داغترین سهام در آسیا پس از بازارهای خود را ضربه نادر در ماه مارس در میان اوج coronavirus تاثیر استرالیا پرداخت شرکت است که به دنبال پول نقد در بازار جهانی تغییر در عادات خرج کردن.

قسط پرداخت پلت فرم اپراتور Afterpay با مسئولیت محدود رسید 713 درصد بالا برای تبدیل شدن به مجری در 1,574-عضو MSCI Asia Pacific Index پس سنج مارس 23 کم با توجه به داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ. جریان دولت محرک تغییر به دیجیتال پرداخت و stuck-at-home خریداران باید تقویت انتظارات برای این شرکت به گسترش آن در سراسر ایالات متحده و بریتانیا و کانادا است.

Afterpay ارزش بازار رسید بالاتر از 20 میلیارد دلار ($14.3 میلیارد دلار) پس از زمینه فروش بیش از دو برابر شده و این شرکت پرده برداری کرد, توسعه در خارج از کشور قصد دارد از جمله معاملات با شرکت اپل و گوگل پرداخت. بهتر از حد انتظار کیفیت اعتباری و مشتری گسترده تر استفاده در میان همه گیر باعث مورگان استنلی به تقریبا سه برابر قیمت آن هدف در اوایل این ماه.

“در حالی که سهام ارزش گذاری به نظر می رسد چالش ما فکر می کنم آن را موجه جهانی خرید در حال حاضر بعد از پرداخت پلت فرم است که Afterpay است ساختمان بیرون” از تحلیلگران نوشت: در جولای 8 توجه داشته باشید. “ما بیشتر اتخاذ تجارت الکترونیکی به دلیل قابلیت دسترسی و راحتی در یک پست-Covid جهان است.”

Afterpay اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به پرداخت هزینه برای خرید در بازه محبوب است که در میان هزاره خریداران ایم که اجتناب کارت های اعتباری. پیدایش آن به عنوان یک در فروشگاه گزینه در ایالات متحده از طریق اپل و گوگل مشارکت است به احتمال زیاد به سوخت بیشتر رشد Goldman Sachs Group Inc تحلیلگران نوشت: در جولای 20 توجه داشته باشید. یک نماینده برای Afterpay کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد سهام قیمت سهم عملکرد.

نگرانی در مورد موج دوم coronavirus در سطح جهانی نیز ممکن است بی درنگ اضافی با استفاده از پلت فرم به عنوان برخی از ایالات در ایالات متحده توقف بازگشایی برنامه های میان افزایش در تعداد موارد تایید شده. استرالیا که در سال گذشته به خود اختصاص سه چهارم از Afterpay درآمد در روز چهارشنبه گزارش داد تعداد رکورد تایید عفونت در میان خروش در ویکتوریا ملت دوم-پرجمعیت ترین دولت است.

هنوز پررونق صنعت پرداخت می تواند بیشتر نظارتی بررسی و در پی این بیماری همه گیر. بانک مرکزی استرالیا در سال گذشته گفت: این امر بررسی بخش سیاست از جمله آن بدون اضافه کردن قوانین است. بر خلاف بدهی و کارت اعتباری ارائه دهندگان اپراتورها از خرید در حال حاضر پرداخت و بعد از آن سیستم عامل می تواند بلوک تجار از عبور در هزینه های استفاده از خدمات خود را به مصرف کنندگان است. اکثر سیستم عامل پول را با تحمیل هزینه های کسب و کار.

“هر گونه تغییر در این مقررات حفاظت می تواند به شدت تغییر موجود در مدل کسب و کار در حال حاضر خرید و پرداخت بعد از اپراتورها گفت:” یین Yeoh ارشد صنعت تحلیلگر در IBISWorld. این شرکت قبلا استدلال در برابر صنعت و مقررات; اما افزایش رشد درآمد به نمایش گذاشته شده در این سال ممکن است تنظیم-تغییر به احتمال زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی