ضد TB مواد مخدر Delamanid سریع خشک شدن مرکز در عین حال برای دریافت سهام جدید از ژاپن

در وصف ناپذیر گوشه ای از وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) در دهلی نو یک مقام رسمی است که نشسته در صندلی خود را نا امید. او در پایان عقل در تلاش برای تحقق خواسته های مطرح شده توسط بیماران برای مهم ضد سل (TB) مواد مخدر Delamanid در درجه اول مورد استفاده برای درمان در کودکان و نوجوانان.

یک ایمیل توسط پدر و مادر یک نوجوان 13 ساله بچه مبتلا به سل از Telangana پاپ تا بر روی کامپیوتر خود. پدر و مادر التماس برای یک دوره Delamanid عرضه می شود به کودک خود را. “تقریبا هر روز به پدر و مادر بیچاره بیماران عمدتا کودکان نوشتن ناامید e-ایمیل برای ما به دنبال مواد مخدر را در دسترس ساخته شده به آنها, اما زمان عرضه 400 اهدا دوره است که به سرعت در حال اجرا است و ما قادر به تحقق افزایش تقاضا” این مقام گفت.

هر دوره caters به یک بیمار برای بیش از یک دوره شش ماه است.

در سال 2018 نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده بود که هند را از بین بردن سل تا سال 2025. سال گذشته هند گزارش 23.9 لاخ TB موارد (که 2.4 لاخ – 3.6 لاخ تخمین زده می شود کودکان) و از همه گزارش موارد 66,561 بيماران مقاوم به چند دارو که بدان معنی است که آنها متوقف شده بود در پاسخ به این چهار پایه سل و داروهای مورد نیاز خیاط ساخته شده رژیم که Bedaquiline و/یا Delamanid بسیار مهم برای اضافه کردن یک مورد به مورد بر اساس.

“اضافی سه لاخ بیماران هنوز هم از دست رفته و برنامه ملی شده است قادر به ردیابی آنها. هند ثبت شده 60,000 سل و مرگ و میر در سال گذشته در حالی که سازمان جهانی بهداشت برآورد کرده است 4.4 لاخ مرگ و میر” گفت: Vikas Sheel, مشترک, وزیر MoHFW.

تولید شده توسط دارو ساز Otsuka Delamanid تصویب شد برای استفاده محدود در هند در سال 2017 برای بیماران بیش از شش سال از سن است. این به این معنی است که آن را در دسترس است در داروخانه, قفسه برای باز کردن دسترسی به بیماران و تنها می توان از طریق یک مسیر محدود.

این برای اولین بار معرفی شده توسط MoHFW در سپتامبر سال 2018 تنها به هفت متحده – Punjab, Rajasthan, کارناتاکا, Odisha کرالا, Chandigarh و Lakshadweep برای بیماران بیش از شش سال از جمله بزرگسالان است. در فوریه 5, KS Sachdeva رئیس مرکزی TB بخش (CTD) نوشت: به همه کشورها درخواست مورد نیاز خود برای Delamanid. دسترسی به Delamanid برای گروه سنی بین 6 تا 17 سال بود که گسترش به کل کشور و 21 متحده گنجانده شده اند تا تاریخ.

“گسترش دسترسی به معنای توزیع مواد مخدر دوره از اولیه هفت متحده به سایر نقاط کشور بر اساس خواسته های مطرح شده گفت:” مقام. ایالات متحده آمریکا: آژانس توسعه بین المللی (USAID) اهدا 400 دوره از Delamanid به دولت هند و سهام آن در حال حاضر تقریبا به طور کامل تخلیه منابع گفت.

این به این معنی است که بیماران را مجبور به بارها و بارها با خواهش و تمنا میکنم با هر دولت یا غیر انتفاعی از طریق شرطی دسترسی به برنامه برای دسترسی به مواد مخدر.

در مقام پاسخ به BusinessLine در فوریه 10, MoHFW تایید کرد که 364 از 400 دوره ها شده اند و استفاده از آن 292 بزرگسالان و 72 کودکان را با استفاده از مواد مخدر است.

