AOC و جولیان کاسترو فشار تحریم گویا مواد غذایی پس از مدیر عامل میاد تهمت

هشتگ تشویق مردم به تحریم گویا غذاهای trended در توییتر پس از مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه ما واقعا خوش شانس … به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده” گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue گفت: طی یک سخنرانی در باغ گل رز به عنوان بخشی از کاخ سفید را هیسپانیک رفاه ابتکار. “ما باید یک ساز و دعا کنیم. ما دعا می کنیم برای ما رهبری رئیس جمهور ما.”

روز بعد از سخنرانی هشتگ #Goyaway روند در حمایت از تلاش برای تحریم این شرکت که بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده است.

این برچسب نوشته شده بود توسط چند برجسته دموکرات از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو.

[email protected] شده است به یک جزء اصلی از بسیاری از لاتین خانوار برای نسل” کاسترو هنوز توییتی. “در حال حاضر مدیر عامل شرکت خود باب Unanue است ستایش یک رئیس جمهور که villainizes و بدتر حملات Latinos سیاسی به دست آورید. آمریکایی ها باید فکر می کنم دو بار قبل از خرید محصولات خود را. #Goyaway.”

Ocasio-کورتز را بازتوییت کرد یک تماس را به خودداری از خرید گویا مواد غذایی و پیشنهاد او را شروع به ساخت برخی مواد غذایی از خانه به جای خرید از گویا.

“خداحافظی گویا!” بازیگر John Leguizamo, توییتی. “شما نمی تونم بهره برداری ما برای سود از توان برابر ما latinx! #BoycottGoyaFoods”

Unanue رفت فاکس نیوز در صبح روز جمعه و توضیح داد که چرا او نمی خواهد عذرخواهی او نظر کرد و گفت که او در کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما تصدی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de