به مناسبت 25 سال از آغاز به کار Aranya طبیعی Srishti اعتماد خیریه حمایت تاتا مصرف کننده محصولات با مسئولیت محدود(به طور رسمی شناخته شده به عنوان تاتا جهانی نوشیدنی) و تاتا تراست میزبانی دو روز کنفرانس بین المللی ‘پایداری رنگهای طبیعی’ در فوریه 22 و 23 در موننر.

آمیتا کانت مدیر عامل شرکت Niti Ayog ارائه خواهد شد مراسم تحلیف و حدود 250 شرکت کنندگان از کشورهای مختلف شرکت انتظار می رود.

یکی از واحدهای Srishti خیریه اعتماد Aranya طبیعی ماموریت به ارائه انتفاعي به متفاوت-abled جوان, بزرگسالان در مزارع چای از Munnar در حالی که اتخاذ محیط زیست و با وجدان شیوه های. Aranya طبیعی سازگار با محیط زیست دوستانه شیوه شامل استفاده از جنگل های باطل مانند دانه و گل و میوه و آجیل و روغنها از برگ و دیگر خام مواد طبیعی مانند زردچوبه و نیلی در فرایند رنگرزی.

این کنفرانس دو روزه خواهد بود و به دنبال آن کارگاه ها و تظاهرات در “تکنیک های طبیعی رنگرزی’.

Aranya محصولات handiwork جسمی و/یا ذهنی به چالش کشیده و کودکان از باغ های چای کارگران در موننر. شرکت های درگیر در هنر های طبیعی رنگرزی پارچه با استفاده از جنگل دور و دیگر مواد خام در دسترس به طور طبیعی که در حال طراحی و تولید شده توسط ویژه-abled همکاران. کودکان با مهارت های هنری آموزش دیده در هنر بافت مانند طراحی روی جامد رنگ چاپ پیچیده کراوات و رنگ روند shibori محیط زیست چاپ و سبزیجات چاپ. این مانور با هدف ایجاد اعتماد به نفس و مستقل افراد است.

Aranya تصویب سخت کوش شیوه برای ایجاد غیر سمی, محیط زیست, azo-رایگان رنگهای طبیعی و یکی از شناخته شده ترین برندها در جهان از رنگ طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im