AOC: میانجیگری کنوانسیون خواهد صدمه دیده دموکراتیک نامزد

اسکندریه Ocasio-کورتز استدلال میانجیگری کنوانسیون به منظور تعيين حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد خواهد تا پایان قرار دادن احتمالی انتخاب کنید در یک نقطه ضعف.

“من امیدوارم که فقط به خاطر حزب کلی است که این نه به میانجیگری کنوانسیون” نیویورک دموکرات طرفدار بهداشت ، برنی ساندرز کمپین کاخ سفید گفت: سی ان ان روز چهارشنبه. “من فکر می کنم که لطمه می زند و نامزد, هر کسی نامزد است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رسید گذشته ساندرز در نمایندگان پس از 10 برنده در سه شنبه. همانطور که از پنج شنبه صبح و بایدن به حال 565 نمایندگان نسبت به ساندرز 506, با توجه به ان بی سی نیوز. داوطلبان باید در مجموع 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز گفت: MSNBC را Rachel Maddow روز چهارشنبه که او را رها اگر بایدن برنده کثرت متعهد نمایندگان در کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای.

“اگر بایدن پیاده به کنوانسیون یا در پایان فرایند دارای رای بیشتر از من او را برنده” ساندرز گفت.

او افزود که اگر انتخابات دوم مورد نیاز است که عبارتند از خودکار نمایندگان قبلا به عنوان شناخته شده superdelegates که “این امر می تواند یک فاجعه واقعی برای حزب دموکرات است.”

“مردم می گویند” کسی که برنده بیشترین آرا را نمی توانید انتخاب شده است.’ نه یک ایده خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>