این دارو نیز استفاده می شود در بزرگسالان که خسته از همه گزینه های دیگر برای درمان و استفاده در بزرگسالان است که از نظر آماری بیشتر به این دلیل که کودکان تنها را تشکیل می دهند از نزدیک به 10 تا 15 درصد از تمام موارد سل در هند. در حالی که بزرگسالان باید گزینه دسترسی Bedaquiline این دارو هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای کودکان در هند توسط دارو کنترل کلی از هند (DCGI) و از این رو کودکان مبتلا به سل مقاوم به دارو با سمت چپ تنها گزینه Delamanid برای درمان.

“هر یک از هفت متحده که عرضه شد Delamanid در حال حاضر کمتر از ده دوره از این دارو به هر حال. بنابراین این کشورها در حال سهمیه خود را استفاده کنید. هر زمان که تقاضا مطرح شده است از کشورهای که در آن نیاز ناشی می شود, سهام دوباره منحرف از کشورهای که در آن این دارو در دسترس است. اما این یک ad-hoc ساز. چنین توزیع مجدد در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است. هر گونه درخواست تجدید نظر برای انتقال مواد مخدر در حال ملاقات با امتناع. آن است که یک وضعیت دشوار بود و شانه گناه امتناع از یک مایل بچه” گفت: این مقام.

هند در تلاش برای خرید Delamanid

یک سال پس از ارسال اطلاعیه ای که Delamanid در دسترس خواهد بود در سراسر کشور و به عنوان اهدا دوره های سریع خشک کردن و هند است و در عین حال به آن را دریافت جدید بسیاری از منابع.

منابع در MoHFW را نسبت به تاخیر پی در پی مذاکرات که مرکز درگیر شد با شرکت های دارویی – Otsuka و Mylan به مواد مخدر قیمت پایین. Delamanid است در ابتدا به طور انحصاری تولید شده توسط Otsuka در ژاپن و آمریکا مبتنی بر Mylan است که توزیع کننده آن در هند است.

هشت ماه پس از به دنبال پاسخ از کشورهای در آغاز ماه اکتبر 2019 مرکزی TB بخش محاسبه این کشور گسترده تقاضا برای مواد مخدر است. در آن مقام پاسخ MoHFW اعلام کرده است که بر این اساس نسبت مقاومت گزارش شده توسط آزمایشگاه پس از در حال اجرا جامد و مایع Line Probe Assay یا آزمونهای کشت در بيماران مبتلا به سل.

آن را محاسبه تقاضا از Delamanid به حدود 1500 دوره های که برای دیگری به همین ترتیب مهم ضد سل مواد مخدر Bedaquiline به 30,000. آن را بعد از ارسال درخواست به بخش تدارکات (CMHS) برای خرید Delamanid. برای نزدیک به سه ماه پس از آن در تهیه گیر کرده بود در مرحله مذاکره با Otsuka و Mylan.

قیمت که در آن دولت هند خواهد خرید این دارو در حال حاضر متوقف شده و خرید سفارشات قرار داده شده منابع گفت. آخرین تاریخ که MoHFW است ثابت برای خریداری Delamanid دوز وارد هند در آوریل سال 2020 است.

هر دوره از Delamanid که طول می کشد شش ماه برای یک بیمار هزینه در حدود $1,700 (₹1,21,577). “دولت هند قفل شده بود در مذاکرات با شرکت های دارویی را به قیمت پایین. بعد از به و وپیش شرکت توافق کرده اند که برای ارائه هر دوره سوم به صورت رایگان” یک مقام ارشد دولت تایید کرد.

دولت هند را مطرح کرده است یک درخواست برای خرید 1,384 دوره از Delamanid در $1,271 (₹90,643) در هر دوره یک تا 25 درصد کاهش از قیمت اصلی به دست آمده با توجه به یک دوره رایگان ارائه شده در هر دو دوره خریداری شده است. این قیمت با تخفیف شامل مالیات و سایر هزینه, MoHFW گفت: در یک پاسخ رسمی. اگر یک سوم از دوره های خریداری شده رایگان هستند و سپس این مرکز صرف نزدیک به ₹12.54 کرور برای دستیابی به 1,384 دوره.

