به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان ثابت باقی می ماند فرماندار تنسی می گوید او نمی خواهد با تعطیل کردن کسب و کار دوباره

Despite یک رکورد بالا تعداد COVID-19 موارد گزارش شده در تنسی این هفته رژیم صهیونیستی است. بیل لی نیست با توجه به یکی دیگر اقتصادی shutdown.

“من هرگز می خواهم به کسب و کار دوباره” Lee روز سه شنبه گفت. “و یکی از راه هایی که ما می توانید انجام دهید این است که با کاهش گسترش ویروس. و وجود دارد خیلی خوب است شواهدی وجود دارد که با پوشیدن ماسک کاهش گسترش است که virus. بنابراین من تشویق هر Tennessean به شرکت در پوشیدن ماسک.”

تنسی وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه تعداد رکورد COVID-19 نفر در یک روز: 3,314. رکورد قبلی از 2,472 شد مجموعه جولای 7.

آزمون مثبت رای نیز رسیده در 9.12 درصد است. قبلی بالاترین مثبت نرخ ثبت شد در این هفته از آوریل 4 در 8.45 درصد و در هفته گذشته در 8.46 درصد است. گروه گزارش دیگری 1,514 موارد شنبه.

وزارت بهداشت کمیسر دکتر لیزا Piercey گفت: در حالی که بالا رفتن مورد شمارش می تواند باعث “برچسب شوک” مفید تر شاخص به بررسی ظرفیت بیمارستان.

تنسی در حال حاضر 870 بستری COVID-19 بيمار در سطح ایالت و میزان بستری شدن اتحاد ماند در 9 درصد محدوده. بیش از 2,630 تخت بیمارستان در دسترس باقی می ماند در دولت و بیش از 400 تخت ICU در دسترس هستند. شصت و نه درصد از دولت هواکش برای استفاده در دسترس هستند.

“هیچ بیمارستان ها در این دولت که در حال حاضر در حالت بحران با توجه به در دسترس بودن” Piercey گفت. “با این حال ما در مناطق مترو به طور خاص ممفیس و Nashville اما کاملا رک و پوست کنده در تمام شش مترو ما مناطق که در آن ما بزرگ نظام سلامت هستند, آنها شروع به احساس فشار از افزایش بستری شدن در بیمارستان و ICU نرخ.”

در بد آنفولانزا در فصل Piercey گفت: سیستم مراقبت صحی مواجه اند بسیار جدی تر ظرفیت چالش از چه COVID-19 در حال حاضر ارائه در تنسی است. این بخش در تماس روزانه با بیمارستان رهبران و بیمارستان انجمن هماهنگ کنید.

لی دستور داده است که شهرداران شهرستان می تواند دستور ماسک پوشیدن در شهرستانهای اما او تصریح کرد: روز شنبه او را نمی خواهد موضوع را یک ایالت ماسک سفارش. او را تشویق Tennesseans به پوشیدن یک ماسک و نه به عنوان یک بیانیه سیاسی است, اما به عنوان یک تصمیم شخصی است.

“شده است وجود دارد خیلی افتضاح سیاسی بحث در مورد ماسک” لی گفت: برگزاری ماسک خود را. “این ماسک درست در اینجا است که نه محافظه کار است و نه لیبرال. بشود کسی برای پوشیدن یک ماسک و یا بشود کسی برای پوشیدن یک ماسک است و نه فقط چیزی که Tennesseans باید در کسب و کار انجام می دهند. آن را ساده و تصمیم شخصی است که فقط ممکن است صرفه جویی در یک فرد سالمند زندگی در این دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de