در 18.6% ملی پای, TN تاپ Q1 تازه سرمایه گذاری رتبه بندی

با وجود Covid-19 pandemic, Tamil Nadu در تلاش برای جذب تازه سرمایه گذاری بازده نتایج. دولت در صدر نمودار وقتی که می آید به طراحی تازه سرمایه گذاری در سه ماهه اول این سال مالی به دنبال ماهاراشترا و اوتار پرادش با توجه به گزارش ProjectsToday.

“تلاش های ما در حال بازده نتایج; ما همچنان با تلاش های ما برای جذب بیشتر سرمایه گذاری برای بهبود اقتصاد کشور ما” وزیر Edappadi K Palaniswami توییتی.

در این گزارش گفت که در ماه آوریل تا ژوئن میان همه گیر هند شاهد اعلام 1,241 پروژه های جدید متضمن سرمایه گذاری در کل از ₹97,859 کرور.

سرمایه گذاران جهانی

تامیل نادو گوشه 18.63 درصد از این امضای 17 ا ارزش ₹15,128 کرور با شرکت های مختلف مانند دایملر هند خودروهای تجاری Salcomp و اشتون کفش.

ماهاراشترا 12 امضا تفاهم نامه با سرمایه گذاری ₹11,228 کرور و اوتار پرادش با 167 پروژه های جدید گزارش داد که به احتمال زیاد سرمایه گذاری ₹8,867 کرور این گزارش گفت:.

این پروژه از مصوبات در Tamil Nadu در ادامه به ماه جولای است.

دولت در روز سه شنبه پاک چهار پروژه — کسانی که از ITC Paperboards, Ather انرژی, Philips کربن و ناشناس خودرو شرکت — که خواهد شد را در یک سرمایه گذاری بیشتر نزدیک به ₹2,500 کرور.

کابینه و مقامات می گویند که به احتمال زیاد برای دیدار دوباره در تاریخ 20 ژوئیه برای روشن شدن بیشتر پروژه ها.

بخشی تعالی

“تامیل نادو به تعالی در تعدادی از بخش صنعت — خودرو, آن, مهندسی منسوجات الکترونیک و تجدید پذیر. این یکی از بهتر منابع محلی نیروی انسانی ماهر در کشور است. اگر دولت ومیزان در کل زنجیره ارزش در این شش بخش وجود دارد مقدار زیادی از فرصت برای سرمایه گذاری هدفمند” گفت: Srivats Ram, معاون رئیس جمهور, مدرس, اتاق بازرگانی و صنایع و MD چرخ هند است.

مستند اکشن

یک مقام ارشد دولت گفت: تامیل نادو ممکن است مدیون رتبه بالا به پایدار تلاش های دولت قبل و در طول این مستند.

برخی از این عوامل عبارتند از: تقویت راهنمایی تامیل نادو دولت سرمایه گذاری توسعه سازمان تسهیل و نیرو تک-پنجره گواهی عدم سوء پیشینه برای کسب و کار شرکت (نظارت به طور منظم توسط سانتی متر) ایجاد کشور خاص میز در راهنمایی برای سرمایه گذاران خارجی و تصمیم گیری سریع در مورد مسائل مربوط به صنایع را در بالاترین سطح.

دولت رسمی گفت: همچنین از نزدیک با این صنعت در طول مستند و کمک به آنها را در تمام راه های ممکن.

شخصی دخالت سانتی متر در ترویج توسعه صنعتی در دولت بود تعویض بازی رسمی اضافه شده است.

آن را ممکن است به یاد می آورد که Palaniswami نوشته بود به جهانی اجرائی در بخش عمده مانند تدارکات پتروشیمی تجارت الکترونیک و خودرو را ترسیم خارجه جذابیت سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im