AOC می گوید coronavirus ثابت می کند ما است ‘, وحشیانه, اجنبی جامعه’

نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض ایالات متحده به عنوان یک “وحشیانه و بربر جامعه” برای “اکثریت قریب به اتفاق طبقه کارگر آمریکایی است.”

به عنوان Ocasio-کورتز شد بحث در مورد برخی از سیاست های او خواسته کنگره اتخاذ خواهد برای مبارزه با کروناویروس از جمله لغو اجاره پرداخت و اصلاح و درمان او لعنتی ایالات متحده آمریکا به عنوان یک “اجنبی جامعه است.”

“بهداشت و درمان است و یک حق انسانی. شما نباید بهتر, بهداشت و درمان, دلیل این که شما یک موقعیت بالاتر در کار است. هر کس باید قادر به وقار دسترسی به بهداشت و درمان” او آغاز شد.

“این است که قرار است به غنی ترین جامعه در جهان است,” او گفت:. “و من فکر می کنم آنچه این بحران به ما نشان میدهد این است که این تنها یک جامعه غنی برای یک مقدار بسیار کمی از مردم است. و آن است که یک, وحشیانه, اجنبی جامعه برای اکثریت قریب به اتفاق طبقه کارگر آمریکایی است.”

بیش از 1.1 میلیون نفر تست مثبت برای coronavirus در سطح جهان است. از کسانی که نزدیک به 64,000 از آن فوت کرده اند و بیش از 245.000 بهبود یافته اند. ایالات متحده دیده می شود حداقل 278,000 تایید موارد با بیش از 7000 مرگ و میر و نزدیک به 10 ، 000 گزارش شده بهبود.

با توجه به نیویورک وزارت بهداشت بیش از 113,000 ساکنان دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Ocasio-کورتز دولت به نمایندگی از یک درصد از تمام موارد در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im