به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرد پس از انجام تماس برای روز نماز و روزه

به عنوان متحده آماده خود را برای حداقل یک ماه دیگر از خاموش شدن ناگهانی رو به رشد تعدادی از فرمانداران و شهرداران اعلام کرده اند روز از روزه و نماز.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مارس 15 روز ملی نماز و چندین ایالت در حال تطبیق او و یا رفتن بیشتر طول coronavirus بیماری همه گیر. در هفته گذشته فرمانداران در غرب ویرجینیا, لوئیزیاناو آرکانزاس اعلام کرده اند ایالتی روز از نماز. از سه ایالت لوئیزیانا شده است ضربه سخت با بیش از 4000 مورد از این بیماری ثبت شده در دولت است.

جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا رژیم صهیونیستی است. آلبرت Bryan جونیور به نام یک شنبه بعد از “نماز و روزه و انعکاس است.” برایان همچنین اعلام کرد که وجود خواهد داشت هیچ کسب و کار معامله در طول یک ساعت یک ظهر اجازه می دهد تا همگان را به شرکت. ایالات متحده در قلمرو مرزهای خود را بسته در روز شنبه ،

شهرداران بسیاری از شهرستانها در ایالات که در آن روز نماز ندارد اعلام شده است همچنین خواسته مردم از ایمان به درخواست برای رهایی از این بیماری همه گیر. در هفته گذشته, Jackson, می سی سی پی شهردار چکو Antar لومومبا و نشویل, تنسی, شهردار جان کوپر با صدور اعلامیه مشابه در تن است که از مغلوب ساختن پیشی جستن.

شهرهای کوچکتر هم درخواست کرده اند که در نماز گفته می شود برای جامعه سلامت. در ماونت ایری, کارولینای شمالی, شهردار دیوید رو خواسته که ابتدا در یکشنبه کلیساها در منطقه حلقه خود را زنگ به مدت دو دقیقه در ظهر هر روز و که ساکنان شهر دعا برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

“این خطر ناک است و ما باید با هم بکشید به شکست این ویروس” Rowe گفت: این ماونت ایری اخبار. “صرف نظر از ما مربوطه ادیان ما باید یک تعهد و یک فرصت برای تماس بر خدا برای رهبری که ما با هم حرکت نا معلوم بود ،

چنین اعلامیه مشترک راه برای مردم را به گرد هم می آیند در زمان ملی استرس طرفداران روز نماز استدلال می کنند. در یک پیشنهاد برای یک ایالت بعد از “تحقیر و روزه و نماز” در پنسیلوانیا دولت تشکر. استفانی Borowicz اشاره کرد که در مارس 30, او پیشنهاد روز بود که در سالگرد یک روز نماز به نام رئیس جمهور آبراهام لینکلن در سال 1863 در طول جنگ داخلی.

“مست با ناگسستنی موفقیت ما را تبدیل به بیش از حد خود به اندازه کافی به احساس ضرورت جبران و حفظ گریس بیش از حد افتخار به دعا به خدا که ما را!” Borowicz را به وضوح می خواند. “این امر مستلزم ما پس از آن به خودمان فروتن قبل از جرم قدرت به اعتراف ملی ما گناهان و دعا برای عفو و بخشش.”

مدنی خواستار روز نماز مطابقت تماس از بسیاری از گروه های مذهبی به موسسه روز نماز در میان همه گیر. در اوهایو بیش از 100 رهبران مسیحی به نام بر Ohioans برای شرکت در “یک فصل از شرکت های بزرگ نماز و روزه” از 5 آوریل از طریق مارس 16.

“ما ایستاده در همبستگی به عنوان یک جامعه ایمان در طول این زمان فوق العاده ای که به طور کامل متقاعد شده در کلمات مزمور 91 که تنها خدا بالا ترین خواهد بود ما پناهگاه و قلعه و ارائه خواهد شد ما را از خطر ناک طاعون” این گروه در بیانیه ای گفت.

راسل نلسون رئیس جمهور از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران روز یکشنبه با ارسال یک پیام ویدئویی دعوت از همه مورمون ها به سرعت و به “تقاضای فیزیکی و درمانی دیگر در سراسر جهان است.”

“خداوند را درک احساس شما در حال تجربه,” او گفت:. “او را دوست دارد و مراقبت برای شما.”

یک گزارش از دانشگاه کپنهاگ دریافتند که در مارس, جستجوی آنلاین برای نماز به آمار پنج سال اخیر رسید. نویسنده این گزارش با اشاره به این پدیده به عنوان “مقابله مذهبی.”

“این افزایش در نماز شدت جایگزین جهان چه دیده است برای سال” این گزارش می خواند. “این COVID-19 هنوز هم به دور از آن قله و از آن تنها فقط به کشورهای در حال توسعه. بعلاوه همانطور که بیشتر و بیشتر مردم خود را از دست عزیزان تقاضا برای دین است به احتمال زیاد به افزایش است. آن را بسیار محتمل است که این افزایش در نماز با شدت ادامه خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>