یکntarctica فقط با سنجش زمان یک رکورد دمای بالای 65 درجه است.

اندازه گیری گرفته شده در روز پنج شنبه در اسپرانزا پایه در امتداد قاره تثلیث شبه جزیره با توجه به واشنگتن پست. اندازه گیری را درهم شکست رکورد قبلی از 63.5 درجه است که گرفته شده بود در مارس 2015, اگر چه آن را هنوز هم باید به طور رسمی مورد بررسی و تایید شده است. این تابستان در نیمکره جنوبی و در این زمان از سال قطب جنوب دریافت بالاترین درجه حرارت.

قطب جنوب شبه جزیره گرم شدن سریع تر از بسیاری از مکان ها در جهان است. در 50 سال گذشته درجه حرارت وجود دارد افزایش یافته است 5 درجه است که دانشمندان نسبت به تغییر آب و هوا. در طول همان دوره 87 درصد از یخچالهای طبیعی در شبه جزیره سواحل غرب عقب نشینی کرده اند.

اریک Steig یک glaciologist مطالعه تغییرات آب و هوایی در دانشگاه واشنگتن نبود کاملا شگفت زده اوج متوسط. او همچنین گفت که می تواند آن را شکسته و دوباره به زودی.

“[این کتاب] نمی آید به هر مکان” Steig نوشت. “اگر چه وجود دارد این است که دهه به دهه تنوع اساسی روند در سراسر بسیاری از این قاره در حال گرم شدن است.”

“که گرم شده است به خصوص سریع در شبه جزیره قطب جنوب — که در آن اسپرانزا است — در تابستان (فصل [آن را] در حال حاضر در)” Steig گفت. “بنابراین ما می توانیم انتظار این نوع پرونده به تنظیم دوباره و دوباره حتی اگر آنها نمی, مجموعه هر سال است.”

برخی حرارت هوا مدل های پیش بینی منطقه را ببینید درجه حرارت 40 تا 50 درجه بالاتر از میانگین در چند روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im