‘ضرب و جرح بر ما ایمان مسیحی’: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رنگ بایدن به عنوان دشمن آزادی مذهبی

مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین رو به پژمردگی و پشتیبانی است که به طور فزاینده تبادل رئیس جمهور به عنوان یک مدافع از آزادی مذهبی در حالی که به تصویر کشیدن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان یک متحد جناح چپ دشمنی نسبت به رایگان عمل از دین است.

این کمپین در ماه جولای سازماندهی یک سری از نماز تماس طراحی شده برای فردی ایمان جوامع و honed مذهبی آن پیام به ویژه در پی گسترده بسته شدن کلیساها در بهار ناامید کننده عبارت در دیوان عالی کشور و اخیرا خشونت تجدید حیات ضد مذهب کاتولیک.

در روز شنبه تصویری به هواداران Kimberly Guilfoyle, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا جمع آوری اعانه رنگ انتخاب مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نیروی محرکه حفظ آزادی مذهبی. Guilfoyle که مطرح شد کاتولیک گفت که همه مسیحیان باید نگران defacement مجسمه از عیسی و مریم را به عنوان به خوبی به عنوان “ضرب و جرح بر ما ایمان مسیحی” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“رئیس جمهور تهمت از طریق خود طی چهار سال بوده است شدید مدافع مسیحیت و حق ما را به عمل آشکارا در سراسر جهان” Guilfoyle گفت. “دموکرات ها که ادعا می شود سرسخت مدافعان حقوق بشر در سراسر جهان احساس راحتی انکار شما این مقدس ترین حق ما به عنوان آمریکایی ها است.”

Guilfoyle کلمات تکرار آن از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی مرسدس Schlapp, که در طی یک رویداد در اوایل ماه ژوئیه توصیه فعالان به گسترش فرهنگ جنگ فراتر از ضد سقط جنین شعارهای که مغلوب ساختن پیشی جستن یک انتقادی کمپین موضوع در سال 2016. در عوض, Schlapp گفت: در سال 2020 تاکید بر مسائل اجتماعی باید شامل دفاع از مجسمه ها و بناهای تاریخی و تاریخ آمریکا در علاوه بر این به هل دادن در برابر سقط جنین.

“این است که همه بخشی از فرهنگ زندگی,” او گفت:. “ما می خواهیم برای حفاظت از زندگی است. ما نمی خواهید به پاره کردن آن. من فکر می کنم کسانی که این دو حوزه است که یک کنتراست نقطه با جو بایدن.”

این کمپین نیز مشتاق به تضاد خود را با بایدن در طولانی مدت عالی جنگ در دادگاه مربوط به خواهران های کمی فقیر که کاتولیک گروه از راهبه ها برنده این بهار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرد این پیروزی به عنوان خود — و سرزنش بایدن از طریق موقعیت خود را در دولت اوباما برای آغاز جنگ در وهله اول.

این بایدن کمپین در پاسخ تکیه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرتره از موقعیت خود اعلام کرد پس از تصمیم دادگاه عالی که مورد تایید یک مغلوب ساختن پیشی جستن-نهاد استثنا برای یک بارداری حکم برای خواهر کوچک که او را معکوس استثنا. بایدن تا به آن نقطه بوده است مشخص نیست که آیا یا نه او را از حمایت یک استثنا برای این گروه است.

معاون سابق رئیس جمهور موضع در برابر خواهران های کمی به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بوستر مهمات برای حمله به او به عنوان یک دشمن مذهبی مردم است. در روز شنبه در نامه ای به هواداران برایان برچ جمهور CatholicVote.org یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه به دنبال پیروزی های مذهبی آرا در غرب میانه بالا نوسان متحده, انتقاد بایدن برای “قرار دادن دستیابی به قدرت و نفس خود را جلوتر از آنچه خوب و درست است.”

“جو بایدن است معمولی خود را “کاتولیک” سیاستمدار که باعث می شود مطمئن شوید که او را دیده می شود با خاکستر بر روی پیشانی خود را در طول روزه اما پس از آن backstabs کلیسا هر زمان که مناسب است,” برچ نوشت. “او بدبختانه در تقریبا در هر موضوع که مهم است.”

برچ به این نتیجه رسیدند که برای محافظت از تصاویر مذهبی و آزادی مذهبی رای دهندگان باید “توقف” بایدن در ماه نوامبر.

در حالی که برگ برنده مبارزات انتخاباتی شده است تهاجمی در معاشرت های مختلف با پیشینه های مذهبی محافظه کار کاتولیک ها و پروتستان های انجیلی رئیس در میان آنها بایدن شده است ساخت یک خاموش بازی مذهبی برای رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی ندارد نماز calls مانند تهمت کمپین اما بایدن به نظر می رسد در کلیساها — ویژه ساخت یکی از اولین حضور در ماه در یک کلیسا در ایالت دلاور پس از مرگ جورج فلوید.

و در حالی که او نفی مذهبی آزادی باعث می شود که برنده لیگ قهرمانان و به خصوص حمایت از قوانین ضد تبعیض برای نهادهای مبتنی بر ایمان بایدن هل می دهد خود را برای حمایت از فعالیت های زیست محیطی و اصلاح قانون مهاجرت به عنوان ریشه در دین است.

با وجود خارج از نگرانی در مورد این رویکرد پیت Buttigieg بایدن سابق رقیب برای حزب دموکرات نامزدی, گفت این آسوشیتد پرس در ماه جولای است که او معتقد است که بایدن را در آغوش ایمان صرفا شخصی سطح خواهد شد “طنین انداز با آمریکایی ها خیلی بیشتر از حد معمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im