NHAI دارای یک دستور به توسعه 34,800 متر (از جمله 10,000 کیلومتر باقی مانده NHDP امتداد) و بزرگراه و پروژه ها.

ملی بزرگراه اقتدار هند (NHAI) به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی اولین زیرساخت های سرمایه گذاری اعتماد (InvIT) در اوایل 2020-21 و با برنامه ریزی به mop تا 6000 تومان کرور روپیه از طریق این مسیر است. قدرت است که این کار بزرگ از تسریع ساخت بزرگراه در حالی که سرمایه گذاری خصوصی در بخش همچنان در جزر کم است از این دیدگاه که invits به همراه با منطقی, موفق, عوارض عمل انتقال (TOT) مدل قادر خواهد آن را به monetise عملیاتی آن دارایی در یک راه بزرگ برای پیدا کردن غیر بدهی منابع است.

“ما در حال هدف قرار دادن برای راه اندازی اولین InvIT تا پایان ماه آوریل است. ما در عین حال به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از دارایی ها خواهد بود مقرره با اعتماد. اما هدف اولیه این است که جمع آوری در اطراف تومان 5,000-6,000 کرور. ما را حفظ خواهد کرد اضافه کردن دارایی های” یک منبع رسمی گفت.

اخبار مرتبط

کابینه تا به حال در دسامبر مجاز NHAI به راه اندازی invits به آن را فعال کنید به monetise ملی بزرگراه که تلفات مجموعه سابقه حداقل یک سال. پیشنهاد اعتماد ممکن است نگه دارید دارایی به طور مستقیم یا از طریق یک SPV.

آژانس رتبه Icra دستیار معاون رئیس جمهور Abhishek گوپتا گفت که با توجه به نقش حیاتی بودن بازی های برگزار شده توسط NHAI در بخش زیرساخت آن برنامه را به استفاده از InvIT مسیر می تواند یک امتیاز مثبت برای جریان های نقدی خود را به عنوان به خوبی به عنوان بخش جاده به عنوان یک کل. بیشتر InvIT می تواند به ارائه یک پلت فرم آماده برای آینده کسب درآمد از جاده های او اضافه شده است.

راه اندازی InvIT توسط NHAI نیز انتظار برای اعلام آمادگی سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات از جمله وجوه متقابل و PFRDA به سرمایه گذاری در این بخش است. NHAI بدهی-سرویس توانایی بهبود خواهد یافت به عنوان یک نتیجه. اساسا invits به, شبیه به صندوق کمک خواهد کرد که بودجه بسیج از کلاس های مختلف از سرمایه گذاران که به دنبال اقامت سرمایه گذاری به صورت نسبتا طولانی و انتظار می رود سود سهام درآمد در طول دوره سرمایه گذاری.

NHAI دارای یک دستور به توسعه 34,800 متر (از جمله 10,000 کیلومتر باقی مانده NHDP امتداد) بزرگراه ها پروژه های در دست فاز اول Bharatmala Pariyojana با برآورد مبلغ سرمایه گذاری از `5.35 لاخ کرور. در مجموع 255 پروژه جاده با مجموع طول حدود 10,699 متر تایید شده اند تا اکتبر 2019 تحت فاز با برآورد کل هزینه Rs 2.65 لاخ کرور.

NHAI نیز نیاز به بودجه اضافی آن را به عنوان به طور فزاینده ای در اعطای پروژه هر چند مهندسی تدارکات و ساخت (EPC) مسیر که در آن است به یاد تمام هزینه های. آن است که نیاز مبرم به منابع مالی برای تامین مالی آن رو به رشد بدهی که در رسید Rs 1.8 لاخ کرور تا پایان مارس 2019. تحلیلگران تخمین می زنند NHAI را استقراض برای رفتن به Rs 3.31 لاخ کرور توسط FY23.

در بودجه برای 2020-21, NHAI داده شده است بودجه حمایت از 42,500 تومان کرور روپیه از Rs 36,391 کرور (تجدید نظر شده برآورد) برای 2019-20. آن را نیز اعطا شده است با سر اشاره به افزایش 65,000 تومان کرور روپیه از بازار را از 75,000 تومان کرور روپیه در 2019-20. دارایی های کسب درآمد است که ثابت در Rs 10,250 کرور برای 2020-21 بسیار مهم است برای NHAI برای دیدار با ساخت و ساز آن اهداف است.

در بودجه برای 2020-21, NHAI اجازه داده شده به monetise ده بزرگراه بسته های نرم افزاری با طول 6000 متر برای کسب درآمد. کارشناسان می گویند چنین کسب درآمد ورزش از جمله از طریق invits به, securitisation تلفات رسید و TOT مسیر می تواند واکشی اطراف تومان 60,000 کرور.

Crisil اشاره کرد که invits به دریافت کرده اند تنها مقهور پاسخ از بازار تا کنون. رتبه آژانس نسبت به این عدم درک از شرکت کنندگان در بازار در محصولات و انتظار می گرداند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de