او پس از دستگیری در بمبئی دکتر خان آورده بود به علیگر از جایی که او بلافاصله معطوف به منطقه زندان در کشور همسایه ماتورا.

معلق paediatrician Dr Kafeel خان منتشر شد از ماتورا منطقه زندان و پس از او به قید وثیقه در ارتباط با ضد کا سخنرانی در حوزه در ماه دسامبر سال گذشته است. او روز سه شنبه منتشر شد شب بعد از اینکه به قید وثیقه توسط علیگر ارشد قضایی دادرس در روز قبل از. خان دستگیر شد به ویژه نیروی کار از بمبئی در ژانویه 29 در ارتباط با گفتار او تحویل داده شده بود در طول یک ضد کا اعتراض در دانشگاه اسلامی علیگر در دسامبر 12.

یک مورد ثبت شده علیه او در مدنی خطوط ایستگاه پلیس در اینجا برای ترویج دشمنی میان ادیان و مذاهب مختلف. او پس از دستگیری در بمبئی دکتر خان آورده بود به علیگر از جایی که او بلافاصله معطوف به منطقه زندان در کشور همسایه ماتورا. به گفته پلیس این انجام شد به عنوان یک اقدام احتیاطی در نظر anti-کا تظاهرات در حوزه دانشگاه و در Eidgah زمینه در شهرستان. پلیس گفته بود که دکتر خان حضور در علیگر زندان می تواند به تشدید وضعیت نظم و قانون در شهر است.

اخبار مرتبط

دکتر زودتر بازداشت او به اتهام نقش در مرگ بیش از 60 کودک در یک هفته در BRD کالج پزشکی در گوراکپور در ماه اوت سال 2017. تامین کوتاه مدت از اکسیژن در کودکان بخش سرزنش شد که در آن زمان برای مرگ و میر. حدود دو سال بعد یک دولت پروب پاک خان از تمام اتهامات باعث او را به دنبال عذرخواهی از یوگی Adityanath دولت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su