AstraZeneca پیشرو Covid-19 واکسن نژاد; ممکن است به نتایج کاملا اولیه: که

سازمان بهداشت جهانی گفت: AstraZeneca را تجربی Covid-19 واکسن های پیشرو جهان و نامزد مرحله نهایی رسیده از نظر توسعه رویترز گزارش داد.

AstraZeneca بالقوه واکسن برای coronavirus است که توسعه یافته توسط محققان در دانشگاه آکسفورد وارد شده در مقیاس بزرگ اواسط مرحله آزمایش های انسانی این واکسن. این هفته AstraZeneca امضا دهمین عرضه و تولید کرد.

“قطعا در شرایط پیشرفته چگونه آنها در اين مرحله آنها من فکر می کنم احتمالا نامزد پیشرو” که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan یک کنفرانس خبری گفت.

“پس از آن ممکن است آنها را به نتایج بسیار زود است.”

Swaminathan گفت: مدرن را Covid-19 واکسن نامزد شد “به مراتب پشت سر نیست” AstraZeneca را در میان بیش از 200 نامزد 15 که وارد آزمایش های بالینی.

“ما نمی دانیم که مدرن است واکسن نیز برای رفتن به فاز سه بالینی و احتمالا از اواسط ماه جولای و پس از آن واکسن نامزد است به مراتب پشت سر نیست,” او گفت: به عنوان اشاره کرد و گفت در گزارش رویترز.

“اما من فکر می کنم AstraZeneca قطعا بیشتر حوزه جهانی در حال حاضر در شرایط که در آن آنها در حال انجام و برنامه ریزی خود را واکسن محاکمه.”

که در مذاکرات با انواع واکسن تولید

این است که در مذاکرات با چند تولید کنندگان چینی از جمله Sinovac در بالقوه واکسن و همچنین با محققان Swaminathan گفت.

او همچنین خواست داروسازان به گسترش حمایت خود را به توسعه دهندگان توسط همکاری در Covid-19 واکسن آزمایش های شبیه به این که در حال انجام همبستگی آزمایش برای مواد مخدر.

یک که رهبری ائتلاف مبارزه با این بیماری همه گیر در روز جمعه خواسته دولت و بخش خصوصی خیرین برای کمک به بالا بردن $31.3 میلیارد دلار در 12 ماه آینده به منظور توسعه و ارائه تست درمان و واکسن برای این بیماری است. این طرح که به نام قانون-شتاب دهنده.

اندرو شوخ فرستاده ویژه قانون-شتاب دهنده گفت: این مهم به نظر در “نمونه کارها از تلاش های تحقیقاتی” برای واکسن.

“هنوز خیلی زود روز در این سفر ممکن است ما فوق العاده خوش شانس – که می تواند فوق العاده – و اوایل پیروزی” شوخ گفت. “حتی اگر آن را طول می کشد 12 تا 18 ماه خواهد بود که بدون سابقه در جهان توسعه سریع یک واکسن.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *