در میان 21 روز در سراسر کشور مستند AP Transco است جابجا هزینه های بالا قدرت با برق ارزان تر از طریق نقطه قدرت خرید از انرژی مبادلات است که

منجر به خالص پس انداز ₹56 کرور روپیه در ماه مارس است.

این Transco استراتژیک تصمیم به خرید قدرت در بازار که در آن قیمت های نورانی در اطراف ₹2 در هر کیلووات ساعت.

به گفته مقامات 14-20 میلیون واحد (MU) در روز خریداری شد از قدرت مبادلات در ماه مارس است. در همه 357.22 MUs خریداری شد در قیمت های مختلف بین ₹2.04 و ₹2.64 در هر واحد.

“با این که هر واحد به طور متوسط تامین هزینه از ارز است ₹1.57 کمتر از متوسط قدرت تامین هزینه مجاز توسط AP برق کمیسیون تنظیم مقررات. این منجر به خالص پس انداز ₹56 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است. و ما از نزدیک نظارت بر نرخ روزانه” دولت وزیر انرژی N Srikant گفت.

سقوط در تقاضا

AP است که در میان کشورهای که ذخیره پول از طریق خرید در-قدرت خرید در طول بحران وجود دارد. در سراسر کشور ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ به صورت دست اول نشانه ای از چگونه شبکه تقاضا در دولت می گیرند و به آنها می تواند حس مربوط به کاهش درآمد مجموعه و بازار سناریو با توجه به مستند.

اوج تقاضا از دولت زیرفشار از 11,000 مگاوات به 8,500 مگاوات و حداقل تقاضا ثابت در از 6000 مگاوات به جای 8000 مگاوات در طول زمان عادی با توجه به این مستند که در طی آن تمام مصرف کنندگان عمده (صنایع راه آهن و موسسات تجاری HT مصرف کنندگان و غیره) خاموش شد.

با توجه به این همه بالا و هزینه متعارف منابع انرژی هستند نگه داشته رزرو shutdown — مدت زمانی که گیاه به طور موقت بسته شده تا تقاضا برای قدرت افزایش می یابد .

حرارتی نیروگاه مورد استفاده از این فرصت برای ذخیره ذغال سنگ سهام تا 13 لاخ تن کافی برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای 21 روز. پس از خسته همه “باید اجرا’ ایستگاه های مانند hydel, باد خورشیدی, مرکزی, تولید ایستگاه و ایستگاه های گاز در حال عمل در خط با شبکه تقاضا شایستگی نظم و خرده فروشی عرضه تعرفه سفارشات تایید شده توسط APERC.

زودتر حرکت می کند

دولت ذخیره شده در اطراف ₹500 کرور روپیه در قدرت خرید چند ماه پیش و ₹180 کرور در زغال سنگ حمل و نقل مناقصات. در حال حاضر آب و برق را نجات داد ₹56 کرور در قدرت خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de