سفارشات برای خرید مواد مخدر در حال حاضر قرار داده شده و دولت در انتظار عرضه Delamanid از ژاپن است. “آن معمولا طول می کشد چند ماه پس از قرار دادن سفارشات برای دریافت مواد مخدر. این شامل تشریفات از جمله پاکسازی و آداب و رسوم آن زمان می برد. انتظار ما این است که مواد مخدر وارد آوریل این سال” این مقام ارشد دولت اعلام کرد.

قبل از این MoHFW هرگز خریداری یک دوره ای از بالا پایان داروهای سل Bedaquiline یا Delamanid که همه شده اند اهدا شده توسط داروسازی عمده Janssen یک بازوی ما بر اساس جانسون و جانسون و Otsuka برای استفاده در بیماران است.

در حالی که Bedaquiline تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA آمریکا) در سال 2012 مصوبات برای Delamanid آمد در سال 2014. دارو کنترل کلی از هند به یک اشاره برای استفاده از Bedaquiline در سال 2015 و Delamanid در سال 2017.

دو سال پس از nod هند است و در عین حال برای دریافت دوره های خریداری شده از Delamanid حتی به عنوان اهدا سهام در تامین کوتاه مدت برای دیدار با سراسر کشور نیاز دارد و تقریبا اجرا کنید.

را با قیمت پایین

در مصاحبه با BusinessLine در حیدرآباد Rakesh Bamzai, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Mylan Labratories محدود (هند و تجاری در حال ظهور در بازار) تاکید کرد که Delamanid بسیار مفید دارو برای کودکان و بيماران مسلول مبتلا به HIV و دیابت است.

“ممکن است دیگر anti-HIV دارو است که ممکن است تداخلات دارویی با زمان در دسترس سل داروها در حالی که Delamanid با این نسخهها کار به خوبی در آن محیط است. همچنین برای بیماران مبتلا به دیابت Delamanid کمتر دارو به تعامل با مواد مخدر با داروهای ضد دیابتی است که معمولا مورد استفاده در مدیریت دیابت,” او گفت:.

در حالی که در حال حاضر Mylan توزیع کننده انحصاری Delamanid در هند از طریق Otsuka Mylan دنده را به سمت بومی تولید مواد مخدر در این بنگلور بر اساس امکانات و لوازم شروع در یک سال دیگر یا دو. با این حال هند را خرید آن را برای اولین بار بسیاری از خریداری دوز از Otsuka ژاپنی واحد Mylan, مقامات گفت.

Mylan است همچنین امیدوار است که با بومی عرضه چیدن تا Delamanid قیمت باید پایین آمده است.

“ما قادر خواهد بود برای عرضه این محصول به عنوان تولید کنندگان به زودی است و ما اجازه خواهد داد تا به یک توافق قیمت پایین تر با دولت است. اما ما نیاز به نسخه جدید این محصول ثبت شده در هند و در کشورهای دیگر نیز هست. بنابراین ما باید به مرحله اول ثبت نام (با دارو کنترل کلی از هند) آن را به عنوان یک تنوع موجود در پرونده و حتی آن را به عنوان همان محصول, تکنولوژی و مراحل. از آنجا که تکنولوژی در حال انتقال از ژاپن به هند وجود دارد یک روند قانونی به آن است. هنگامی که تنظیم کننده معتقد هستند در مورد تکنولوژی انتقال طبق مقررات آنها به ما اجازه” گفت: Bamzai.

او در ادامه گفت: “ما در حال حاضر بازاریابی محصول و تولید تعیین هزینه. هزینه تعیین قیمت. در Mylan, ما تمایل به دیدن قیمت پایین آمده است. در عرض یک بعدی به دو سال Delamanid خواهد شد به صورت محلی تولید شده در بنگلور تسهیلات در هند توسط Mylan. این اتفاق می افتد از طریق انتقال تکنولوژی توافق با Otsuka در راه است که در نهایت Mylan را ماده فعال دارویی. ما به تازگی توافق برای عرضه اولین نسخه از این محصول به آفریقای جنوبی توسط یک مناقصه در یک قیمت ثابت و عرضه آغاز خواهد شد سال آینده” گفت: Bamzai.

