یک دادگاه تجدید نظر فدرال برداشته شده یک دستور است که به طور موقت مسدود شده, اولین فدرال اعدام برنامه ریزی شده از سال 2003.

یکشنبه حاکم از 7 متحده مدار دادگاه تجدید نظر لغو جمعه از تصمیم یک دادگاه پایین تر قرار داده است که نگه داشتن در اعدام 47 ساله Daniel Lee Lewis. سابق سفید supremacist بود که وی در سال 1999 برای 1996 سرقت و قتل یک آرکانزاس از سه خانواده است که برنامه ریزی شده به مرگ با تزریق مواد کشنده در روز دوشنبه که دادگاه تجدید نظر گفت: در حال حاضر می توانید ادامه دهید.

خانواده قربانیان نانسی مولر و سارا پاول استدلال هفته گذشته بود که “هیچ دلیل قانونی” برای لی را از اعدام به همچنان به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به شیوع کروناویروس در زندانها و اضافه کرد که آنها را به خطر زندگی خود را برای حضور در. قاضی جین Magnus-استینسون در ایندیانا و سپس تایید دستور مسدود کردن اعدام است. وزارت دادگستری بلافاصله ثبت درخواست برای تصمیم گیری.

دادگاه تجدید نظر یافت که این خانواده ادعا می کنند “فاقد هر گونه بحی مبنای قانونی است و بنابراین بیهوده و بیمعنی” با وجود یک Department of Justice رسمی نشان می دهد در یک دادگاه پرونده که یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اجرای آزمایش مثبت برای coronavirus. این گروه گفت که این کارگر شده است در اجرای اتاق و یا در تماس با هر یک از اعضای این تیم به دسته لی مرگ است.

خانواده قصد دارد به درخواست تجدید نظر تصمیم به دیوان عالی کشور امیدوار است که در لی داده خواهد شد حبس ابد در زندان به جای.

دادستان کل ویلیام بر دستور اداره فدرال زندانها به سر و سامان فدرال مجازات اعدام در سال گذشته پس از 17 سال وقفه. لی در اصل برنامه ریزی شده به مرگ در دسامبر 2019 اما اعدام او برگزار شده است تا در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im