آریزونا سفارشات مدارس برای دانش آموزان در ماه آینده

منn یکی از جدیدترین اجرایی سفارشات آریزونا دولتی mlb نیاز به مدارس برای ارائه در فرد یادگیری برای دانش آموزانی که پدر و مادر درخواست آن توسط Aug. 17.

بسیاری از مدارس انتظار برای بازگشایی, ماه آینده, اما بسیاری از آنها حفظ مجازی یادگیری تا زمانی که به خوبی به ترم پاییز.

در انتشار Ducey گفت: مدارس باید آغاز ارائه رایگان بر روی سایت آموزش و پشتیبانی خدمات برای دانش آموزانی که نیاز به یک مکان برای رفتن در طول روز به افزایش دریافت بودجه از دولت است.

“این به ویژه مهم است توجه به این که برخی از پدر و مادر در کار مهم و ضروری مشاغل و قادر به جای معلم مجازی-چراغ راهنما در خانه های خود” آزادی گفت. “ما همچنین می دانیم که بسیاری از کودکان ندارد و دسترسی به فن آوری است. با توجه نابرابری درآمد مسائل در جوامع ما, ما باید ارائه در سایت گزینه های آموزش و خدمات پشتیبانی برای دانش آموزان است.”

در حالی که دیده می شود به عنوان یک انتخاب محبوب در سراسر کشور برای شروع پاییز سال تحصیلی در نور COVID-19 عفونت ترس, آموزش مجازی شده است گل نشسته با نابرابری درآمد دسترسی به تکنولوژی و دسترسی به اینترنت در مناطق شهری و روستایی. Ducey گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه که بسیاری از کارگران ضروری با کودکان مشکلات قابل توجهی پیدا کردن مراقبت در حالی که آنها کار می کنند.

“شما باید یک کار بسیار بزرگ حوزه است که در هیچ جای دیگری برای رفتن جز به مدرسه” او گفت:. “پدر و مادر خود را ممکن است یکی از ما در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در داخل بیمارستان و آنها را مجبور به رفتن به محل کار.”

Ducey دفتر گفت: توجه ویژه ای باید پرداخت شود به دانش آموزان ثبت نام شده آزاد و یا کاهش قیمت ناهار برنامه های آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان و زبان آموزان زبان انگلیسی و کسانی که در بخش ایمنی کودک یا نگهداری.

آریزونا انجمن آموزش و پرورش انجام یک نظرسنجی از معلمان خود را در ماه ژوئن. آنها می گویند 80 درصد فکر دانش آموزان باید “در خانه بماند تا زمانی که کارشناسان بهداشت عمومی تعیین آن را به بازگشت امن است و با برنامه ریزی کافی و تجهیزات برای محافظت از مدرسه و کارکنان و دانش آموزان و خانواده ها از COVID-19.”

این AEA بود فورا در دسترس برای پاسخ به آخرین سفارش.

دولت سرپرست کتی هافمن که با حضور در کنفرانس خبری با Ducey گفت: دولت نمی خواهد تنظیم ایالت مورد نیاز برای مدارس به ارائه تمام دانش آموزان در فرد آموزش.

“امروز اجرایی به منظور فراهم می کند بسیار مورد نیاز هدایت و روشنی برای مدارس به عنوان آنها آماده شدن برای سال تحصیلی آینده,” او گفت:.

Ducey همچنین اعلام کرد دیگر اجرایی به منظور گسترش بسته شدن ورزشگاه میله ها و دیگر کسب و کار فراتر از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im