات امنیتی اضافی به روستاها که سینگ بازدید, نیاز به هزار نفر از مردم را به ماندن در داخل خانه های خود و دریافت مواد غذایی و تحویل به درب خانه خود را.

بیش از 800 نفر در هند تایید شده است به عنوان حامل بیماری تنها با 19 مرگ و میر ثبت شده تا کنون. با این حال متخصصان پزشکی هشدار می دهند تعداد کم و احتمالا ناشی از عدم تست در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>