Anti-CAA protests, democracy, Citizenship  (Amendment) Act , NRC, Narendra Modi, Nandigram, congressدر حالت ایده آل باید وجود داشته باشد گفت و گو بین دولت و از جمله BJP/ RSS رهبران و نشان دادن گروه. (یعنی عکس)

هند یک دموکراسی اما همچنین دارای یک فرهنگ سیاسی با وسواس فنی قانونی. چند کشورهای دیگر شهروندان که بحث در مورد قانون اساسی خود را با جمله (هر چند اغلب با دانش) به عنوان سرخپوستان انجام دهد. در حال حاضر بحث بر تابعیت (متمم) قانون نشان می دهد این. به نظر من هر آنچه که شما ممکن است فکر می کنم این کا را سخت به آن را خلاف قانون اساسی است. آن را نمی کند و نگرانی شهروندان هند اما پناهندگان. مردم مخالف آن گمان می برند که از آن استفاده می شود در یک تبعیض آمیز در طول راه ثبت ملی شهروندان/ملی ثبت احوال تمرینات. این یک حدس است که ممکن است در عین حال به نوبه خود درست است اما پس از آن دشوار خواهد بود به پین کردن که در آن تخلف از قانون اساسی رخ می دهد.

اما هند, لاغرها, سنت که بنیادی است و آن دموکراسی است. این سنت Mohandas Gandhi در عدم همکاری جنبش — از مطیع قانون تخطی از قانون است. Gandhiji تمرین باز سرپیچی از قانون و پذیرش نتیجه مجازات است. این به طور ضمنی پذیرفته است که قانون شد (از نظر حکومت استعماری) معتبر است. حتی پس از آن را مسخره قواعد عدالت طبیعی. از این رو مدنی غیر خشونت آمیز مقاومت سلاح استفاده می شود.

اخبار مرتبط

آیا این بازگویی سابقه هر گونه ارتباط امروز ؟ یک بار دیگر بزرگی هر چند ناهماهنگ توده جنبش مقاومت در سراسر کشور هجوم قانون است. آن بزرگ شدم خود به خود بعد از پلیس تاخت و تاز در جامع Millia اسلامی, دانشگاه پردیس به هر دلیلی. گسترش این جنبش به ویژه پس از شاهین باغ اشغال شده است دیدنی. آن را ممکن است با توجه دولت به سرزنش یک یا دیگر احزاب مخالف برای داشتن سازمان یافته آن است. اما ما می دانیم که هیچ یک از آنها دارای تخیل یا توانایی برای سازماندهی هر گونه جنبش مردمی در این مقیاس است. چه تر است, هر کجا که آنها در قدرت و نگرش خود را به هر گونه مخالفت است به از بند باز کردن را فشار باندهای یا پلیس. توانایی تحمل تفاوت تا حد زیادی وجود ندارد و از فرهنگ احزاب سیاسی هند هر زمان که آنها در قدرت هستند. این مرکز تا به حال Nandigram و کنگره سال 1984 سیک پوگروم.

زیرا این یک پدیده سیاسی نیست رهبری مخالفت احزاب سیاسی وجود دارد کنجکاو عدم پاسخ از دولت است. شاید آن است که دهلی انتخابات که در حال ساخت یک رویکرد مستقیم دشوار است. اما چیزی است که مورد نیاز برای شکستن تنش است.

در حالت ایده آل باید وجود داشته باشد گفت و گو بین دولت و از جمله BJP/ RSS رهبران و نشان دادن گروه. اما تظاهرکنندگان در حال unorganised. رهبران سیاسی احزاب مخالف نیست پیشرو در جنبش اما اظهار نظر از حاشیه. این نیاز به کسی که همه طرف می تواند اعتماد به هماهنگ گفت و گو است. همانطور که در حال حاضر هیچ کس وجود دارد که می توانید آن را به جز نخست وزیر نارندرا اما او بوده است نه حاضر به تعامل با شهروندان است. او آن را می بیند به عنوان یک فرصت برای حمله به احزاب مخالف. این ویژگی قدرت بیشتر و نفوذ به احزاب مخالف از آنها واقعا. آنها رقبا برای رای در انتخابات اما بی ربط به موضوع در دست است.

آن را آسان خواهد بود برای دولت به رد گفت و گو با “قانون شکن”, به استفاده از پلیس و دیگر نیروهای امنیتی به دست آوردن راه خود را. زندگی از دست رفته خواهد بود دلیلی برای اثبات این نکته که دولت در درون قدرت خود را برای جلوگیری از کسانی که قانون شکنی. هرگز آن را با این نسخهها کار, اعتراضات ادامه خواهد داد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im