آسیا برای دیدن صفر درصد رشد در سال 2020: صندوق بین المللی پول

آسیا انتظار می رود که شاهد صفر درصد رشد در سال 2020 با توجه به Covid-19 همه گیر آن بدترین عملکرد رشد در تقریبا 60 سال هنوز هم بزرگترین و پرجمعیت ترین قاره است به احتمال زیاد به کرایه بهتر از دیگر مناطق از نظر فعالیت های صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفته است.

صندوق بین المللی پول در یک وبلاگ با عنوان “Covid-19 همه گیر و منطقه آسیا و اقیانوس آرام: کمترین رشد از دهه 1960′ در ادامه گفت تاثیر coronavirus در منطقه خواهد بود “شدید و بی سابقه ای”.

“رشد در آسیا است که انتظار می رود به غرفه صفر درصد در سال 2020 است. این بدترین عملکرد رشد در تقریبا 60 سال از جمله در طول بحران مالی جهانی (4.7 درصد) و بحران مالی آسیا (1.3 درصد) ،

آن بیشتر اشاره کرد که “آسیا هنوز هم به نظر می رسد به کرایه بهتر از سایر مناطق در شرایط فعالیت”.

اقتصاد جهانی است و انتظار می رود قرارداد در سال 2020 با 3 درصد — بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ صندوق بین المللی پول گفت و افزود آسیا کلید شرکای تجاری انتظار می رود که قرارداد به شدت از جمله ایالات متحده با 6.0 درصد و اروپا با 6.6 درصد است.

آن اشاره کرد که Covid-19 بحران است که انتظار می رود به تحمیل ‘شیب کاهش در خروجی در سراسر آسیا.

با توجه به صندوق بین المللی پول رشد اقتصادی چین پیش بینی شده است به کاهش از 6.1 درصد در سال 2019 به 1.2 درصد در سال 2020 است.

“این به شدت در تضاد با چین رشد عملکرد در طول بحران مالی جهانی بود که کمی تغییر در 9.4 درصد در سال 2009 به لطف مهم محرک های مالی در حدود 8 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که قدر محرک این زمان و چین نمی خواهد کمک به آسیا رشد آن را به عنوان در سال 2009 ،

تجدید نظر رو به پایین هستند و قابل توجهی اعم از 3.5 درصد در مورد کره — به نظر می رسد که موفق شده اند به سرعت گسترش coronavirus در حالی که به حداقل رساندن طولانی مدت تولید خاموش شدن ناگهانی — به بیش از 9 درصد در مورد استرالیا و تایلند و نیوزیلند — تمام آمار جهانی گردشگری رکود و در مورد استرالیا با کاهش قیمت کالاها صندوق بین المللی پول گفت.

و اشاره کرد که این بحران شبیه هیچ دیگر صندوق بین المللی پول گفت: این نیاز به یک “جامع و هماهنگ” سیاست پاسخ.

“اولویت اول این است که به پشتیبانی و حمایت از بخش بهداشت و درمان شامل ویروس ها و معرفی اقدامات است که آرام بگیرد. در صورت وجود فضای کافی در داخل کشور بودجه آنها نیاز به دوباره اولویت بندی دیگر صرف” آن گفت:.

مشاهده است که همه گیر است و همچنین موثر بر بازارهای مالی و نحوه عملکرد آنها را در صندوق بین المللی پول پیشنهاد “سیاست های پولی باید عاقلانه استفاده می شود به ارائه نقدینگی کافی سهولت استرس های مالی از صنایع کوچک و متوسط و در صورت لزوم استراحت ماکرو مشخصاتش مقررات به طور موقت.”

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 1.9 درصد هند در سال 2020 است. با این رام پیش بینی هند به احتمال زیاد به ضبط آن بدترین عملکرد رشد پس از سال 1991 از آزادسازی.

با این حال صندوق بین المللی پول در آخرین نسخه آن از دنیای اقتصاد گزارش داده هند به عنوان سریعترین رشد اقتصادهای نوظهور جهان است.

هند در میان تنها دو کشور بزرگ خواهد شد که ثبت نام مثبت نرخ رشد در سال 2020 است. دیگر اینکه چین که صندوق بین المللی پول پیش بینی نرخ رشد 1.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im