بازارهای آسیایی پرش اما همه گیر آویزان سنگین بیش از چشم انداز

آسیایی, سهام منعکس روز سه شنبه در امید coronavirus شیوع ممکن است اوج هر چند احساسات بود با احتیاط جلوتر از چین تجارت داده و درآمد شرکت ها به عنوان سرمایه گذاران نگران عمیق رکود جهانی.

چینی سهام شرکت آغاز شده با رنگ آبی تراشه شاخص تا 0.7 درصد است. استرالیا سهام بودند تا 0.6 درصد در حالی که کره جنوبی با شاخص KOSPI و ژاپن Nikkei هر یک به دست آورد 1.4 درصد است. هانگ سنگ در هنگ کنگ با 0.2 درصد است. که در سمت چپ شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه به استثنای ژاپن تا 0.6 درصد بوده است. E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 شد فروتنی بالاتر تا 0.2 درصد است.

همه چشم خواهد شد در چین تجارت داده است که انتظار می رود نشان می دهد صادرات غلت 14 درصد در ماه مارس از یک سال پیش به عنوان coronavirus کرکره کسب و کار در سراسر جهان فلج کننده تقاضا و رشد اقتصادی است.

برخی از تحلیلگران می گویند هر گونه خوش بینی بیش از نشانه های شیوع بیماری ممکن است در اوج سختی-آمار شهرستانها است که به سرعت در حال جبران نگرانی که ممکن است در حالی که قبل از کسب و کار بهبود می یابند.

“نشانه هایی از شیوع اوج – و یا حداقل کاهش در برخی از مناطق – شروع به نوبه خود این بحث را به زمانی که محدودیت در فعالیت می کاسته” تحلیلگران جی پی مورگان گفت: در یک توجه داشته باشید. “کوتاه از این بعید است در کوتاه مدت صورت یک واکسن یا قابل توجهی گله ایمنی مجدد اقتصاد … ممکن است به چالش کشیدن” از تحلیلگران نوشت.

وال استریت شاخص به پایان رسید مخلوط در روز دوشنبه با شاخص های Dow و S&P 500 در حال سقوط در حالی که 6.2 درصد افزایش در آمازون سهام کمک کرد نزدک پایان بالاتر است.

تجارت چین داده

در آسیا انتظار می رود تجارت رکود در چین را تقویت انداز است که جهان به سمت یک رکود اقتصادی جهانی در سال جاری با وجود بی سابقه پشت سر هم از محرک از سیاستگذاران در دو ماه گذشته برای تقویت رشد.

بسیاری از تحلیلگران در حال حاضر در انتظار اقتصاد چین در جهان دومین به قرارداد به شدت در ماه مارس سه ماهه برای اولین بار پس حداقل 1992. چین گزارش سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی داده ها در مارس 17.

ضعیف گزارش می توانید ببینید چین افزایش پولی و محرک های مالی در یک پیشنهاد به reflate اقتصاد آن است. “اگر ما می بینیم بیشتر نشانه هایی که چین به شدت حمایت داخلی فعالیت های اقتصادی و سپس جهانی صنعتی چرخه بهبود می یابند با نشاط در نیمه دوم سال 2020” مونترال مبتنی بر BCA تحقیقات نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

“این خواهد بود که مثبت برای کالاها به خصوص فلزات صنعتی, اما از آن خواهد صدمه دیده دلار و فشار بازده بالاتر” به آن اضافه شده است. “این امر همچنین دستگیری محرک محور outperformance از سهام ایالات متحده به دلیل پایین قرار گرفتن در معرض صنعتی, مواد و مالی.”

در جای دیگر بریتانیا وزیر دارایی گفت: همکاران بریتانیا در اقتصاد می تواند کوچک تا 30 درصد در این سه ماهه با توجه به کروناویروس مستند است که توقیف کسب و کار.

مبارزه تقاضای جهانی

در یکی دیگر از نشانه ای از نگرانی در مورد تلاش تقاضای جهانی و قیمت نفت به سختی در واکنش به توافقی جهانی برای کاهش تولید توسط یک مقدار سابقه ای نزدیک به 10 درصد از جهان عرضه. نفت خام ایالات متحده شد تا فقط 35 سنت در $22.8 به خوبی تحت ژانویه آن اوج $63.27.

قیمت نفت خام برنت به دست آورده 49 سنت افزایش به $32.23 در هر بشکه رسید.

یک حفظ بازار کمک کرد طلا قیمت چسبیده به اوج دیده نمی شود در بیش از هفت سال در $1,715.6 اونس.

در ایالات متحده آمریکا است که ثبت بالاترین تعداد تلفات از این ویروس در جهان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که دولت او بود و نزدیک به تکمیل طرح دوباره باز ما اقتصاد است. برخی از فرمانداران دولت باید حاکی است که این تصمیم در زمانی که به راه اندازی مجدد کسب و کار ذخیره کردن با آنها.

دلار همچنان به گسترش ضرر و زیان در بازگشت از ایالات متحده فدرال رزرو عظیم اعطای وام های جدید برنامه. دلار لمس ضعیف تر در برابر ین ژاپن در 107.62. یورو تا یک لمس در $1.0923. خطر حساس دلار استرالیا شروع به پریدن کرد و 0.5 درصد به $0.6415.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im