او همچنین گفت: “ما در حال شروع به عرضه Delamanid در حال حاضر. پس از آن طول می کشد در هر جایی که بین شش تا هشت سال است. آن است که یک مدل معمولی که بزرگ داروسازی توسعه محصول و سپس آن را می شود مورد تایید در آمریکا و اروپا و بعد از آنها را که آنها مجوز آن را به کلی شرکت, دریافت, سازمان بهداشت جهانی تصویب و شروع به فروش آن. که معمولا سالها طول می کشد.”

اما آهسته جذب در دسترس نبودن و کمبود دارو به این معنی است که در حالی که هند در انتظار تامین, بیماران لغزش از طریق ترک. در حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این دستورالعمل اعلام کرده است که می توان آن را در کودکان به عنوان جوان به عنوان سه دارو تایید شده در هند تنها برای بیماران بیش از شش سال از سن است.

“داروسازی شرکت به درخواست DCGI برای مصوبات آن با نیازهای گروه سنی عاقلانه استفاده کنید. در حال حاضر برنامه برای تصویب در بیماران شش سال به بالا و تنها” یک DCGI رسمی گفت.

Dr Varinder Singh, استاد, Paediatrics در بانوی Hardinge کالج پزشکی و Kalawati ساران بیمارستان کودکان در دهلی نو در حال حاضر در حال درمان یک کودک به عنوان جوان به عنوان یک, سال, برای, بسیار مقاوم در برابر دارو (XXDR) TB. این به این معنی است که بسیاری از مواد مخدر کار بر روی کودک است.

کودک قرارداد مرگبار تجلی TB از مادرش که در مدت کوتاهی پس از تولد او. “کودک ارائه شد به من با XXDR-TB زمانی که او یک ماه, جوانترین بیمار ما. او پایدار است در این دارو رژیم های ما طراحی شده برای او را درمان نیست. ما نیاز به داروهای موجود برای درمان کودکان مانند این” سینگ گفت.

سینگ می بیند حداقل دو تا چهار بچه با بسیار مقاوم به دارو (XDR-TB) و یا XXDR-TB در بیمارستان در هر سال و نرخ درمان در زمان رژیم تنها 50 درصد است. این بدان معنی است که در هر دو بچه ها با پیچیده سل می میرد. “از آنجا که Delamanid است و نه در دسترس ما نیست و حتی به پدر و مادر چنین گزینه ای و درمان کودکان و نوجوانان با مواد مخدر جایگزین,” او گفت.

حتی برای کودکان بیش از شش سال سینگ گفت: “در دهلی نو, ما تا به حال هیچ دسترسی به Delamanid برای درمان های جایگزین به دلیل دسترسی محدود به هفت متحده که در دهلی بود که نمی بخشی.”

بر اساس بمبئی-فعال گانش Acharya اضافه شده که در بمبئی بیش از حد, مانند دهلی نو تا به حال هیچ دسترسی به Delamanid زیر در ابتدا راه اندازی آزمایشی برنامه. “با وجود این یکی از بزرگترین بیمارستان کودکان — بای Jerbai Wadia بیمارستان اجرا می شود از بمبئی. کودکان و نوجوانان که در بیمارستان محروم شده اند از مواد مخدر” Acharya گفت.

یک “نجات رژیم’

Nestled در خرابه های عجیب و جالب از Mehrauli در جنوب دهلی نو است آلاینده در پردیس از دولت-اجرای موسسه ملی تحقیقات سل و توسعه (NITRD) یک سنگ پرتاب دور از قرن 13 قبل از عصر مغول ساختار ‘قطب منار.’ 1,000-bedded TB بیمارستان است که در میان موسسات تحقیقاتی در کشور و پزشکان در اینجا به تازگی شده است در برخورد با یک دختر عجیب و غریب معضل است.

آنها مشاهده شده است که برخی از بيماران مبتلا به سل که در حال حاضر درمان شده بیش از چندین سال و در حال توسعه پیچیده الگوهای مقاومت دارويی (DR) به این معنی که اکثریت مواد مخدر را متوقف کرده است کار بر روی آنها می تواند قرار داده می شود در بالا فقط یک پروفایل DR-TB مواد مخدر Bedaquiline به تنهایی برای درمان بیشتر است و خود را درمان کرده بود تکمیل شود با ترکیبی از Bedaquiline و Delamanid. در هند در حال حاضر وجود دارد هیچ دستورالعمل برای اداره این دسته کوچک موسیقی جاز به بیماران است.

