ضد دامپینگ وظیفه خروج در انجمن اولیا و مربیان استراحت برای انسان ساخته شده از پارچه

Anti-dumping duty, Anti-dumping duty withdrawal, PTA, India Ratings and Research, Reliance Industries, Indian Oil Corporationدر نتیجه وجود دارد خواهد بود یک بهبود در سودآوری و اعتبار معیارهای از شرکت های بخش مطالعه گفت.

این اتحادیه تصمیم دولت برای برداشت ضد دامپینگ وظیفه در اسید ترفتالات خالص (PTA) را بهبود بخشد استطاعت انسان ساخته شده از منسوجات دادن به آن استفاده بیش از پنبه. با لغو وظیفه انجمن اولیا و مربیان و گسترش تومان 7-Rs 8 به ازای هر کیلوگرم (واردات فرود قیمت بیش از داخلی) را کاهش می دهد بیش از کوتاه مدت با فرود آمد PTA بودن ارزان تر توسط Rs 4-Rs 6 در هر کیلوگرم است. این امر منجر به قیمت تمام شده محصولات در حال سقوط توسط Rs 3 – 5 روپیه در هر کیلوگرم می دهد که افزایش تقاضا گفت: هند رتبه بندی و تحقیقاتی (Ind-Ra) در مطالعه آن است.

علاوه بر این حذف این وظیفه خواهد منجر به افزایش واردات و در نتیجه کاهش تامین کننده غلظت و بهبود قدرت چانه زنی از پایین دست تولید است. در نتیجه وجود دارد خواهد بود یک بهبود در سودآوری و اعتبار معیارهای از شرکت های بخش مطالعه گفت.

اخبار مرتبط

با این حال از لغو اضافه خواهد تاثیر منفی سودآوری انجمن اولیا و مربیان و بازیکنان. وجود دارد تنها چهار کنندگان از انجمن اولیا و مربیان در هند — Reliance Industries (RIL), MCPI هندی نفت شرکت (IOCL) و JBF صنایع (JBF).
هند تا به حال تحمیل اضافه کردن از 85 دلار-160 دلار در هر تن در سال 2014 و تا به حال تمدید مشابه در سال 2016.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>