ماده 370 abrogation: دادگاه عالی حاضر به ارجاع موضوع به بزرگتر نیمکت 5-قاضی نیمکت به ادامه شنوایی

Article 370 abrogation, supreme court, jammu and kashmir, latest news on article 370, Farooq Abdullah, Mehbooba Mufti, Omar Abdullahپذیرش مرکز مشاجره دیوان عالی کشور امروز برگزار شد که هیچ تناقضی بین این دو قضاوت و پنج قاضی نیمکت دادگاه ادامه خواهد داد برای شنیدن این موضوع.

پنج قاضی نیمکت دیوان عالی کشور امروز حکومت با اشاره به ماده ای از قانون اساسی اعتبار حرکت به لغو ماده 370 از جامو و کشمیر به یک نیمکت بزرگتر از هفت قاضی. منظور نشان میدهد که پنج قاضی نیمکت از دادگاه است که تست قانون اساسی اعتبار abrogation از ماده 370 ادامه خواهد داد با شنیدن این موضوع.

نظم در آمد یک دسته از درخواست توسط سازمان های غیر دولتی مردم را از اتحادیه آزادی های مدنی (PUCL), Jammu and Kashmir, دادگاه عالی کانون و یک intervenor که به دنبال آن این موضوع اشاره شده است به یک نیمکت بزرگتر. درخواست استدلال کرد که دو قبلی قضاوت دادگاه راس — Prem Nath کال مقابل جامو و کشمیر در سال 1959 و Sampat Prakash در مقابل جامو و کشمیر در سال 1970 — در برخورد با موضوع مقاله 370 ایستاده بود در تناقض مستقیم با یکدیگر و معتقد بود که زمان پنج قاضی نیمکت نمی تواند شنیدن این موضوع است.

اخبار مرتبط

این مرکز از سوی دیگر استدلال کرده بود که abrogation از مفاد ماده 370 تا به حال تبدیل شدن به یک “عمل انجام شده” ترک تنها گزینه برای قبول تغییر دهید. ظاهر می شود برای مرکز, دادستان کل KK N استدلال کرده بود که وجود دارد هیچ رابطه ای بین این دو در اوایل قضاوت به عنوان آنها در برخورد با مسائل مختلف.

پذیرش مرکز مشاجره دیوان عالی کشور امروز برگزار شد که هیچ تناقضی بین این دو قضاوت و پنج قاضی نیمکت دادگاه ادامه خواهد داد برای شنیدن این موضوع. هیچ تاریخ ثابت شده است توسط دادگاه برای شروع دادرسی. پنج قاضی روی نیمکت شامل قضات, Sanjay کیشان کال R Subhash Reddy, B R Gavai و Surya کانت. این نیمکت توسط رهبری عدالت NV Ramana.

دادگاه عالی در حال حاضر در حال شنیدن یک دسته از دادخواست به چالش کشیدن این مرکز را به حرکت در اوت سال گذشته به لغو مفاد ماده 370 قانون اساسی که اعطا ویژه وضعیت به سابق ایالت جامو و کشمیر. دادخواهان را نیز به چالش کشیده انشعاب از دولت به دو سرزمین های اتحادیه و همچنین بازداشت چند تن از رهبران سیاسی از جمله رئیس سابق وزرای Mehbooba مفتی فاروق عبدالله و عمر عبدالله.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>