پزشکان اما دیدم هیچ راهی برای خروج. آنها به دست آورد Delamanid برای استفاده محدود از طریق مجوزهای خاص و در آنچه به آنها تماس بگیرید, یک ‘نجات رژیم” و آغاز مطالعه جایی که آنها قرار داده 53 بيمار با همه سن بین 21 تا 33 سال در آنها بیشتر مواد مخدر متوقف شده بود در حال کار بر روی Bedaquiline-Delamanid دسته کوچک موسیقی جاز بیش از یک دوره از ماه مارس سال 2017 به نوامبر سال 2018 است.

“هر بیمار دریافت پنج تا ده مواد مخدر از جمله Bedaquiline و Delamanid برای یک دوره حداقل شش ماه در تمام بيماران و تمدید شد فراتر از شش ماه در پنج بیماران” مطالعه اشاره کرد.

قبل از شروع این داروها و طول دوره درمان چشم خود را به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. به طور موقت از دست دادن بینایی در برخی از بیماران می تواند سقوط از اداره Delamanid. خود را در electro-نوار قلب (نوار قلب) ثبت شد به طور منظم به عنوان هر دو Bedaquiline و Delamanid می تواند باعث نامنظم چفت و بست از ضربان قلب در برخی از بیماران است که همچنین به عنوان Qtc طولانی شدن در واژه های پزشکی.

نویسندگان گزارش شده که 42 بيمار به اتمام شش ماه فشرده فاز در Delamanid در حالی که این مقاله منتشر شد در حالی که 11 هنوز هم در درمان است. این مطالعه اهمیت فرض به دلیل آن است که اولین گزارش گروه از بيماران مبتلا به سل به درمان با Bedaquiline-Delamanid دسته کوچک موسیقی جاز.

در پایان این مقاله نویسندگان به این نتیجه رسیدند که بیماران نشان داد امیدوار کننده مشخصات ایمنی و خلط فرهنگ تبدیل نتایج در پایان شش ماه در دسته کوچک موسیقی جاز رژیم. به درک که آیا بیمار به عفونت های رایگان و یا نه خود نمونهها به معرض چندین تست های آزمایشگاهی. خلط فرهنگ تبدیل در یک بیمار به این معنی است که بیمار خلط نمونه TB-باکتری ها و که s/او بوده است در درمان این بیماری است.

نویسندگان همچنین حفظ کند که این ترکیب باید تمدید شود به بیمارانی که محدود گزینه های درمان و شکست خورده اند در اکثر داروهای موجود برای درمان سل. آنها می گویند که این ممکن است تنها امید برای درمان در آنها تا زمان نتایج آزمایشات بالینی در دسترس ساخته شده است.

“در چنین مواردی وجود دارد هیچ گزینه ای در سمت چپ دیگر از قرار دادن آنها بر روی یک فردی از گزینه های درمان از نجات رژیم حاوی هر دو Delamanid و Bedaquiline همراه با داروهای دیگر” دکتر Vikram Vohra همکاری نویسنده از مطالعه و افسر ارشد پزشکی در NITRD گفت BusinessLine. “بیماران دریافت چهار قرص Bedaquiline (100 میلی گرم در هر) روزانه به مدت دو هفته و به دنبال آن دو قرص سه بار در هفته به مدت 24 هفته در حالی که Delamanid داده شد به عنوان دو قرص (50 میلی گرم در هر) دو بار در روز به مدت 24 هفته” مطالعه یادداشت ها.

از 42 بيمار 31 نفر زنده هستند و به خوبی انجام می دهند, 10 فوت در طول دوره درمان و بیمار از دست داده بود به دنبال. در پایان شش ماه در 29 نفر (94 درصد) اسمير خلط منفی بود به این معنی که وجود دارد عدم وجود باکتری سل در خلط نمونه در حالی که در دو مورد آن در دسترس نیست. علاوه بر این در 19 از این بیماران (61 درصد) خلط فرهنگ نیز منفی در حالی که در 10 بيمار در دسترس نیست در حالی که در یکی دیگر از بیماران خلط فرهنگ آزمایش مثبت بود.

