به عنوان مستند شروع می شود در بنگلور, Karnataka اجازه می دهد تا E-comm مواد غذایی و تحویل شرکت های به عمل

تجارت الکترونیکی و مواد غذایی تحویل شرکت شده اند مجاز به عمل در طول مستند دوره در بنگلور.

در کارناتاکا دولت مشورتی گفت: تجارت الکترونیکی شرکت های مجاز به فعالیت تنها از 5 صبح تا 8 بعد از ظهر و مواد غذایی تحویل خانه شرکت ها به کار از 5 صبح تا 10 pm.

این محدودیت به طور موثر در طول مستند اعمال شده در بنگلور شهری و روستایی مناطق از جولای 14 به 22.

تخت بیمارستان

به عنوان برخی از بیماران در حال پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن تخت بیمارستان حتی پس از تخصیص توسط مرکزی تخصیص سیستم BBMP دولت صادر کرده است که منظور از تمامی بیمارستان های خصوصی به نمایش تخت تخصیص در کانتر پذیرش.

Dharavi مدل

به منظور رسیدگی و یا مقابله با افزایش Covid-19 موارد مثبت در بنگلور دولت در حال برنامه ریزی به دنبال بمبئی Dharavi مدل ردیابی و درمان بیماران.

کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش K Sudhakar به خبرنگاران گفت: بیماران از زاغه ها و دیگر مکان های که در آن وجود دارد هیچ تسهیلات برای خانه انزوا خواهد بود قرنطینه در دولت Covid مراکز مراقبت.

Sudhakar گفت: “اقدام انضباطی آغاز خواهد شد در برابر موسسات که غفلت covid تست. آزمایشگاه باید خود را افزایش و تست ظرفیت حداقل از 1000 نمونه در هر روز بعد از 10-15 روز. هیچ سازشی در این زمینه است.”

به عنوان موارد در حال افزایش در کشور وجود دارد و در حال شکایت از افرادی که در این آزمون گزارش با تاخیر یک هفته. ارشد IAS افسر Shalini Rajneesh منصوب شده است به عنوان مسئول نظارت بر تست.

Sudhakar در یک ویدئو کنفرانس با مقامات اصرار بر غرفه در سطح نیروی کار کمیته های کاملا کاربردی می توان قبل از این مستند به پایان می رسد در بنگلور. “تشکیل کمیته آموزش از اعضای همه چیز را به پایان برساند و در عرض یک یا دو روز. غرفه سطح نیروی کار اعضای کمیته باید شروع صفحه اصلی نظرسنجی در اسرع وقت” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im