بازارهای آسیایی بیشتر به عنوان معامله گران اخم بیش از coronavirus

Asian markets, Asian equities, France Economy, coronavirus cases, coronabonds, lockdown restrictions, latest news on coroanvirus outbreakشانگهای به پایان رسید پایین 0.2 درصد در حالی که مانیل و جاکارتا نیز شاهد شیب دار می افتد. (Filep hoto: ایسنا عکس)

اکثر شاخص های سهام اسیایی عقب نشینی شنبه پس از دو روز تجمع به عنوان سرمایه گذاران از نزدیک پیگیری تحولات در coronavirus بحران در حالی که بازار نفت همچنان نوسان جلوتر از مهم تولید کنندگان نشست. در حالی که این بیماری کشنده همچنان به رفت و برگشت در سراسر این سیاره نشانه هایی که میزان عفونت احتمالا درست کردن و کشورهای در حال آماده سازی به سهولت برخی از مستند محدودیت های القا نوعی خوش بینی در این هفته است.

این مقیاس از مبارزه گذاشته شد لخت توسط اطلاعات رسمی نشان می دهد فرانسه اقتصاد دچار بدترین حالت آن انقباض در طول سه ماه اول این سال پس فقط پس از جنگ جهانی دوم است. بانک مرکزی فرانسه گفت که در دو هفته گذشته از ماه مارس به عنوان coronavirus بحران عمیقتر اقتصادی فعالیت فرو 32 درصد است.

اخبار مرتبط

“نشانه هایی که تعداد روزانه coronavirus موارد با شکوه را در غرب اروپا… رانندگی است که انتظارات اجتماعی فاصله اقدامات برداشته خواهد شد به زودی” گفت: Stephen Innes در AxiCorp. “آرامش اجتماعی فاصله قوانین ارائه سنجیده مثبت در بازار است.” اما عدم قطعیت در مورد چه مدت بحران گذشته و آسیب آن تحمیل خواهد کرد در اقتصاد جهانی شد, معامله گران در لبه و hobbling هر پايدار رالی.

وال استریت که در آن هر سه شاخص های اصلی افزایش یافت حداقل هفت درصد در شروع هفته تلاش برای گسترش آن تجمع و تبدیل به قلمرو منفی شنبه. زیان بلد به آسیا, هنگ کنگ از دست دادن بیش از یک درصد و سنگاپور دو درصد و سیدنی و سئول هر 0.9 درصد است.

شانگهای به پایان رسید پایین 0.2 درصد در حالی که مانیل و جاکارتا نیز شاهد شیب دار می افتد. توکیو, اما افزایش بیش از دو درصد به عنوان دولت ژاپن پرده برداری از جزئیات $1 تریلیون بسته محرک بمبئی اضافه 0.8 درصد و تایپه انباشت اشیاء بدست آمده در 1.4 درصد است. ولینگتون نیز افزایش یافت. جفری هالی در OANDA ارائه یک هشدار برای معامله گران به برحذر بودن از هر گونه غلط سحر.

“بسیاری از اخبار خوب ساخته شده به بازارهای دارایی این هفته در اکثر شکننده نشانه هایی که شیوع اوج او گفت:” در توجه داشته باشید. “باید که باشد ثابت زودرس اصلاح… می تواند بسیار زشت است.” او گفت: تظاهرات خرس بازار اشتباه باید برای شروع از یک V-شکل بازیابی اضافه کرد: “ما امیدواریم که می تواند یک U با W در جایگاه دوم است.”

قیمت نفت پیدا کردند اما این کالا همچنان در نوسان به عنوان معامله گران کاملا در انتظار روز پنجشنبه برنامه ریزی شده جلسه از جهان بالا تولید خواهد شد که بحث در مورد امکان خروجی را کاهش دهد. کالا شده است, ضرب و شتم توسط ویروس به عنوان مستندات در سراسر جهان به ارمغان بیاورد اقتصاد جهانی متوقف و کشیدن بر روی تقاضا در حالی که یک جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی و تشدید بحران است.

با ریاض و مسکو در نظر گرفتن بخشی وجود دارد امیدوار است که آنها ممکن است در قرعه کشی یک خط در زیر اختلاف خود را. AxiCorp بازار جهانی استراتژیست Stephen Innes گفت: چهره های فعلی مورد بحث اشاره به یک خروجی برش از 10 میلیون بشکه در روز اوپک به رهبری داد — اما هشدار داد این ممکن است به اندازه کافی به عنوان ویروس تضعیف تقاضای جهانی. “با میلیون ها شغل و ثبات اقتصاد جهانی در معرض خطر کسی که نیاز به سازش و یا آن را ترک خواهد کرد این صنعت در ژنده پوش” او هشدار داد.

Howie لی یک اقتصاددان در خارجی-Chinese Banking Corp. گفت که در حالی که یک برش از 10 میلیون بشکه “خواهد قرض دادن برخی حمایت ها به قیمت” او اضافه شده است که ما مشارکت کلیدی بود در غیر این صورت دیگر تولید می شود به احتمال زیاد به بخشی از. وزیران انرژی از گروه 20 برگزار خواهد شد یک جلسه در شماره روز جمعه. سرمایه گذاران همچنین نگه داشتن زبانه ها در مذاکرات در اروپا که در آن رهبران در حال تلاش برای توافق یک راه برای حمایت از اقتصاد منطقه با اتحادیه اروپا با 27 عضو قادر به توافق برسند به یک صندوق همبستگی با استفاده از “coronabonds”.

بانک مرکزی فرانسه در عین حال گفت: اقتصاد کشور قرارداد شش درصد در ماه های ژانویه-مارس قرار دادن آن در رکود اقتصادی و مارک بدترین عملکرد از سال 1945. سهام در پاریس باز کردن بیش از یک درصد را در لندن و فرانکفورت. در معاملات سهم استرالیا بانک بودند با چکش در سیدنی بعد از, بانک مرکزی کوئینزلند گفت: این امر تاخیر آن سود سهام پرداخت شده خواست به انجام این کار توسط تنظیم کننده. این حرکت برای اولین بار توسط وام دهنده در کشور سوخت نگران است که دیگران را دنبال کنید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im