از هر ده نفر که کشته شدند دو نفر در طول ماه اول درمان و مثبت اسمیر و فرهنگ در زمان مرگ که بدان معنی است که آنها عفونی در زمان مرگ در حالی که باقی مانده هشت بیماران فوت در نقاط مختلف در حالی که تکمیل سیزده ماه از درمان است. “آخرین اسمیر خلط و فرهنگ منفی در زمان مرگ (که بدان معنی است که آنها عفونت-رایگان). همچنین بیمار که از دست داده بود به دنبال هم یک اسمير منفی و فرهنگ” در این مقاله اشاره کرد.

“اکثر بیمارانی که فوت شده خلط و کشت منفی (که نشان دهنده عدم وجود عفونی باکتری سل در خلط) در زمان مرگ است. این نشان می دهد که انتقال خطرات کاهش می یابد به حد قابل توجهی حتی از بیماران به طور جدی بیمار به دلیل دسته کوچک موسیقی جاز رژیم” در این مقاله به این نتیجه رسیدند.

این مقاله همچنین اشاره کرد که تنها یک بیمار تا به حال چنین بالا نامنظم چفت و بست از ضربان قلب به طوری که مواد مخدر تا به حال به قطع شود در حالی که در دیگران حتی اگر وجود دارد قلبی و سمیت آن را تصحیح شد توسط اداره الکترولیت ها و قطع مواد مخدر در محدوده مجاز برای یک زمان کوتاه و یا بدون وقفه در همه. پزشکان به این نتیجه رسیدند که هیچ یک از یازده مرگ و میر در این مطالعه را می توان به قلب سمی است که اثر جانبی این داروها برای قلب است.

پزشکان از NITRD در نتیجه تاکید بر اهمیت نجات رژیم با دسترسی به Bedaquiline-Delamanid دسته کوچک موسیقی جاز برای صرفه جویی در زندگی می کند. “نتایج اولیه نشان می دهد که ترکیب رژیم امن است دارای فرهنگ بالا نرخ تبدیل و تحمل در این بیماران که در غیر این صورت باید یک کم شانس درمان و زنده ماندن است. ما احساس می کنیم که داده ها پشتیبانی ایمنی و تحمل پذیری ترکیب” Vohra گفت.

پزشکان تاکید کرده اند که این امکان پذیر است به ارائه دسته کوچک موسیقی جاز درمان تحت برنامه شرایط و باید گفت که مطالعات انجام می شود باید با بزرگتر بود.

“ما همچنین بر این باورند که این یافته ها نیاز به تایید با همگروهی بزرگتر است و بیماران باید بیشتر از نزدیک مشاهده و با فشرده مانیتورینگ ECG. به دلیل تغییر الگوی مقاومت از بیماران ممکن بود برای انجام یک کنترل شده با تعداد زیادی از بیماران” این مطالعه اشاره کرد.

“کشف داروهای جدید Bedaquiline و Delamanid داده اند برخی از امید و محدود گزارش از نتایج موثر در دسترس هستند. هر دو مواد مخدر نمایشگاه قلبی-سمیت (نامنظم چفت و بست از ضربان قلب) و چه کسی توصیه می شود در ترکیب خود استفاده کنید در صورت عدم وجود شواهد کافی. با این وجود پزشکان شده اند با استفاده از هر دو دارو در بيماران آن است که توصیه می شود رژیم چهار داروهای موثر می تواند داده شود بدون استفاده از آنها را پیدا کرده اند و به هر دو موثر در شرایط خلط و فرهنگ تبدیل امن در نظر Qtc طولانی شدن و تحمل” مقاله بیشتر اشاره کرد.

آن را به نقل از حداقل پنج تن دیگر مطالعات بین المللی از جمله Tadolini M که در سال 2016 مستند اولین مورد از XDR-TB بیمار تحت درمان با هر دو Bedaquiline و Delamanid در اروپا تنفسی مجله. در نهایت Maryandyshev یک در سال 2017 مستند که دسته کوچک موسیقی جاز مشغول به کار در پنج بيمار مبتلا به XDR-TB.

