به عنوان موارد افزایش Telangana به تمرکز بیشتر در حیدرآباد

با بخش عمده ای از Covid-19 نفر در این ایالت گزارش شده در حیدرآباد, Telangana وزیر K Chandrashekar رائو خواسته است مقامات وزارت بهداشت و درمان به وسیله یک برنامه ویژه برای جلوگیری از گسترش ویروس در بسیار متراکم GHMC منطقه است.

روز دوشنبه به عنوان بسیاری از 61 نفر بوده است آزمایش مثبت برای Covid-19 در دولت است. این باعث شده نگرانی ها به عنوان موارد دیدم سنبله پس از شاهد یک شیب هفته گذشته است.

او از مقامات به تقسیم بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) به 17 واحد واگذار مسئولیت هر واحد به یک افسر و خواسته مردم را به ماندن در خانه وجود دارد به عنوان یک افزایش در تعداد موارد مثبت.

او در یک بررسی در جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد مستند وضعیت و وضعیت ویروس موارد است.

مقامات گفته وزیر که شهر labs می تواند اداره کند 1,000-1,100 آزمون در روز و به اندازه کافی وجود دارد تعداد تخت برای رسیدگی به موارد جدید.

“وجود دارد یک شانس بیشتر افرادی که در معرض این عفونت از طریق Covid-19 بيمار. تقسیم 17 GHMC محافل در این شهر به 17 واحد” رئیس وزیر کارگردانی مقامات.

هر یک از 17 واحد خواهد شد که یک تیم با مسئولان پزشکی, شهرداری, درآمد و پلیس به عنوان اعضای.

از 246 Covid مهار خوشه GHMC دارای 126 خوشه (یا نقاط). این خوشه ها سنگر گرفتند و از مردم خواسته می شود را محدود به خانه های خود. ویژه تیم را تحویل کالاهای ضروری به ساکنان در درب خانه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im