به عنوان نمونه شمع, Telangana مکث Covid-19 تست

پس از افزایش آزمایشات Covid-19 از صرف 300-500 آزمون به 3000 به Telangana دولت تصمیم گرفته است برای قرار دادن مکث در آزمون در ویژه درایو راه اندازی یک هفته پیش به عنوان نمونه باید انباشت اشیاء بدست آمده در آزمایشگاه.

یک افزایش قابل توجهی در آزمون در یکی از آخرین هفته منجر به تیز افزایش در تعداد Covid-19 موارد مثبت. حدود 35-40 درصد از تمام 10,000 مثبت تا کنون موارد گزارش شده در یکی از آخرین هفته دادن قدرت به منتقدان که مقصر دولت برای تست نمونه های بیشتر.

“ما جمع آوری کرده اند بیش از 36000 نفر در 10 روز گذشته. نتایج آزمایشات برای 8,253 نمونه هنوز هم در انتظار از های مختلف آزمایشگاه. آن را دشوار است به فروشگاه بیشتر نمونه” وزارت بهداشت است در بیانیه ای گفت.

در انتظار

“ما تصمیم به قرار دادن یک نگه بر روی نمونه مجموعه ای از ویژه درایو به مدت دو روز به آن دشوار خواهد بود برای ذخیره هر نمونه اضافی.

این نمونه خواهد بود ادامه داد: به های جمع آوری شده از بیماران که بازدید از بیمارستان” آن را گفت.

Telangana است که در میان کم تست متحده بود و در نهایت تصمیم به افزایش تست پس از رسم یک توپخانه ضد هوایی از منتقدان. وزیر K Chandrashekar رائو اعلام کرده بود که 50000 تا تست انجام می شود در 30 حوزه در اطراف حیدرآباد.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *