در 299 موارد کارناتاکا می بیند بالاترین تک-بعد سنبله

همانطور که بیشتر مردم با بازگشت به اینتر-دولت عودت از Maharashtra, Karnataka ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در Covid-19 موارد در 299. دولت تعداد چوب خط حساب کردن در حال حاضر بالا رفته به 3,221 موارد با 1,218 ترشحات و 53 مرده است.

روز یکشنبه از 299 موارد 255 نفر بین دولت عودت عمدتا از ماهاراشترا دهلی نو و مسافران بین المللی — دوحه مالزی و اندونزی است.

به شدت از نمونه تست شده است افزایش روزانه گزارش مورد شده است بیش از 100 نفر شده است و به طور مداوم رو به افزایش برای شش روز.

دولت در مه 30, دستور گسترش مستند اقدامات در مهار مناطق تا 30 ژوئن.

کارناتاکا دبیر کل TM Vijaya Bhaskar گفت: “شب مقررات منع رفت و آمد در حال اجرا شدت بین 9 ساعت و 5 در سراسر کشور. مهار مناطق خواهد بود مشخص توسط مقامات منطقه پس از توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت و رفاه خانواده.”

در دولت وجود خواهد داشت محدودیت حرکت افراد و کالاها. “باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه اجازه تصویب e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای این جنبش گفت:” توجه داشته باشید.

بر اساس دلایل بهداشت عمومی و ارزیابی از شيوع Covid-19 جداگانه سفارشات صادر خواهد شد توسط خانواده و سلامت بخش مورد بین دولت حرکت افراد به کارناتاکا.

منتشر شده در


31 مه سال 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>