در کمک به مستند ضربه سیمان سازان, Andhra Pradesh در دولت آغاز شده است و روند تهیه سیمان راه اندازی شده توسط یک گروه اختصاص داده های پورتال.

این پلت فرم آنلاین YSR Nirman توسعه داده شده است برای کمک به بخش های مختلف از دولت برای تهیه سیمان از تامین کنندگان برای دولت کار می کند مانند پلورم پروژه های آبیاری مسکن و جاده ها. پورتال نیز نمایش داده خواهد شد در دسترس بودن سیمان عرضه و تقاضا و بر اساس زمان واقعی.

این فاش شد توسط T Vijaya Kumar Reddy, کمیسر اطلاعات و روابط عمومی وزارت و اعضای دولت در سطح نیروی کار کمیته در روز سه شنبه.

دولت تشکیل جلسه با تولید کنندگان سیمان در ماه گذشته و تصمیم گرفت که تمام ادارات دولتی باید تهیه سیمان در ₹225 (PPC) و ₹235 (OPC) یک کیسه از جمله GST.

همچنین تصمیم گرفته شد که همه این منابع باید در کیسه های قرمز توسط شرکت های سیمان برای تشخیص آن از لوازم خصوصی و برای جلوگیری از سوء استفاده کمیساریای گفت. یک نقطه گره آژانس با منطقه جمع آوری برای پرداخت های مربوط به تهیه سیمان نیز خواهد آمد.

دسترسی

دولت ادارات منطقه جمع AP تولید کنندگان سیمان انجمن (APCMA) و دیگر تامین کنندگان داده خواهد شد و دسترسی به پورتال با شناسه کاربری و کلمه عبور.

منطقه جمع آوری خواهد شد به جلو تثبیت تقاضا به APCMA و سپس آن را اختصاص و تامین کنندگان بر اساس مقدار سیمان.

آندرا پرادش شاید اولین بار است که دولت به آغاز مراحل به پا زدن شروع به ساخت و ساز و دیگر فعالیت های اقتصادی حتی در حالی که مبارزه با Covid-19.

یک زن و شوهر از هفته پیش از آن نیز از سر گرفته شن و ماسه-معدن برای اطمینان از کافی سهام از شن و ماسه برای صنعت ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی