هوش مصنوعی در مبارزه با COVID-19

Ventilators helps a patient in getting more oxygen into their lungs and take the carbon dioxide out. هواکش کمک می کند تا بیمار در گرفتن اکسیژن بیشتری به ریه های خود را و دی اکسید کربن است.

وجود دارد یک مسابقه در برابر زمان در سراسر جهان به تولید هواکش در مقادیر زیاد به طوری که به صورت یورش COVID-19 عفونت با هند که بدون استثنا در این تلاش است. دفاع PSUs, مهمات کارخانه تخته (OFB) و دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO)و دانشگاه باید پیوست دست در دست بخش خصوصی به اطمینان حاصل شود که هواکش در دسترس هستند و در شرایط کار در بیمارستان در سراسر کشور است.

چه هواکش?

اخبار مرتبط

هواکش کمک می کند تا بیمار در گرفتن اکسیژن بیشتری به ریه های خود را و دی اکسید کربن است. تقاضا برای بیشتر هواکش امروز در COVID-19 pandemic بالا است چرا که آنها یک درمان است اما برای کمک به عملکرد ریه در حالی که بیمار است به شدت آلوده و دوره نقاهت.

چه هستند که مشخصات?

وجود دارد باید انعطاف پذیر تنفس مدار یک سیستم کنترل مانیتور و هشدار دهنده.

باید وجود داشته باشد تنفس تخصصی مدارات اکسیژن باتری.

باید رطوبت یا حرارت و رطوبت مبدل (HMEs).

این دستگاه با استفاده از فشار مثبت برای تحویل گاز به ششها در تنفس عادی نرخ.

نیز وجود دارد یک لوله تراشه یک tracheostomy کانول یا یک ماسک.

منبع تغذیه از طریق یک خط از داخلی یا خارجی باتری.

پیش بینی هوش مصنوعی مدل

در میان همه گیر جهانی دانشگاه کپنهاگ باید innovatively با استفاده از هوش مصنوعی (AI) تکنیک برای ایجاد مدل برای محاسبه و پیش بینی نیاز به مراقبت های ویژه و ونتیلاتور برای حمایت از بیماران در مراحل اولیه COVID-19 عفونت است. تلاش در کپنهاگ است برای پیش بینی موارد نياز به ونتيلاتور در عرض یک هفته ، این باعث می شود آن را عملی برای بهینه سازی استفاده از هواکش به ویژه هنگامی که آنها در دسترس بودن محدود است و بیشتر بیماران تمایل به.

Milind Kulshreshtha, C4I کارشناس می گوید: “تلاشهای مختلف برای بهینه سازی یک ماشین در حال کاوش از جمله آزمایشات مکانیکی توزیع کنندگان به لینک بالا تر هواکش به یک منبع و غیره.”

در زمینه

“هر سیستم هوش مصنوعی است که به عنوان خوب به عنوان داده ها ما را به توسعه راه حل و در زمینه این اطلاعات است که هنوز کشف نشدهاند. با توجه به مسائلی مانند مجموعه داده تعصبات AI ابزار توسعه یافته برای خاص مردم ممکن است یافت نمی شود قوی هنگامی که به یک گروه دیگر. شاید یک ab-initio توسعه یک سیستم هوش مصنوعی با داده های محلی می تواند یک ورزش است که ممکن است به بیش از یک دانشگاهی بهره در هفته آمده است” Kulshreshtha توضیح می دهد.

به گفته او تلاش اولیه توسط محققان پزشکی در دانمارک است که برای شناسایی الگوهای از کرون COVID-19 بيمار که با عبور از مراحل متعدد از عفونت تا حالا. و این داده ها مربوط به بیماران است که از منابع متعدد سازمان به صورت الگوریتم به ‘آموزش دیده با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی. “هدف این است که برای تایید اگر کامپیوتر می تواند تشخیص الگوهای منحصر به فرد است که انسان قادر به کشف کردن را در خود دارد. این الگوها باید در مقایسه با پرونده سلامت الکترونیک از جدیدتر بیماران بستری شده به طوری که سوپر کامپیوتر ممکن است پیش بینی احتمال ونتیلاتور نیاز برای یک بیمار خاص است. تلاش در اینجا به ‘قطار’ و ‘تست’ مدل برای محاسبه متوجه پیشرفت های موجود قبل از اینکه بیمار نیاز به تغییر را به یک دستگاه تنفس مصنوعی” در C4I کارشناس توضیح می دهد.

ایده استفاده از این فوق العاده قدرتمند-کامپیوتر را قادر خواهد ساخت دانشمندان دانمارکی به یک موتور AI مدل موجود در حدود سه هفته. اما آنها نیز به صراحت هشدار می دهند که این هوش مصنوعی ابزار در درجه اول متمرکز برای یک برنامه ریزی است و نه در تمام پایه ای برای درمان است. موفقیت این تلاش ها باید با ارائه یک سود بزرگ برای کارکنان پزشکی خود را برای بهبود خدمات به بیماران به ویژه هنگامی که فن های محدود هستند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im