ارته Designbuild در گسترش حالت امن و امان 1.1 میلیون دلار بودجه از, راه اندازی,-O, بهشت سرمایه گذاری

ارته Designbuild هند یک فن آوری ساخت و ساز و ارائه دهنده راه حل است و در حالت انبساط به تازگی پس از تامین 1.1 میلیون دلار بودجه از راه اندازی-O و بهشت سرمایه گذاری.

این حیدرآباد بر اساس شروع به تاسیس توسط بمبی-Kharagpur grads در حال حاضر در حالت انبساط در هند و در برخی از انتخاب بازارهای خارج از کشور از جمله آمریکا و سنگاپور.

این شرکت درگیر با بخش ساخت و ساز, بازیکنان, توسعه دهندگان, پیمانکاران و سایر ذینفعان و ساده سازی عملکرد خود را با دسته گل از محصولات و راه حل های از جمله یک نرم افزار به عنوان یک سرویس پلت فرم است که ادغام بازیکنان مختلف در این صنعت است.

Swapnil Sahu, موسس, مدیر ارته گفت BusinessLine “این صندوق استفاده خواهد شد برای تقویت این تیم قابلیت در محصولات و نوآوری R&D و به گسترش به جدیدتر جغرافیای برای به دست آوردن اولین تکان دهنده مزیت برای توسعه محصولات است.”

در یک کلام “ارته می تواند صنعت ساخت و ساز ساده و کارآمد او گفت:” و ذکر “بین FY15 و FY20 تیم ما رشد 25X (10 تا 250) درآمد افزایش یافته و با افزایش از 180 درصد ($0.04 میلیون به 7 میلیون دلار).”

همراه با خدمات مانند طراحی برای تولید و مونتاژ (DFMA) و ساختمان اطلاعات مدل سازی (BIM) به منظور افزایش بهره وری و تراز ذینفعان ما نوآوری به طور خودکار موجود BIM و مراحل ساخت و ساز از طریق محاسبات ابری و بهینه سازی برای او توضیح داد.

پلت فرم های دیجیتال

ارته را توسعه داده است یک اختراع محصول LivBIM دیجیتال پلت فرم که در آن مراحل ساخت و ساز اجرا می شود و مورد تجزیه و تحلیل دیجیتالی به ادغام و تراز ذینفعان مختلف به نحو احسن برنامه ریزی, همکاری, اجرای طرح, تجزیه و تحلیل و کشف شکاف برای تکمیل موفقیت آمیز پروژه است.

“حضور ما در تمام شهرهای بزرگ هند, ما رد پای جهانی شامل سنگاپور و امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا و تایلند و ویتنام را فراهم می کند ما با قرار گرفتن در معرض جهانی از چالش ها و آخرین تحولات در بازار جهانی ساخت و ساز صنعت. این شرکت موفق به نوبه خود Covid-19 مشکلات مربوط به فرصت با آن offsite ساخت و ساز مشاوره و یکپارچه دیجیتال تحویل پروژه استراتژی ها و راه حل,” او گفت:.

این چاشنی حرفه ای و سرمایه گذاران در هیئت مدیره. این شامل تاتا پروژه, راه اندازی,-O, سرمایه گذاری, Eden سرمایه گذاری و TIWP. شرکت مربی توسط Aneesh ردی مدیر عامل شرکت مویرگی فن آوری و راجش Yabaji مدیر عامل شرکت در Blackbuck.

تاتا پروژه های لیتون بارکلیز, CBRE, حجم کلی بازار آی جی Alemco, Voltas, Meinhardt ایالات تک, جنگل, Koyo, در میان دیگران هستند و مشتریان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im