در 2018, لانست انجام یک بررسی گذشته نگر از 28 بيمار تحت درمان با دسته کوچک موسیقی جاز از سال 2016. در سال 2018 کیم CT و همکاران در اروپا تنفسی مجله گفت که از 55 بيمار خلط مثبت فرهنگ در شروع Bedaquiline و/یا Delamanid درمان 39 (70.9 درصد) به دست آورد خلط فرهنگ تبدیل در ميانه 119 روز.

در دسترس نبودن مواد مخدر و پزشکان هیجانی

حتی پس از کشت و شواهد تولید هر دو در هند و در سطح بین المللی نسبت به ایمنی و اثر بخشی از Bedaquiline-Delamanid دسته کوچک موسیقی جاز رژیم ملی دستورالعمل درمان در هند به روز نشده است توصیه می شود این دسته کوچک موسیقی جاز. دلیل این است که دولت هند است و انتظار سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می شود این دسته کوچک موسیقی جاز برای اولین بار مقامات در MoHFW گفت.

در سال گذشته بر اساس بمبئی-قفسه سینه پزشک Dr Yatin Dholakia شناسایی دو نفر از بیماران خود را که در جان نیاز به یک دسته کوچک موسیقی جاز. یک خانم بود در چهل سالگی برای آنها Dr Dholakia می تواند برخی از-چگونه ترتیب دسته کوچک موسیقی جاز در زمان قرار دادن در تکرار درخواست با بمبئی مدنی بدن – Bri-hanmumbai Municipal Corporation (BMC). یکی دیگر از بیمار خود را یک مرد مسن در دهه هشتاد در سپتامبر سال گذشته بود که هنوز هم در انتظار مجوز به سود رژیم و در حال حاضر سه ماه دیر به دسترسی به زندگی صرفه جویی در مصرف مواد مخدر به خصوص Delamanid.

“چیزهای بسیار ad-hoc و ما باید به طور مداوم در مورد دسترسی داشته باشید. دو نفر از بیماران مورد نیاز این دسته کوچک موسیقی جاز. یکی در حال حاضر در Delamanid-Bedaquiline دسته کوچک موسیقی جاز و ما تا به حال برای اولین رویکرد محلی منطقه TB افسر که پس از نزدیک به شهرستان TB افسر و پس از آن دولت TB افسر به دریافت نگه دارید از مواد مخدر. دوم بیمار رفته از طریق غیر انتفاعی مسیر برای دسترسی به, اما هنوز نشده است آغاز شده در رژیم. شده است سه ماه پس از او بوده است تجویز regi-men اما هنوز نشده است آغاز شده در مواد مخدر” دکتر Dholakia گفت BusinessLine در ماه سپتامبر سال گذشته است.

در نهایت در صورت عدم وجود در دسترس بودن Delamanid مقامات در بدن مدنی نوشت: یک e-mail به تمام پزشکان در بمبئی درخواست از آنها برای جلوگیری از تجویز بیماران نجات دسته کوچک موسیقی جاز رژیم به دلیل Delamanid بود به سادگی در دسترس نیست. بدن مدنی نوشت: به پزشکان خصوصی گفت که آنها در یک موقعیت برای تامین دارو و بنابراین پزشکان باید جلوگیری از قرار دادن بیماران خود را در ” خارج از برچسب استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز درمان است.’

“وقتی ما برای ارائه دسته کوچک موسیقی جاز Bedaquiline خواهد بود بلافاصله آغاز شده اما برای تهیه Delamanid آن را یک ماه یا بیشتر. این تاخیر خطرناک است در برابر اصول درمان است. شما می توانید اضافه کردن یک فرد به مواد مخدر از یک دسته کوچک موسیقی جاز رژیم است که نجات بخش است. اگر شما این شانس وجود دارد که مواد مخدر مقاومت را افزایش می دهد و در نهایت بدون دارو ممکن است کار” گفت: Dholakia.

که سرخپوستان همیشه وابسته به کسی که هدایت به بهداشت عمومی در تصمیم گیری با مشکل مواجه است, نظرات Dholakia. “چه کسی توصیه می شود ترکیبی تا کنون وجود دارد اما گزارش های بین المللی برای استفاده از این داروها به خصوص از آفریقای جنوبی و مردم به خوبی انجام داده اند. اگر چه هند است که در خط مقدم TB اپیدمی ما و بسیاری از کارشناسان که زمینه سطح تجربه اما ما همیشه بستگی به سازمان های خارجی مانند که. که لینک های هدایت به (در دسترس بودن) بودجه. همچنین باید ما را فراموش کرده اید ما تخصص؟,” او انگلیسی دوبله.

