مسلح سنت لوئیس صاحب خانه در عکس های ویروسی می گوید: “شایعه است’ او و همسر خواهد بود تحت تعقیب

St. لوئیس صاحب خانه را علامت McCloskey بود که در عکس در کنار همسرش, تکان دادن اسلحه در معترضان که خود را وارد دردار جامعه وجود دارد گفت: rumblings که زن و شوهر را تحت تعقیب بود.

McCloskey به نظر می رسد روز شنبه در Tucker Carlson امشبکه در طی آن او خطاب به جنجال و گفت که خود را وکیل او را توصیه نمی به نظر می رسد در تلویزیون به دلیل احتمال که او و همسرش پاتریشیا McCloskey ممکن است پس از بازداشت ،

“من وکیل من توصیه نمی شود در این نمایش امشب به خاطر این شایعه این است که ما در حال رفتن به تحت تعقیب در مدت کوتاهی,” او گفت:. “پس گفت که این همان مدار وکیل که منتشر 35 از معترضان که به آتش کشیده شده و غارت مرکز شهر سنت لوئیس اما در حال حاضر او می خواهد به دادستانهای من است.”

“من نمی شوت میزنن من فقط من برگزار زمین محافظت خانه من و من اینجا نشسته در تلویزیون امشب به جای مرده یا قرار دادن سوختن اون سوی خاکستر سوخته از خانه من” McCloskey یک وکیل صدمه شخصی گفت کارلسون.

جمعه گذشته ماموران پلیس اعدام یک حکم جستجو در McCloskey اقامت و ضبط تفنگ که علامت McCloskey دیده می شد brandishing و اشاره در تظاهرات ، پس از این حادثه St. Louis مدار وکیل کیمبرلی گاردنر اعلام کرد که دفتر او بود و در حال بررسی این حادثه است و در دفاع از تظاهرکنندگان رقیب آنها ملاقات با “خشونت حمله” زمانی که زن و شوهر خود سلاح گرم خود را.

علامت McCloskey روز دوشنبه گفت که به نظر می رسد پلیس را در کنار خود و توصیف داشتن یک تجربه مثبت با افسران بودند که اجرای حکم در هفته گذشته.

“پلیس شد واقعا بسیار حرفه ای و بسیار زیبا. پلیس که آمد به صدور حکم جستجو بر ما آنها تقریبا شرمندگی” او بازگو کرد. “آنها نمی خواهند به وجود داشته باشد. آنها کار خود را انجام.”

“آنها متاسفانه گیر کرده بین یک مدار وکیل است که می خواهد به تعقیب ما خود را باور است که ما مطلقا هیچ چیز اشتباه است,” او اضافه شده است.

McCloskey گفت که به دلیل عدم اجرای قانون و کنترل مداوم در طول تظاهرات او و همسرش مجبور شدند برای بیرون سلاح های خود را و دفاع از خود را به خاطر آنها احساس تهدید در طول روبرو می شوند.

“هنگامی که شما برخی از عناصر جامعه تشویق خشونت در همان زمان درخواست پلیس ایستاده است چه تنها ممکن است نتیجه ؟ تنها راه حل ممکن است برای فرد فرد شهروندان به ایستادن و دفاع از خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im