فرمانده ارتش بازدید به جلو مناطق در Ladakh; طول می کشد سهام از وضعیت زمین

فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane روز چهارشنبه در بازدید های مختلف رو به جلو در مناطق شرق لاداخ و اهدا ‘تقدیر کارت’ به تعدادی از سربازان برای نمایش نمونه شن و شجاعت در برخورد با های اخیر صورت آف با ارتش, منابع رسمی گفت.

در دومین روز از سفر خود به لاداخ Gen Naravane در زمان انبار از ارتش در مبارزه با آمادگی در چهار مناطق به جلو و تعامل با سربازان مستقر وجود دارد علاوه بر برگزاری دقیق مذاکرات با زمین فرماندهان.

هندی و چینی ارتش درگیر در یک برخورد خشونت آمیز در Galwan دره در 15 ژوئن است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند و حدود 76 نفر دیگر مجروح شدند. چین هنوز نازل شده در مورد تلفات رنج می برد توسط افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است.

 

فرمانده ارتش بازدید به این منطقه آمدند و در این میان چین به سرعت در حال افزایش تعداد نیروهای نظامی و تسلیحات در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ منطقه از جمله در Pangong Tso, Galwan دره و Gogra داغ بهار.

این منابع گفت: Gen Naravane اهدا ‘تقدیر کارت’ به پنج پرسنل ارتش که مبارزه شجاعانه در طول های اخیر صورت آف با ارتش در منطقه است. فرمانده ارتش بررسی کلی وضعیت امنیتی در منطقه شمالی ارتش فرمانده Lt Gen Yogesh کومار Joshi فرمانده 14 سپاه Lt Gen Harinder سینگ و دیگر مقامات ارشد ارتش و مقامات در هر دو شنبه و پنج شنبه گفتند.

“به طور کلی M M Naravane #کام بازدید به جلو در مناطق شرقی #لاداخ و بررسی وضعیت عملیاتی بر روی زمین است. #کام تقدیر از نیروهای خود را برای بالا روحیه و ترغیب آنها به ادامه کار با شوق و شور و شوق” ارتش گفت: در یک صدای جیر جیر.

به زودی پس از ورود در له روز سه شنبه ژنرال Naravane بازدید از یک بیمارستان ارتش که در آن 18 سربازان مجروح در برخورد در Galwan دره هستند و تحت درمان است. وقتی پرسیده شد که در مورد اعطای “Commendation کارت” توسط ژنرال Naravane به تعدادی از سربازان ارتش منبع گفت: “هر زمان که رئیس ارتش کارکنان بازديد سازند و یا واحد آن است که یک هنجار به جایزه تقدیر کارت به پرسنل که نمایشگاه استثنایی ارادت به وظیفه.”

“در مورد فوری همچنین پرسنل اعطا شده است برای ارادت به وظیفه” این منبع گفت. آن را آموخته است که سربازان اعطا شده است “Commendation کارت” شجاعانه جنگیدند در Galwan ولی برخورد.

این Leh-بر اساس 14 سپاه است وظیفه مراقبت از وضعیت امنیتی در امتداد لاک در منطقه لاداخ.

قرارداد متارکه

روز دوشنبه Lt Gen سینگ برگزار شد نزدیک به 11 ساعت دیدار با فرمانده تبت نظامی منطقه Maj Gen لیو لین.

در این دیدار دو طرف وارد یک “متقابل اجماع” به “خلاص” از تمام درگیری در شرق لاداخ.

دور اول Lt Gen مذاکرات برگزار شد در ژوئن 6, که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره.

این وضعیت در امتداد مرز رو به وخامت گذاشته و پس از Galwan دره درگیری در 15 ژوئن به عنوان دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد 3,500 کیلومتر بالفعل مرز.

آن را آموخته است که چین به طور قابل توجهی افزایش تعداد نیروهای نظامی در چندین بخش دیگر در طول لاک از جمله در هند, Uttarakhand, هیماچال پرادش و آروناچال پرادش.

روز یکشنبه دولت به نیروهای مسلح “آزادی کامل” به “خور” پاسخ به هر, چینی, حادثه ناگوار در طول لاک. ارتش در حال حاضر ارسال هزاران نفر از نیروهای اضافی به جلو مکان در امتداد مرز در آخرین هفته است.

جنگنده ها نیز منتقل قابل ملاحظه تعداد خط مقدم آن Sukhoi 30 MKI و جگوار و میراژ 2000 هواپیما و حمله آپاچی هلیکوپتر به چند کلید هوایی از جمله پایگاه های له و سرینگر پس از درگیری.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در مارس 5 و 6. این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

قبل از این درگیری هر دو طرف بوده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم بود برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *