Aranya طبیعی تاتا اعتماد به میزبان 2 روز کنفرانس بین المللی ‘پایداری رنگهای طبیعی’

به مناسبت 25 سال از آغاز به کار Aranya طبیعی Srishti اعتماد خیریه حمایت تاتا مصرف کننده محصولات با مسئولیت محدود(به طور رسمی شناخته شده به عنوان تاتا جهانی نوشیدنی) و تاتا تراست میزبانی دو روز کنفرانس بین المللی ‘پایداری رنگهای طبیعی’ در فوریه 22 و 23 در موننر.

آمیتا کانت مدیر عامل شرکت Niti Ayog ارائه خواهد شد مراسم تحلیف و حدود 250 شرکت کنندگان از کشورهای مختلف شرکت انتظار می رود.

یکی از واحدهای Srishti خیریه اعتماد Aranya طبیعی ماموریت به ارائه انتفاعي به متفاوت-abled جوان, بزرگسالان در مزارع چای از Munnar در حالی که اتخاذ محیط زیست و با وجدان شیوه های. Aranya طبیعی سازگار با محیط زیست دوستانه شیوه شامل استفاده از جنگل های باطل مانند دانه و گل و میوه و آجیل و روغنها از برگ و دیگر خام مواد طبیعی مانند زردچوبه و نیلی در فرایند رنگرزی.

این کنفرانس دو روزه خواهد بود و به دنبال آن کارگاه ها و تظاهرات در “تکنیک های طبیعی رنگرزی’.

Aranya محصولات handiwork جسمی و/یا ذهنی به چالش کشیده و کودکان از باغ های چای کارگران در موننر. شرکت های درگیر در هنر های طبیعی رنگرزی پارچه با استفاده از جنگل دور و دیگر مواد خام در دسترس به طور طبیعی که در حال طراحی و تولید شده توسط ویژه-abled همکاران. کودکان با مهارت های هنری آموزش دیده در هنر بافت مانند طراحی روی جامد رنگ چاپ پیچیده کراوات و رنگ روند shibori محیط زیست چاپ و سبزیجات چاپ. این مانور با هدف ایجاد اعتماد به نفس و مستقل افراد است.

Aranya تصویب سخت کوش شیوه برای ایجاد غیر سمی, محیط زیست, azo-رایگان رنگهای طبیعی و یکی از شناخته شده ترین برندها در جهان از رنگ طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>