به عنوان جهان hunkers پایین تهمت حرکت پر سرعت در برابر آمریکا و دشمنان

Coronavirus بیماری همه گیر دادن تا دنیا اما نه سیاست خارجی آمریکا است.

به عنوان میلیاردها سر خم کردن برای متوقف کردن گسترش ویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها ramped تا تحریم و فشار در برابر مکرر اهداف مانند ایران و ونزوئلا است.

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ منجر شد خواستار “فوری جهانی آتش بس” را به تمرکز بر روی مبارزه با COVID-19 و در روز جمعه به دادگاه تجدید نظر برای “waiving از تحریم است که می تواند تضعیف کشورهای ظرفیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

تجدید نظر کاهش یافته است در گوش کر در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه داشته است گسترده تحریم های ایران یکی از کشورهای بدترین ضربه گیر و در هفته های اخیر به لیست سیاه بیشتر ایرانیان از جمله بیش از رژیم مذهبی را سنگین دخالت در کشور همسایه عراق است.

در ونزوئلا که مانند ایران اعتراض کرده است صندوق بین المللی پول برای کمک به مقابله با بحران بهداشت و درمان وزارت دادگستری در روز پنج شنبه رونمایی اتهامات جنایی در مبارزه با مواد مخدر-قاچاق علیه رئیس جمهور نیکولاس مادورو با 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او.

کیفرخواست درمان چپ رهبر مانند یک جنایتکار مشترک داعش و مراحل آن بیش از یک سال مبارزه برای سرنگونی مادورو که ریاست بیش از یک اقتصاد فاسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با آن مواجه نقد در صفحه اصلی خود را برای مدیریت بحران نیز راه اندازی شد یک لفظی در مبارزات انتخاباتی بیش از این بیماری همه گیر.

‘ووهان ویروس’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo متهم کرده است چین از مسئولیت پخش “ووهان ویروس” نه متوقف کردن آن را به سرعت زمانی که آن را برای اولین بار پدید آمده در کلان شهر در اواخر سال گذشته.

او همچنین به شدت به انتقاد از coronavirus پاسخ ایران که نگه داشته پروازهای رفتن به چین حیاتی خود را شریک اقتصادی در آمریکا.

Pompeo, در مصاحبه اخیر خود گفت: “ایران می خواهد با استفاده از هر اقتصادی امداد به دنبال سلاح های هسته ای و بازگشت هستهای که به طور فزاینده ای مبارزه در یک جنگ نیابتی با آمریکا بود. .

“شما ببینید راه… رژیم درمان خود مردم در این زمان از بحران است. شما ببینید این راه است که آنها همچنان به صرف پول” Pompeo گفته مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که ایران در میان کشورهای دیگر ساخته شده بسیار مهم اشتباه در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

اما برخی ابراز غضب که دولت به دنبال منحرف کردن اذهان و یا حتی سرنگونی رژیم به عنوان یک بیماری مرگبار آلوده جهان است.

“آن را تقریبا مانند یک شوخی بد. چه چیزی بدتر از یک بیماری همه گیر ظاهر می شود در یک کشور که در آن هیچ دولت ؟ که واقعا آخرین چیزی که شما می خواهید” گفت: حداکثر a. ibrahim استاد دانشگاه و همکار در کوئنسی موسسه واشنگتن مخزن فکر می کنم که حمله نظامی خویشتن داری.

“ما نیاز به تجدید نظر در فهم ما از امنیت ملی آمریکا. به نظر می رسد به خصوص پوچ برای ایالات متحده به سرمایه گذاری به شدت در بازسازی کشورهای خارجی در زمانی که خود ما پرستاران در شهر نیویورک هستند به معنای واقعی کلمه پوشیدن کیسه زباله,” او گفت:.

A. ibrahim گفت Pompeo و دیگر افزایش تدابیر مقامات به ما گیر شد در یک طرز فکر از تلاش برای حذف خصمانه رژیم به جای دیدن بیشتر ما علاقه به حفاظت از سلامت عمومی است.

“حتی کشورهایی که ما را دوست ندارند زندگی می کنند در همان جهان است. و ما نیاز به کار با آنها را برای رسیدگی به مشکلات متقابل” او گفت:.

سناتور رابرت منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا, سوال, اقدام علیه مادورو گفت که در حالی که خود را “تباهی است بی چون و چرای” این اتهامات به تنهایی “نمی خواهد بازگرداندن دموکراسی در ونزوئلا و نه نشانی بی سابقه بحران انسانی.”

Pompeo سرعت اشاره می کند که ایالات متحده نه محدود فروش دارو و دیگر کالاهای بشردوستانه به ایران-که ایالات متحده ارائه شده در شرایط عمومی برای کمک به.

اما بسیاری از ایرانیان می گویند انسان دوستانه واردات باید به طور موثر مسدود شده به عنوان چند بانک های خارجی در حال حاضر برای مقابله با ایران به دلیل تحریم های آمریکا منجر به کمبود منابع حیاتی مانند ماسک.

علی Vaez, یک ایران کارشناس در گروه بین المللی بحران که مطالعات صلح آمیز راه حل برای مشکلات جهانی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به احتمال زیاد معتقد است که هر گونه کمک خواهد تنها پرتاب تاسیسات به یک رژیم آن را می بیند در آستانه سقوط است.

“ما بی تفاوتی به رنج یک ملت موظف است که در دراز مدت عواقب دادن اعتبار به بحث از ایران کرد که واشنگتن دشمنی است و نه فقط با هدف رهبری” Vaez گفت.

اما بهنام بن Taleblu یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی که باعث افزایش تدابیر خط در ایران گفت که سرزنش آمریکا برای بحران بهداشت و درمان “نتواند برای درختان جنگل.” او گفت که ایالات متحده باید ترویج بشردوستانه صادرات برای کمک به مردم عادی اما اطمینان حاصل شود که پول می رود به دولت است. .

“تنها دلیل آمریکا برای تحریم ایران باقی بماند و در واقع رشد در مقیاس و محدوده است چرا که ایران رفتار بد رشد کرده و حتی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de