راجستان وزیر Ashok Gehlot روز دوشنبه اجازه سراسیمگی از طعن در برابر کنگره شورشی Sachin خلبان در بعد از ظهر دوشنبه در تماس تلفنی با یک “بی فایده و بی معنی شخصیت’.

Gehlot گفت: او آرام نگه داشته در مورد خلبان ‘زشت’ فعالیت برای شش سال به دلیل نبود در کنگره علاقه. اما او گفت: او در حال حاضر مجبور به صحبت کردن به دلیل خلبان شد, همدستی با BJP.

قبلا نیز Gehlot بدون نامگذاری خلبان گفته بود که به بایت در زبان انگلیسی به کانال های تلویزیون را قادر سیاستمدار. اما روز دوشنبه Gehlot گفت: خلبان توطئه با بی جی پی برای سرنگونی دولت او. “ادامه در پست PCC رئیس جمهور برای مدت هفت سال است که یک چیز بزرگ. او اعتماد به نفس از سونیا گاندی و راهول گاندی. اما در شش ماه گذشته او توطئه با بی جی پی برای سرنگونی دولت است. زمانی که کنگره MLAs بودند حاضر به پیوستن به BJP او گفت: او را یک جبهه سوم و دریافت BJP به حمایت از آن مانند بیهار” Gehlot گفت.

Gehlot اضافه شده است که خلبان داده شد بسیاری از مسئولیت ها در سن بسیار جوان است. “هیچ کس بر این باور بودند که او در تلاش برای سرنگونی دولت است. او دستور خوب بیش از هندی و انگلیسی بود و چهره قبل از رسانه ها. اما او بی فایده و بی معنی بود. من آن را یک اختلاف در منافع ، او استفاده می شود به می گویند که او در اینجا بود و نه فروش سبزیجات, اما برای تبدیل شدن به یک وزیر. او تلاش کرد تا مردم را از مبارزه” Gehlot گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت