آریزونا محدود داخل سالن ناهار خوری و ظرفیت بسیار گسترش می یابد تست

To بنیادی گسترش COVID-19 Gov. mlb اعلام کرد او را محدود داخل سالن غذاخوری با ظرفیت.

منظور اجرایی Ducey امضا دوشنبه به صراحت محدودیت ناهار خوردن در خدمات به 50 درصد از ظرفیت تعیین شده توسط دولت آتش کد. راهنمایی های قبلی به رستوران نمی شد به صراحت مجموعه. همچنین به ترتیب شامل یک ماسک مورد نیاز برای کارکنان. او گفت: این قانون خواهد بود اجرا در سطح محلی است.

“ما شاهد برخی از پیشرفت در آریزونا,” او گفت:. “ما نیاز به ادامه مطلب مراجعه کنید. ما به سادگی نمی توانید اجازه دهید.”

فرماندار نشان داد اسلاید منعکس کننده دولت را افزایش می دهد در COVID-19 موارد بلکه قطره در, درصد از ظرفیت بیمارستان ابزار برای COVID بیماران. هنوز او از مردم خواست در خانه بمانند هر زمان که لازم است و برای پوشیدن ماسک در ملاء عام. وزارت خدمات بهداشت و درمان اعلام کرد 4,057 موارد جدید پنج شنبه, نسبت 75 مرگ و میر بیشتر به این ویروس. دولت تصویب 2,000 مرگ و میر نسبت به COVID-19 پنج شنبه.

Ducey همچنین اعلام کرد دولت خواهد شریک با Sonora تلاش Labs و پرکین المر برای راه اندازی پروژه منجنیق یک سطح شیب دار تا در تست انجام 35,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه جولای و رسیدن به 60,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه اوت.

علاوه بر این وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی را آغاز یک همکاری جدید با دانشگاه ایالتی آریزونا است که افزایش COVID-19 تست تشخیصی. ASU را رایگان ارائه بزاق تست تشخیصی برای COVID-19 در بالا نیاز جوامع محروم در سراسر کشور. تست آغاز خواهد شد شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net