به عنوان انتقاد مانت در تست شماره Telangana می گوید آن را زیر ICMR هنجارهای

یک روزنامه نگار به یک blow-by-blow حساب او Covid-19 مانند علائم هفته گذشته و چگونه او تبدیل به دور و با تعیین مرکز آزمون در شهرستان پس از او به آنها گفت که او تا به حال هیچ سفر سابقه و یا بدون تماس با Covid بیمار است. او پست به سوخت در حال بحث و گفتگو در پایین تعدادی از تست است که اتفاق می افتد در Telangana. (او به نام برای آزمون بعد و پیدا کردم منفی بود.)

برخی از احزاب سیاسی رهبران و مردم در رسانه های اجتماعی احساس می شود که دولت باید تست بیشتر و حتی ادعا شده که این تعداد کم از مواردی است که به تازگی به دلیل کاهش تعداد آزمایشات است.

دوشنبه و سه شنبه به وزارت امور خارجه گزارش فقط دو و شش Covid-19 موارد مثبت بود آن را به عنوان آزمایش در کمتر از 500 نفر در روز نشان دادن شیب افت در تعداد موارد ثبت نام یک هفته قبل از.

تجمعی موارد در دولت قرار دارد در 1,009. با 374 بیماران مرخص شدن پس از درمان و 25 نفر تسلیم شدن به عفونت دولت 610 فعال موارد مثبت که در آوریل 28.

مشاوره گردش

Telangana اما رد این استدلال گفته است به شدت به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

یک مشخصه ناراحت Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت که تمام افرادی که تحت ICMR تست معیارهای در حال گرفتن تست شده است.

“این ICMR توصیه می شود که تنها بیماران با Covid-19 علائم باید آزمایش می شود. آن را نشان داد که بدون علامت ثانویه مخاطبین نیاز به آزمایش می شود. ما در حال دروغ گفتن در تعدادی از موارد” یک مقام دولتی گفت.

دولت گردش به ICMR دو مشاوره در طول سه هفته آنها را به آزمون.

کسانی که به مخالفت با دولت را ایستاده در تست مثال آندرا پرادش است که انجام تست سريع در حدود 5000 نفر در هر روز است. “آنها در حال آزمایش بیشتر و گزارش تعداد بیشتری از موارد بالاتر از دو رقم است. ما در حال آزمایش کمتر و گزارش تعداد کمتر از موارد در اینجا” یک نفر گفت.

“ما در برابر سریع آزمون است. حتی مرکز دولت احساس. من امیدوارم که دولت رایگان خواهد بود Covid-19 مارس 8, هنگامی که محلی را مستند به پایان می رسد,” او گفت:.

با استناد به یک مارس 27 منظور از ICMR او گفت: این موسسه خواسته متحده برای متوقف کردن با استفاده از سریع تست کیت از دو تولید کنندگان چینی پس از پیدا کردن آنها را نه به علامت.

Eatala Rajender ادعا که بخش عمده ای از این موارد تا به حال یک لینک به دهلی جماعت. “ما ترسیم همه آنها را و آنها تحت درمان هستند. تعدادی از آنها مرخص,” او گفت:.

او همچنین استدلال کرد که میزان مرگ و میر بسیار پایین است. “بیش از نیمی از این مرده بود co-morbidities مانند قلبی و فشار خون, شرایط,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im