نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و دوست پسر او رایلی رابرتز, در مورد راهنمایی برای صحبت کردن به مردم در مورد نژاد پرستی در یک Instagram تصویری ارسال شده در جمعه شب.

Ocasio-کورتز, 30, خواسته رابرتز به بینندگان هر توصیه های او برای “مبارزه با نژاد پرستی.” رابرتز گفت که او معتقد است این مهم است که به آموزش افراد در مورد مسائل که در آن آنها ممکن است می دانم که آنها در حال نژادپرست است.

“آن را مفید و مهم برای صحبت کردن با دیگر افراد در مورد نژادپرستی و من فکر می کنم بسیاری از مردم نمی خواهید به نژادپرستانه” رابرتز گفت. “آنها فکر نمی کنم که آنها نژادپرستانه اما آنها نیز نمی دانند که برخی از چیزهایی که آنها باور دارند و یا می گویند و می تواند نژادپرست است.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم یکی از راه های موثر است فقط به بحث و نوع کمک به آنها آموزش در مورد اینکه چرا برخی از چیزهایی که آنها باور دارند و یا می گویند یا فکر می کنم در اشتباه هستند. نه لزوما نژادپرستانه اما آنها در اشتباه هستند و آن را مرتب کردن بر اساس مانند تراشه دور و کمک به برخی از توسعه در این منطقه است.”

رابرتز اذعان کرد که این روش نمی خواهد “را کسی از بودن یک نژادپرست به حال نه یک نژادپرست در یک گفتگو” اما گفت: این می تواند یک نقطه شروع خوب است.

Ocasio-کورتز اضافه شده است که او معتقد است این مهم است که به “باز به یادگیری در مورد نژادپرست چیزهایی که ما گفته اند ممکن است و یا انجام می شود” در یک محیط است که قضاوت ، او گفت: آن را محدود برخی از defensiveness سفید مردم احساس زمانی که آنها مواجه هستند در مورد نژاد پرستی.

رابرتز, راه اندازی, مشاور آغاز شده قدمت Ocasio-کورتز زمانی که آنها با حضور در مدرسه با هم در دانشگاه بوستون. در 2019 در کولیج ریگان بنیاد ثبت اخلاق شکایت وی از سوی مامورین که Ocasio-کورتز استفاده مبارزات انتخاباتی خود را به قیف پول به رابرتز.

این سازمان همچنین شکایت نیویورک از حزب دموکرات با دفتر کنگره اخلاق و پس از او به گفته رابرتز رسمی mail.house.gov آدرس ایمیل در حالی که حفظ او که در دفتر کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im