ضد کا تظاهرات: Arvind Kejriwal مردم را به خودداری از درگیر شدن در خشونت

دهلی وزیر Arvind Kejriwal در یکشنبه خواست همه را به خودداری از غرقه شدن در خشونت و کارگردانی منطقه دادستانی به سازماندهی راهپیمایی صلح و ملاقات با مردم از همه مذاهب است.

خشونت spiralled بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرقی دهلی نو آن را تبدیل به یک میدان جنگ در روز دوشنبه با دیوانه وار معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و پرتاب سنگ.

هفت نفر کشته شدند در درگیری های خشونت آمیز بیش از اصلاح قانون تابعیت.

Kejriwal به نام جلسه حزب MLAs از خشونت-مناطق ضربه و مقامات ارشد از بخش های مختلف. “من درخواست تجدید نظر به همه با دست خورده به خودداری از غرقه شدن در خشونت همه مسائل را می توان از طریق گفت و گو” او اضافه شده است.

Kejriwal گفت که او خواسته است منطقه دادستانی و SDMs برای انجام راهپیمایی صلح و آرامش جلسات که مشارکت مردم از همه ادیان است. او گفت: این جلسات باید ببینید مشارکت MLAs.

“در خشونت-مناطق آسیب دیده, درخواست تجدید نظر باید از معابد و مساجد برای حفظ صلح است. من نیز درخواست دبیر کل به درخواست کمیسر پلیس برای افزایش تعداد افسران پلیس و همچنین قدرت را به پلیس محلی مقامات” Kejriwal گفت.

رئیس جمهوری همچنین از تمام مسئولين بيمارستان به بهترین شکل ممکن درمان برای قربانیان و خواسته آنها را به ماندن در شب زنده داری.”سازمان آتش نشانی نیز خواسته شده است به منظور هماهنگی با پلیس و رسیدن به مناطق آسیب دیده در زمان,” او گفت:.

او گفت: وجود دارد نیاز به مهر و موم مرزها برای جلوگیری از خارجی ها از آمدن و غرقه شدن در خشونت است. او همچنین گفت: پیشگیری دستگیری باید با در نظر گرفتن این وضعیت است.

Kejriwal-شاه ملاقات

به زودی پس از جلسه Kejriwal ملاقات وزیر خانه Amit Shah به بحث در مورد وضعیت نظم و قانون در دهلی نو.

Kejriwal گفت: این جلسه با شاه مثبت بود و همه احزاب تاکید بر بازگرداندن صلح در سرمایه های ملی.

به گفته پلیس و منابع 48 پرسنل پلیس و 98 غیرنظامی در روز دوشنبه درگیری بین طرفدار و ضد کا گروه در Jaffrabad, Maujpur, Chandbagh, Khureji خاص و Bhajanpura. سه آتش نشانی نیز دریافت صدمات در حالی که dousing شعله های آتش در این منطقه است.

این وضعیت تا به حال پس از تشدید BJP رهبر Kapil Mishra به نام یک گردهمایی در روز یکشنبه. Mishra خواستار آن شدند که پلیس حذف anti-کا معترضان در عرض سه روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>