آن را غیر معمول نیست برای دیدن تصویر مقتول ایران و ژنرال قاسم سلیمانی در برخی محلات جنوب بیروت. اما گذشته میدان شهدا یک بار شرق و غرب تقسیم خط بین مسیحیان و مسلمانان در این کشور و جنگ داخلی در این شهرستان آغاز می شود را تغییر دهید.

مار Mikhael محله اندود شده با مد روز بارها و کاباره ها که در آن موسیقی زنده شناور به مرطوب شب قبل از coronavirus رسید.

براق جدید معماری اروپایی, کافی شاپ ها, گالری های هنری و بالا پایان مد جایگزین بمباران کردن ساختمان. نقاشی با مداد رنگی-رنگی آپارتمان “روستاها” با دیوارهای پوشیده از پیچک و ظریف در بالکن در حال گریه به دور از 1976-2005 عصر مکرر حملات تروریستی و ارتش سوریه اشغال است.

اما بحران در حال حاضر آمار لبنان در راه احساس نمی شود پس از جنگ داخلی. پوند لبنان به ارزش بیش از 60 ٪ از زمان آغاز سال و فقر مدتها افتخار مردم است.

به لبنان teeters در آستانه فروپاشی اقتصادی ایالات متحده با رهبران نظامی اصرار ادامه داد: برای حمایت از لبنان و نیروهای مسلح در صورت جایگزین یک تصاحب توسط ایران پشتیبانی کردند.

“واضح است که حزب الله لبنان, آنها می خواهند به یک نقش در دولت” فرماندهی مرکزی ایالات متحده ژنرال فرانک مکنزی گفت: در اخیر خاورمیانه موسسه بحث است.

“كنترويغتس اداره برای ما LAF لبنان نیروهای مسلح یک رابطه کامل و نه یک سازمان کامل هر وسیله اما یکی است که ما باید در نظر aspirationally در نهایت بیان امنیتی دولت در لبنان” او گفت:. “آن را باید LAF. نباید هر کس دیگری.”

برخی از جمهوری خواهان در کنگره به رهبری سناتور. تد کروز می گویند کمک های مالی به حزب الله لبنان کنترل دولت باید قطع شود با وجود این نظامی را درک استقلال.

“وجود دارد یک تناقض اساسی در سیاست ما نسبت به لبنان” دستیار جمهوری خواه تگزاس گفت: واشنگتن آزما.

“کدام است ؟ است LAF یک نهاد مستقل است که ما بودجه یا LAF به طور کامل وابسته به حزب الله تحت کنترل دولت است ؟ ” او گفت:. “او فکر می کند این یک آزمون پایه. ما بودجه نهادهای دولتی. هستند کسانی که در موسسات تحت کنترل تروریست ها یا نه؟”

زمین کمتر از کامل انتخاب”

کروز یکی از بسیاری از اعضای کنگره بر این باورند که ایالات متحده “ملت سازی” تلاش در خاورمیانه به خصوص شکست خورده اند, به عنوان مثال عراق که در آن نهادهای دولتی ساخته شده توسط امریکا شد تحت سلطه ایران است.

از سال 2005 ایالات متحده فراهم کرده است $2.29 میلیارد دلار برای آموزش و تجهیز و راهنمای لبنان نیروهای مسلح.

کمک کمک کرده است حفظ صلح در یک زمان جامعه از 18 فرقه های مذهبی و امن نفوذ در فضای ژئوپولیتیک انتقادی.

در 15 سال برخی از 30,000 لبنان خدمات اعضای آموزش دیده اند توسط آمریکا از جمله بسیاری از افسران ارشد که یکپارچه به صفوف حرفه ای و غیر سیاسی نظامی است.

نیروهای مسلح لبنان گشت زنی در مرز با سوریه و جلوگیری از تروریسم و اطمینان از ثبات در یک کشور مدیترانه ای است که در مرزهای با سوریه و اسرائیل است.

اما حزب الله همچنین به نفوذ است.

ایران-حمایت گروه های شبه نظامی تحریم به عنوان یک تروریسم سازمان توسط وزارت امور خارجه از سال 1997 وارد دنیای سیاست شده و در حال حاضر کنترل دولت است.

حزب الله نشان دهنده منافع این کشور شیعه جمعیت در یک مجتمع multisectarian نظام سیاسی است که مانع یکی دیگر از جنگ داخلی. اما این سیستم نیز موجب اعتراضات گسترده.

آمریکا رهبران نظامی و کارشناسان می گویند که حمایت از نیروهای مسلح لبنان در مورد آشنایی با نکات دقیق وظریف در یک مجموعه و فرار از محل.

“در فرماندهی مرکزی ایالات متحده, ما زندگی می کنند در زمین کمتر از کامل انتخاب” گفت: مکنزی. “من از ادامه کمک های مالی به LAF.”

او ادامه داد: “آنها را بهترین فرصت برای ارائه امنیت و حاکمیت لبنان. و در حالی که هرگز کامل با اینحال این بهترین که ما می توانیم تحت شرایط بسیار دشوار است.”

در اوایل سال جاری کروز نقل مکان کرد و به تصویب قانونی که جلوگیری آمریکا از حمایت از هر کشور کنترل شده توسط یک گروه تروریستی است. خود را مشاور می گوید که اجماع است که در حال حاضر در حال رشد در میان جمهوری خواهان.

LAF و کارشناس کارنگی خاورمیانه محقق Aram Nerguizian گفت: واشنگتن آزما که درک چگونه نظامی آمریکا برای حمایت از نیروهای مسلح لبنان نگه می دارد حزب الله در خلیج اساسی است.

“اگر شما می خواهید برای انجام یک چیزی که حزب الله واقعا می خواهد شما را به انجام, که یک چیز است که می تواند خود را رویای خیس اتحادیه این است که آن را آن را انجام دهد و آن را در خدمت منافع خود را,” او گفت: از قطع و آمریکا کمک نظامی به LAF.

“مردم لبنان اعتماد نظامی به بگمارند. این چیزی است که بسیار دشوار است برای گفتن در مورد هر موسسه” Nerguizian توضیح داد. “باید دولت فعلی شکست آشکار و استعفا و یا تحت فشار قرار دادند توسط نیروهای سیاسی می شود که این LAF برنامه بازی بدون تغییر باقی می ماند: حفظ و دفاع از انتقادی رابطه با دولت آمریکا به طور کلی و فرماندهی مرکزی ایالات متحده به طور خاص در همه هزینه ها.”

مکنزی مجددا نظامی ایالات متحده برای حمایت از لبنان با یک دیدار در اواخر ماه ژوئن.

این دیدار به دنبال ضد آمریکایی و بیداد که دیدگاه توسط سفیر ایالات متحده در لبنان دوروتی شیا منجر به اعتراضات و یک قاضی را به منظور منع خبرنگاران از مصاحبه با او را برای یک سال است.

شیا انتقاد کرده بودند حزب الله مقامات دولتی برای فساد و رهبر آن برای ضد آمریکایی در نظرات و بیان “جدی رزرو” در مورد حزب الله-حمایت دولت از لبنان.

آمریکا, انتقاد حزب الله است که هیچ چیز جدید است.

این گروه مربوط به مارس سال 1983 سفارت آمریکا بمب گذاری در غرب بیروت که به کشته شدن 17 آمریکایی و یک اکتبر 1983 کامیون بمب گذاری آمریکایی دریایی پادگان که به کشته شدن 241 نظامی ایالات متحده پرسنل.

دیپلمات های آمریکایی مشغول به خدمت در بیروت در حال حاضر زندگی و کار در به شدت غنی شده ترکیب شمال شهر.

Nerguizian توضیح داد که در حال حاضر بیش از هر زمان آمریکا کمک های نظامی باید همچنان به عنوان دولت لبنان کاهش بازگشت خود بودجه در میان بحران اقتصادی و حزب الله در تلاش برای جایگزین ارشد نظامی و اطلاعاتی رهبران. نیز, به عنوان حزب الله نتواند در حاکم و مدیریت کشور مهم غربی روابط بانکی او گفت: آنها را تحت فشار قرار دادند.

“این بسیار آسان است در خط و رک و پوست کنده فکری کم عمق به یک معادله ساده است که حزب الله در برابر لبنان و در نتیجه LAF برابر حزب الله است. این یک بیت از یک cop-out,” او گفت:. “این کثیف چون لبنان کثیف و حزب الله فیل در اتاق است. اما با داشتن این سهام به معنی متحده آمریکا است نه یک بازیکن.”

او ادامه داد: “حزب الله به طور فعال مشغول به کار برای بی اعتبار ساختن موفقیت های LAF و این نسل از ارشد LAF افسران رنجش است از آنها نمی بینم وحدت جهت است. آنها نمی خواهید برای رفتن در این جهت است که حزب الله برنامه ریزی شده برای کشور است.”

آنها نگاه نظامی ایالات متحده به عنوان یک برادر بزرگتر”

Cmdr. Zachary Harrell یک فرماندهی مرکزی ایالات متحده, سخنگوی, گفت , Washington Examiner که آمریکا لبنان را امنیت شریک است.

“ایالات متحده و لبنان سهم هدف از ساخت LAF ظرفیت به عنوان تنها مدافع مشروع از لبنان حاکمیت” او گفت:.

آمریکا کمک های امنیتی پول به لبنان هرگز برگ آمریکایی موسسات مالی.

سالانه بیش از 100 میلیون دلار در کمک های منتقل شده به بانک های ایالات متحده و پس از آن کسر شده است به پرداخت برای آموزش و مبارزه با تروریسم امنیت مرزی و تجهیزات مانند M2 Bradley مبارزه با وسایل نقلیه M109 howitzers و Humvees که professionalized این LAF و فاصله آن از روسیه, سوریه و ایران است.

“آنها نگاه نظامی ایالات متحده به عنوان یک برادر بزرگتر در یک معنا” Nerguizian گفت: LAF.

اما Nerguizian گفت: این بدان معنا نیست که LAF مقابله با حزب الله به طور مستقیم.

“ارتش در حال رفتن به گرفتن ابتکار عمل در این راه برخی از مردم می خواهم” او گفت:. “آن را نمی خواهد نهاد که اساسا باعث چه به نظر می رسد مانند یک جنگ داخلی علیه لبنان را به جامعه شیعه.”

مکنزی گفت: در حالی که حزب الله را در رابطه با ایران یک نگرانی است او اعتقاد ندارد که این گروه در بک و تماس از ایران.

“ما نگرانی خود را در مورد رابطه با ایران است,” او گفت:. “اگر چه من فکر نمی کنم که حزب الله لبنان لزوما بلافاصله پاسخ زمانی که ایران خواستار شد. من فکر می کنم آنها باید قوی و قدرتمند ارتباط است.”

به همین دلیل کروز دستیار استدلال می کند که سناتور موقعیت را به حالت تعلیق کمک موجه است.

“ما در ایالات متحده است. ما نمی مقابله با ارتش واحد است. ما در مقابله با کشورها است. ما در برخورد با دولت” دستیار گفت. “قانون او می گویند اگر یک سازمان تروریستی کشف و ضبط شده است کنترل دولت پس ما باید قطع کمک نظامی نباید مورد بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de