AP Medi-Tech مجموعه منطقه به تولید پنکه Covid-19 تست کیت

آندرا پرادش Medi-Tech منطقه (AMTZ) است فعال پس از مدت ها طلسم سکون به تولید هواکش و Covid-19 تست کیت های حیاتی هستند که در مبارزه با این بیماری همه گیر.

این مرکز در حال حاضر به منظور قرار داده شده برای 3,500 هواکش و مونتاژ واحد شروع خواهد شد از 15 آوریل با توجه به آندرا ویژه دبیر کل (صنایع و بازرگانی) Rajat Bhargava.

“این AMTZ شروع خواهد شد با ظرفیت ساخت 3,000 هواکش در آوریل و مقیاس آن را به 6000 در هر ماه از مه” Bhargava گفت.

هندوستان Lifecare با مسئولیت محدود (HLL) کمک در مجمع هواکش.

علاوه بر این, 10,000 Covid-19 تست کیت خواهد بود تولید شده و هر هفته از شنبه و ظرفیت می توان به افزایش 25,000 کیت در یک هفته ممکن است.

“مورد نیاز کارخانه و ماشین آلات در حال نقل مکان به ویساکاپاتنام برای این و این می تواند به افزایش بر اساس تقاضا” ویژه دبیر کل اضافه شده است.

تجهیزات پزشکی تولید یک منطقه حیاتی است که نیاز به حدود 700 تا 2000 قطعات بسیاری است که از آن باید وارد شود از منابع بین المللی.

برای فن های توربین بلندر رطوبت ساز کمپرسور برخی از اجزای حیاتی است که باید از منابع مختلف متفقین بخش است.

“تجهیزات پزشکی تولید نیاز به یکپارچه سازی فن آوری مونتاژ و کنترل کیفیت و تست و اعتبار سنجی. TUV Rheiland آلمان است مراقبت از تست بخش” Bhargava گفت.

از شورای تحقیقات پزشکی هند را تایید کرده است این کیت به تولید در AMTZ در حالی که این دارو کنترل کلی از هند اعطا معافیت از همه تولید مصوبات برای هواکش در نظر گرفتن زمان بحران است.

“با حمایت از اصل مشاور علمی دولت هند ما انتخاب شش شرکت در فاز 1. این مرکز در تلاش است برای بیشتر حمایت های مالی برای این پروژه به جای تعداد زیادی از همکاران” ویژه دبیر کل اضافه شده است.

دولت در آن بخش منتشر ₹30 کرور و مرکز ₹8 کرور نسبت به تجهیزات و زیرساخت های دیگر ساختمان در AMTZ.

اصلی مشاور علمی نوشته شده به AP وزیر Y S Jagan موهان ردی به دنبال ایجاد AMTZ ملی اجرای آژانس برای تجهیزات پزشکی و دومی راضی به ایجاد تمام امکانات مورد نیاز برای آن است.

“بانک انکشاف آسیایی به جلو آمده و به گسترش ₹300 کرور کمک برای گسترش AMTZ.

بر این اساس ما به زودی خواهد شد تا فاز 2 این پروژه در 200 هکتار و در حدود 177 شرکت را راه اندازی واحدهای خود را برای تولید انواع بحرانی تجهیزات پزشکی است که هند متکی,” Bhargava گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im