AP سانتی متر دفاع 3 پایتخت ایده تمرکز زدایی به معنای شغل بیشتر

آندرا پرادش وزیر YS Jagan موهان ردی در یکشنبه نامیده می شوند تصمیم به سه پایتخت برای دولت به عنوان ‘عاقلانه’.

“اگر ما را از این تصمیم در حال حاضر و در ادامه با سفارش وجود دارد خواهد بود بی عدالتی بزرگ به نسل های آینده به عنوان هزینه تأمین زیرساخت های اساسی در Amaravati ثابت شد در ₹1.09 لاخ کرور در حالی که هزینه های ظرفیت هر دولت فقط ₹5,000 کرور روپیه” ردی گفت.

او در پاسخ به یک سوال در ایالت مطرح شده توسط N Ram, رئیس هندو در آموزش و پرورش کنفرانس برگزار می شود.

“در چنین شرایطی (از بار مالی) اگر ما ترجیح می دهند به حرکت به ویساکاپاتنام که در حال حاضر زیرساخت های اساسی در آن محل خواهد شد به رقابت با Hyderabad, بنگلور یا چنای در 10 سال تنها با 10 درصد از هزینه برآورد شده برای ساخت Amaravati” رئیس وزیر گفت.

Amaravati است و نه نزدیک به ویجیاوادا و نه به گنٹور و حدود 30 متر از هر دو شهرستانها و هیچ زیرساخت های مناسب و یا دو خط جاده,” او اضافه شده است.

با بیان اینکه فراهم کردن زیرساخت های اساسی مانند جاده های تخلیه آب هزینه خواهد شد ₹دو کرور روپیه در هر هکتار.

قبلی دولت در حال صرف تنها ₹5,677 کرور. “مرکز داده ₹1,500 کرور و ما نمی توانیم انتظار بیشتر است. در این رای چگونه بسیاری از سال آن را به استخر در ₹1.09 لاخ کرور به ارائه زیرساخت های اساسی,” ردی پرسید و اضافه کرد که “بسیاری محتاطانه” چیزی که برای انجام شده است به سه پایتخت.

Amaravati است که منتقل شده بود در حال تبلیغ و آن را به باقی می ماند به عنوان پایتخت قانونگذاری با عملکرد مجمع, او گفت:. دولت و مجلس در حال حاضر به تصویب یک لایحه به سه پایتخت به جای فقط یکی در Amaravati. ویساکاپاتنام خواهد بود اجرایی سرمایه مسکن دبیرخانه و رئیس دفتر وزیر در حالی که Kurnool و Amaravati خواهد بود قضایی و قانونی در پایتخت بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر