به عنوان دعاوی افزایش مسئولیت اصلاحات همچنان بالا GOP اولویت

به عنوان خواهان آماده به رول از آخرین coronavirus امداد پیشنهاد از جمله coronavirus مربوط به مسئولیت برای حمایت از کسب و کار یک اولویت به عنوان ترس از ناعادلانه پرونده های حقوقی همچنان ادامه دارد.

“کنگره است و نه فقط شنیدن از کسب و کار آنها در حال شنیدن از کالج ها و دانشگاه ها و سازمان های غیر انتفاعی که این یک نگرانی واقعی و واقعی موضوع گفت:” ایالات متحده در اتاق بازرگانی معاون اجرایی رئیس جمهور نیل Bradley.

“آنها نیاز به ارائه برخی از یقین است که زمانی که آنها در تلاش برای انجام کار درست با حمایت های که آنها در حال رفتن به دوم حدس زده توسط یک وکیل محاکمه شش ماه از هم اکنون” برادلی اضافه شده است.

پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار در حال افزایش با صدها نفر از coronavirus مربوط به کلاس اقدام مناسب در زمینه در چند ماه گذشته با توجه به پاتریک Hedren, معاون رئیس جمهور از دادخواهی در انجمن ملی تولید کنندگان. او افزود که کار اشتغال شکایات مربوط به کروناویروس تا به حال نرخ رشد بیشتر از 190 درصد در ماه ژوئن هنگامی که در مقایسه با ماه آوریل است.

“این بسیار نگران کننده آمار” گفت: Hedren. “این آزمون موارد و آنها در حال حاضر در حال رشد بسیار چشمگیری. خط پایین این چیزی است که ما هنوز در مورد مراقبت بسیار زیادی است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: محافظ صاحبان کسب و کار از coronavirus مربوط به دعاوی است یک “خط قرمز” در آینده صرف مذاکرات با حزب دموکرات گفت که بهبود اقتصادی خواهد “به طور چشمگیری کند” بدون چنین حمایت.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر از سوی دیگر باید گفت که دموکرات نمی خواهد حمایت از کسب و کار مسئولیت حمایت با پلوسی گفت: در ممکن است که اولویت خود را به “محافظت از ما کارگران و بیماران ما در تمام این.”

انجمن آمریکایی برای عدالت که نشان دهنده محاکمه وکلا تحت فشار قرار دادند تا در برابر مک کانل و مجلسی با این استدلال که “پتو مسئولیت ایمنی” خواهد ناعادلانه سپر بی دقتی شرکت از رفتار بد.

برادلی تاکید کرد که اتاق به طور مستمر حمایت بیشتر امنیت عمومی حفاظت در حالی که بازگشایی اقتصاد و گفته است که هدف از دادخواهی حفاظت نمی شد به منظور حفاظت اشخاص که زیر بهداشت عمومی راهنمایی و یا به ارائه پتو ایمنی.

به جای برادلی سرزنش محاکمه وکلا برای فرصت طلبی و بهره گیری از آب و هوای فعلی به سود خود.

“من وکیل محاکمه دوستان من می خواهم بگویم چرا شما در خارج وجود دارد تبلیغات برای مشتریان به سو کسب و کار؟” برادلی گفت.

او گفت: اتاق انتظار مکالمه در coronavirus موارد در سراسر کشور به علت جرقه اضافی دادخواهی در برابر کسب و کار و نهادهای دیگر.

جفری MacHarg یک وکیل است که متخصص در دادخواهی های تجاری در فاکس روچیلد در کارولینای شمالی یکی از بسیاری از کشورهای که در آن کسب و کار دادخواهی حفاظت را تصویب کرده است گفت: دولت دیده می شود کمتر کسب و کار دریافت شکایت کرد دقیقا به دلیل حمایت آن را تصویب کرده است.

“این امر می تواند احمقانه به صبر برای دعاوی اتفاق می افتد قبل از شما قرار داده این قانون وجود دارد که آن را به نظر می رسد نسبتا ساده است و نه مورد بحث است. این یک قرمز یا آبی مسئله به من گفت:” MacHarg.

MacHarg افزود که اگر چه تلاش کسب و کار به احتمال زیاد باید مهم تر از اولویت های شکایت شده توسط کارفرمایان و یا مشتریان برای coronavirus مربوط به ادعا می کند در حال حاضر فدرال دادخواهی حفاظت را ارائه می کنند نمادین و افزایشی مجموعه ای از تدابیر برای آنها.

برادلی بسیار با اعتماد به نفس بعدی فدرال coronavirus هزینه های لایحه شامل کسب و کار و مسئولیت حفاظت در بعضی از فرم.

“من فکر نمی کنم یک لایحه بدون آن است که رفتن به آن را به قانون گفت:” برادلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im