‘هولناک و نگران کننده’: عمر می گوید: trump’s اعتراض نظرات نشان می دهد او را از تماس با آمریکایی آفریقایی جامعه

Rep. Ilhan عمر گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد کشت و تظاهرات در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس این هفته ثابت می کند او به طور کامل درک درد و رنج و اعضای جوامع اقلیت به طور نامتناسبی در صورت در دست اجرای قانون است.

“این رئیس جمهور شکست خورده در واقعا درک این نوع از درد و غم و اندوه بسیاری از شهروندان احساس” Omar, مینه سوتا, حزب دموکرات گفت: در ABC این هفته است. “هنگامی که شما یک رئیس جمهور که واقعا ستایش خشونت و صحبت کردن در مورد این نوع از سگ باطل و سلاح است که می تواند به هر طریقی بر شهروندان آن بسیار وحشتناک و نگران کننده است.”

این نماینده کنگره که منطقه شامل بخش مینیاپولیس که در آن مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس موجب سراسر کشور تظاهرات بود ارجاع توییتهایی تهمت فرستاده شنبه.

“آنها نه تنها کاملا حرفه ای اما بسیار سرد است. من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست بیشتر احساس امن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از عوامل که کار می کرد برای مهار معترضان در برابر کاخ سفید در این هفته است. “جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها خواهد…..شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

منتقدان ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به hearkening به segregationist لفاظی برای 1960s. پیش از آن در هفته تهمت مشابه روبرو خونین خواستار مقامات محلی در ایالت مینه سوتا انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترده غارت و تخریب در مینیاپولیس.

تهمت و تهدید به استفاده از نیروی نظامی در تظاهرات گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” او بعدها ادعا کرد که او صحبت کردن در مورد افزایش نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در طول شورش.

عمر مکرر تهمت منتقد ابراز حمایت از معترضان که عصبانی هستید و با افزایش روند سفید افسران پلیس به قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

“ما خشم است فقط. ما خشم موجه است,” عمر گفت: پس از دومین شب تظاهرات در منطقه است. “و اولویت ما در حال حاضر باید با حمایت از یکدیگر است.”

فلوید درگذشت دوشنبه هنگامی که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا بیش از دو ساعت طول بازداشت. فیلم های متعدد گرفته شده در صحنه نشان می دهد فلوید که نمی مقاومت در برابر دستگیری گفتن چوین “من نمی توانم نفس بکشم” شفاعت با او را برای دریافت کردن و مکالمه برای مادر خود را.

چوین متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران که در پاسخ به این صحنه آن روز هنوز به صورت اتهامات اما دفتر دادستان محلی می گوید تحقیقات در حال انجام است.

تظاهرات در پی فلوید مرگ تبدیل شده اند خشونت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا با غارتگران غارت مغازه سوزش اتومبیل و defacing عمومی آثار هنری و یا ساختمان های دولتی.

در مینیاپولیس پلیس حوزه بود تاخت و تاز کردن توسط معترضان و به زمین سوخته. مقامات محلی در ایالت مینه سوتا هشدار می دهند که خارج از آشوبگران که حضور هیچ ربطی به اعتراضات فلوید مرگ با استفاده از هرج و مرج برای از بین بردن جامعه متمدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr را سرزنش افراد با استفاده از “ضد فاشیست” تاکتیک برای برخی از غارت و خشونت است. مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت: دولت برنامه ای برای تعیین antifa رسمی سازمان تروریستی است.

عمر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و دلیلی قرار دادن سرزنش و هدفمند فانینگ شعله های آتش از تنش های نژادی در امریکا در طول زمان بحران.

“ما محکوم کشورهای دیگر که خود را رئیس جمهور این نوع اظهارات در صورت وجود ناآرامی در کشورهای خود را,” او گفت:. “و ما محکوم به رئیس جمهور ما در بالاترین نوع محکومیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>