AP انشعاب بلوز در ادامه به امد و شد زیاد قدرت بخش کارکنان

حتی به عنوان ششمین سالگرد انشعاب آندرا پرادش می افتد در ماه ژوئن مسائل مختلف مربوط به بخش ادامه به امد و شد زیاد هر دو ایالات متحده در سراسر چندین بخش.

به عنوان بسیاری از 1,239 قدرت کارکنان بخش ایالات آندرا پرادش هنوز در برزخ پس از چند فرآیندهای باغبانی و منظور اخیر از یک مرد کمیته عدالت DM Dharmadhikari درخواست آب و برق در این دو کشور به پرداخت منظم حقوق این کارکنان از 1 آوریل سال 2020 است.

در کمک به این کارکنان Dharmadhikari کمیته تعیین شده توسط دیوان عالی کشور برای حل و فصل مسائل مختلف مربوط به برق در هفته گذشته با صدور بخشنامه به قدرت نرم افزار از هر دو ایالات متحده برای پرداخت حقوق خود را از آوریل 1.

همانطور که در اوایل منظور صادر شده به چهار قدرت آب و برق از تلوگو متحده عدالت Dharmadhikari ذکر شده بود که 655 کارکنان رها, Telangana برق و 584 کارکنان برطرف توسط AP آب و برق بودند و در عین حال برای پیوستن به وظایف آنها به عنوان انتظار پست.

پس آنها اختصاص داده شده هر گونه عوارض و در عین حال اجازه داده می شود برای پیوستن به کار با این نرم افزار آنها در مواجهه با عدم قطعیت و باید بدون حقوق.

شده اند وجود دارد بی حد و حصر نمایندگی از این کارکنان و خانواده های آنان عدالت نیز روشن ساخته است که این کمیته را های مختلف برجسته مسائل با توجه به تخصیص و معوقه حقوق و دستمزد هنگامی که محدودیت های اعمال شده توسط مرکز و دولت با توجه به Covid-19 شیوع برداشته و به حالت عادی بازگرداند.

در ضمن AP قدرت آب و برق باید به دنبال دستورات فوری از این کمیته با توجه به ترجمه از این برق کارکنان. آنها معتقد بود که Telangana آب و برق را رعایت نکرده به جهت این کمیته را به کارکنان.

سابق آندرا پرادش برق مدیره Engineers’ Association اعلام کرد که Telangana قدرت آب و برق گرفته نشده روی 655 کارکنان برطرف توسط AP پس منظور از این کمیته تصویب و در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

APTransco مشترک مدیر عامل KVN Chakradhar ببو در نامه ای به کمیته برجسته سفارشات گذشت و نیاز به پایبندی به دستورات مختلف. وی با اشاره به های مختلف عملی و رویه مشکلات برای آب و برق از هر دو ایالات متحده و درخواست این کمیته برای تصویب ،

مشاجره یک بخش از کارکنان با توجه به تخصیص این است که کارکنان نقطه از 13 منطقه آندرا پرادش بودند که تبعیض. این است که دیده می شود به برگزاری تخصیص کارکنان به نرم افزار مربوطه.

ماه گذشته AP آب و برق برطرف 655 قدرت کارکنان پیوستن به این کمیته جهت.

اما اقدام مشترک کمیته کارکنان در Telangana مخالف است به القای این کارکنان بیان کرد که تخصیص بود که در برابر منافع خود. آنها خواست TSGenco و TSTransco به قبول بخشنامه به induct 655 کارکنان.

این مضطرب موضوع بیشتر می شود پیچیده اگر حل و فصل نهایی مسائل گرفته شده است تا پس از عادی با توجه به این ویروس گسترش می گرداند. این برگ های این ستاد در یک دوراهی قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de