به عنوان دهلی تلفات مانت PM مودی درخواست برای صلح

پس از سه روز بدون وقفه خشونت است که ادعا 22 زندگی می کند تا کنون تلاش های محلی برای بازگرداندن صلح همزمان با نخست وزیر نارندرا مودی درخواست عمومی برای هماهنگی و مشاور امنیت ملی (NSA) agnew بازدید شورش-آمار محلات.

از ظ گفت که او تا به حال انجام یک بررسی گسترده از وضعیت حاکم در بخش های مختلف از دهلی نو است. پلیس و سازمان های دیگر در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از صلح و عادی.”

در روز سه شنبه شب NSA و دهلی نو کمیسر پلیس Amulya Patnaik بازدید از شمال شرق معاون کمیسر پلیس Ved Prakash Surya و رفت و در اطراف Maujpur, Jaffrabad, Gokulpuri و Bhajanpura که شاهد بدترین شورش و آتش سوزی و درون جامعه درگیری. NSA بود دوباره در نقطه اصرار مردم به آرامش است.

اواخر شنبه شب ساکنان Jaffrabad سازماندهی یک جلسه با یک فرار جمعیت معترض در برابر تابعیت (متمم) قانون بعدی به ایستگاه مترو. Maulanas مختلف مساجد بود خطاب به جمعیت همراه با مشترک کمیسر پلیس Narinder سینگ Bhalla و دیگر ساکنان به ارمغان آورد با هم توسط یک تاجر محلی Babboo Mallik.

“ما از شما درخواست برای روشن شدن این جاده و اجازه دهید ترافیک منتقل می کند. ما نمی خواهد اجازه دهید هر گونه آسیب به شما می آیند” Bhalla گفت: جمعیت عصبانی بود که خواستار دستگیری BJP رهبر Kapil Mishra, شارژ او را با تحریک معترضان. این Maulanas پیوست و در تجدید نظر و معترضان شد و در نهایت دید پراکنده.

در اکثریت مسلمان Jaffrabad ساکنان محافظت محلی معابد برای جلوگیری miscreants از اخذ آنها و پیشبرد جمعی تقسیم. “ما خواسته تمام احترام بزرگان در منطقه برای محافظت از معبد در گلی شماره 33. وجود دارد پنج معابد در این منطقه است. ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی همه آنها” گفت: Babboo Mallik.

اما در همسایه Yamuna Vihar منطقه ترس و سوء ظن غالب و برخی از ساکنان ادعا آنها تا به حال حل و فصل به انتقام حملات خود به جامعه است.

دادگاه عالی رپ

در همین حال دادگاه عالی دهلی آمد و به شدت در برابر رهبران سیاسی از جمله Kapil میشرا, MoS مالی Anurag Thakur, BJP MP, Parvesh Varma و دیگران برای آنها سخنرانی های آتش زا و خواسته پلیس به ثبت نام دپو در برابر آنها.

یک بخش نیمکت رهبری عدالت S Muralidhar اظهار نظر به شدت در التهاب ویدئوها و هشدار داد که این امر “و دیگر اجازه نمی دهد 1984 سناریو اتفاق می افتد در زیر آن را تماشا کنید.”

Apex دادگاه ملامت

به دلیل عدم پلیس دهلی به بررسی شورش جمعی نیز تحت اسکنر دیوان عالی کشور که سرزنش آن برای عدم عمل به “حرفه ای”. دادگاه راس حمله در نهادهای مجری قانون اجازه “محرکین از خشونت” به دور و گفت: آنها باید در عمل با توجه به قانون بدون انتظار برای کسی nod.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>