Dr Dholakia می گوید: “ما در حال کندتر عقب و عقب در اجرای هر چه ما نیاز به. هر بار که ما به اجرای چیزی وجود دارد یک چالش جدید خیره در چهره ما, که ما به عنوان یک دولت است قادر به گرفتن تا با.”

Dr Alpa دلال دیگری که پزشک درمان بيماران مبتلا به سل مقاوم در برابر دارو در مدنی-اجرای Sewri TB بیمارستان در بمبئی می گوید که در حال حاضر او دارای حداقل سه نفر اين بيماران در Bedaquiline-Delamanid دسته کوچک موسیقی جاز. اما او نیاز به دسترسی به دسته کوچک موسیقی جاز برای بسیاری از بیماران تا سه یا چهار در یک ماه اما قرار دادن همه آنها در درمان است که در حال حاضر غیر ممکن است.

او rues که وجود دارد افزایش در موارد هستند که به طور گسترده (XDR) و یا بسیار مقاوم در برابر دارو (XXDR) بیماران و بسیاری از گزینه های در دسترس هستند برای درمان آنها. “هنگامی که ما در اجرای مواد مخدر حساسیت تست در بیمار نمونه ما متوجه است که بیمار حساس به تنها دو یا سه دارو. در زمان فقط با اضافه کردن یک دارو Bedaquiline کافی نیست و ما باید به آنها ترکیبی از Bedaquiline, Delamanid و ایمی پنم. مگر ما آنها را به سه داروهای جدید وجود دارد این است که هیچ شانسی برای این بیماران برای همیشه درمان شود چرا که آنها باید گسترده بیماری و مقاومت در برابر الگوهای بنابراین ما باید واقعا برای-mulate یک رژیم است که می تواند موثر” دلال می گوید.

“پس از آن وجود دارد برخی از بیماران که ممکن است دوباره با فرهنگ مثبت پس از پایان استفاده از Bedaquiline و در این بیماران بیش از حد ما نیاز به ترکیب. در حال حاضر به نظر می رسد که TB برنامه می کند به اندازه کافی پول برای دادن این دسته کوچک موسیقی جاز” او در ادامه می گوید.

جنیفر غربی پزشک و انسان شناس پزشکی در آمریکا مستقر در دانشکده پزشکی هاروارد نظرات “ما گذاشته شده اند با مواد مخدر به دلیل سفارشات تاخیر شد, آیا این صدا مانند یک کشور خواهد شد که از بین بردن سل در پنج سال ؟ نه به من! بیمارانی که مقاومت به کینولین مواد مخدر خانواده نیاز به هر دو Bedaquiline و Delamanid در غیر این صورت شانس خود را درمان بسیار بسیار کم است.”

شب ذکر یک مثال از آفریقای جنوبی که در آن همه کودکان که نیاز به دارو در حال دریافت آن است. “آفریقای جنوبی به منزله از 50 درصد از Delamanid استفاده در سطح جهان. چگونه این دو کشور (هند و آفریقای جنوبی) در نهایت در چنین مسیرهای متفاوت. آن است که صداقت و فرانک بحث از چیزی است که کار نمی کند در آفریقای جنوبی که به آنها منجر به بهبود” غربی گفت.

وی در ادامه گفت: “این مایه تاسف است که هند معرفی Delamanid خیلی دیر داد و آن را به تنها 400 نفر است. Delamanid یکی از امن ترین دارو برای کودکان, پس چرا این دارو دارای اولویت داده می شود و در کودکان بزرگتر از شش. بمبئی که در آن Wadia بیمارستان است که قرار است به مرکز تعالی برای کودکان نمی تواند Delamanid. این یک ترحم و خجالت برای هند است.”

(این گزارش حمایت شد Thakur بنیاد خانواده. این Thakur بنیاد خانواده است و نه اعمال هر گونه کنترل سرمقاله بیش از محتویات این گزارش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>