این رکورد از لیست نهایی از شهروندان در آسام بنا ثبت ملی شهروندان (NRC), ناپدید شده از وب سایت رسمی. اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, اما به گفته یک سازمان رسانه ای است که داده ها امن است. وزارت مطمئن باشید که به دنبال آن است به این موضوع که به زودی حل خواهد شد.

با توجه به گزارش های رسانه های NRC مقامات ادعا کرده اند که داده ها ناپدید شد به دلیل عدم تمدید قرارداد مربوط به وب سایت این شرکت Wipro.

TheNRC ورزش صورت گرفت در آسام در ماه اوت سال 2019. فهرست نهایی شد و آپلود شد در دولت, وب سایت رسمی “www.nrcassam.nic.in” در اوت 31. این وب سایت حاوی اطلاعات کامل در خروج و ورود از لب گنده هندی شهروندان است. حدود 19 میلیون نفر برای حذف از لیست نهایی.

منقضی ابر قرارداد

NRC دولت هماهنگ Hitesh Dev Sharma گفته است که سرویس ابری است که در آن اطلاعات ذخیره شده بود ارائه شده توسط Wipro. قرارداد با Wipro تمام شده در اکتبر 19 سال گذشته است. Prateek Hajela سابق وزارت امور خارجه هماهنگ کننده برای ورزش نیست تمدید قرارداد و از این رو Wipro معلق خدمات خود را در تاریخ 15 دسامبر منجر به داده ها رفتن آفلاین

شارما بیشتر به رسانه ها گفت که او به عهده گرفت chargeonly در 24 دسامبر.

او اظهار داشت که theState کمیته برگزار شده بود یک جلسه در تاریخ 30 ژانویه به تمدید Wipro قرارداد. او به ذکر است که پس از این قرارداد تمدید می شود, Wipro را به اطلاعات آنلاین در دسترس و دوباره آن را در دسترس خواهد بود ، شارما امیدوار است که مردم را قادر به دسترسی به داده ها در عرض 3-4 روز کاری.

به گفته یک منبع ذکر شده در یک NDTV گزارش Prateek Hajela منتقل شد و در ماه اکتبر گذشته . هفته پس از گزارش های رسانه ها یافت می شود نقاط ضعف در NRC ورزش. تاخیر در انتصاب جانشین او تحت تاثیر عملکرد این اداره از جمله عدم تمدید سرویس ابری اشتراک با Wipro.

منبع دیگری از Wipro گفت: NDTV که تلاش ها در حال حاضر ساخته شده است به “سریع” تجدید خدمات ابر.

کنگره نگرانی

این کنگره که حزب مخالف اصلی در آسام می بیند این توسعه به عنوان مرموز و “malafide عمل می کنند”.

این توسعه می آید حتی به عنوان نهایی NRC لیست در آسام هنوز به طور رسمی مطلع ثبت عمومی از هند است.

این NRC لیست سمت چپ 19 میلیون نفر از افرادی که موفق به اثبات تابعیت خود را از دست دادند. این مرکز داده جهت به اعلام مردم حذف شدند ‘خارجی’ تا زمانی که تمام گزینه های قانونی خسته شده اند.

کنگره رهبر Debabrata Saikia نوشت به ثبت عمومی از هند با استناد به نگرانی های خود را بیش از “داده های گم شده.” او درخواست کرده بود ثبت عمومی برای رسیدگی به این موضوع به فوریت. او در ادامه به ذکر است که از بین رفتن داده ها قبل از شروع فرایند تجدید نظر است یک ماده از نگرانی است و “عمدی نقض بخشنامه صادر شده توسط دیوان عالی کشور” گزارش NDTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su