یکی دیگر از شوک در انتظار چین کارخانه

از هفته گذشته ایمیل از مشتریان خارجی شده اند سیل به مدیر صادرات گریس گائو را در جعبه درخواست به تاخیر سفارشات در حال حاضر ساخته شده, قرار دادن کالاهای آماده برای حمل می شود در خود نگه دارد تا اطلاع ثانوی و یا درخواست برای پرداخت دوره فیض از دو ماه.

گائو شرکت شاندونگ Pangu Industrial Co., باعث می شود ابزارهایی مانند چکش و تبر از 60 درصد آن به بازار اروپا است. به عنوان ویروس نابسامانی قاره اروپا از اسپانیا به ایتالیا, خاموش شدن ناگهانی وجود دارد قطع سفارشات به کارخانه های چینی فقط به عنوان آنها شروع به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. این یک داستان در حال پخش در سراسر کشور.

“این یک کامل, نمایشی, چرخش,” تاسف گائو برآورد فروش در آوریل-مه غوطه ور خواهد شد تا آنجا که 40 درصد از سال گذشته است. “در ماه گذشته ما این بود که مشتریان پس از تعقیب ما بررسی می کنیم اگر هنوز تحویل کالا به عنوان برنامه ریزی شده. در حال حاضر آن را تبدیل به ما تعقیب بعد از آنها درخواست اگر ما هنوز هم باید ارائه محصولات به آنها دستور داده است.”

این در حال ظهور الگو به شمار قبر خطر ابتلا به شانس دوم در جهان-بزرگترین اقتصاد می تواند به ترمیم آسیب از تعطیلی در ماه فوریه برای جلوگیری از ویروس. حتی به عنوان سیاست گذاران از جمله نخست وزیر لی کچیانگ بحث تا بهبود و رول حمایت از اقدامات اقتصاددانان همچنان به کاهش رشد خود را پیش بینی.

“این است که قطعا دومین موج شوک برای اقتصاد چین گفت:” Xing Shinan یک اقتصاددان در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی. جهانی گسترش ویروس “تاثیر می گذارد ساخت چین از طریق دو کانال: مختل زنجیره عرضه و کاهش تقاضای خارجی.”

اولین بینش از اطلاعات رسمی به ظهور درد برای صنعت خواهد آمد در مارس 31, زمانی که شاخص های مدیران خرید در ماه می منتشر شد. اما مگر اینکه قوی وجود دارد ارتجاعی رکورد رکود در سود دیده می شود در دو ماه اول سال است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

در این میان شرکت هایی می گویند که لغو سفارشات نامشخص تدارکات و تاخیر در پرداخت تبدیل شده اند آخرین سردرد.

“تولید کنندگان در حال دیدن بسیاری از موارد که در آن مشتریان خارج از کشور ابراز تاسف سفارشات خود را و یا که در آن کالا را نمی توان با توجه به آداب و رسوم تعطیلی در کشورهای دیگر گفت:” دونگ لیو معاون رئیس جمهور فوجیان تنگه نساجی تکنولوژی شرکت. در جنوب شرقی چین است. کارخانه خود را در مورد رزومه ظرفیت کامل پس از بازگشت از کارگران که رشته در استان هوبی در مرکز اصلی شیوع. “دندانه در سفارشات صادرات است و نه جدی.”

چین در حال حاضر رو به اول آن در سه ماهه انقباض در دهه و ضعیف ترین سال از سال 1976. در بدترین حالت-سناریو گذاشته شده توسط مهر اقتصاد, رکود در آمریکا و منطقه یورو و ژاپن را ریز ریز کردن برخی $2.7 تریلیون کردن تولید جهانی.

لغو و یا به تعویق افتادن بزرگ, رویدادهای ورزشی از انجمن ملی بسکتبال فصل به بازی های المپیک تابستانی, همچنین آمار کارخانه های چینی.

“یک یا دو هفته پس از بازگشت از سال نو چینی — شروع از اواسط فوریه — ما شروع به احساس سفارشات ما شروع به ناپدید می شوند یکی پس از دیگری” آلیس گفت: Zeng که شرکت AQ پین و هدیه شرکت. فروش سوغات. “اول آن بود که برخی از ماراتن در ژاپن که کشیده شد. و سپس سفارشات در اروپا و سپس آمریکا”

شرکت صادرات 100 درصد محصولات خود و به حال شده است در انتظار یک قرارداد برای عرضه یورو 2020 در حال حاضر-لغو اروپایی مسابقات فوتبال. او تامین کنندگان کارخانه در Dongguan در نزدیکی هنگ کنگ هنوز هم شلوغ است اما نه به احتمال زیاد بسیاری از سفارشات جدید از آوریل Zeng گفت.

“کاهش رشد صادرات در ماه های آینده اجتناب ناپذیر است” لو تینگ ارشد چین اقتصاددان در Nomura بین المللی هنگ کنگ با مسئولیت محدود نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان سه شنبه.

یک نوپای تثبیت شده بود در جریان این ماه با کمک دولت موفقیت نسبی در محدود کردن شیوع بیماری. اعتماد به نفس در کوچک و متوسط شرکت مارس افزایش یافت, هر چند از آن باقی مانده است در یک سطح نشان می دهد انقباض. بلومبرگ این مجموعه از اوایل شاخص نیز نشان داد فعالیت از افزایش بی سابقه ای پایین دیده می شود در ماه فوریه است.

در Keqiao Shaoxing منطقه در چین ساحل شرقی که مشهور برای منسوجات کارخانه در حال صدمه زدن به میان رکورد لغو سفارشات. پس از کارخانه وجود دارد دوباره باز این ماه برخی از 78 درصد از شرکت ها دیده می شود کاهش سفارشات و 65 درصد تا به حال برخی از دستورات موجود لغو شد با توجه به یک صنعت محلی بررسی.

این مستند به بسیاری از کشورها نیز ساخت تحویل نامشخص و تاخیر در پرداخت — یکی دیگر از nerve-wracking وضعیت برای شرکت های کوچک با نازک جریان های نقدی.

“ما باید برای حفظ این محصولات حتی پس از ما آنها را آماده.” گفت: Janny ژو یک مدیر صادرات در یک خودرو-قطعات موتور ساز با 200 نفر پرسنل در شرق شهر تایژو. “به طور کلی مشتریان ما را پرداخت نمی کند ما در زمان از آنجا که بانک ها تعطیل هستند و آنها خود خواسته تا در خانه بمانند.”

دولت در پاسخ به این بحران در حال ظهور با تمرکز بر نگه داشتن کارگران در مشاغل حتی اگر درآمد خود را قطع است. سیاست از جمله تاخیر در تامین اجتماعی پرداخت شده است شناور در برخی از نقاط, اما هنوز هیچ پتو اقدامات برای حفظ شرکت های عامل از طریق رکود شده است پرده برداری کرد.

وزارت تجارت اذعان کرد که برخی از سفارشات صادرات لغو شده به دلیل افزایش عدم اطمینان خارجی و وعده داده شده برای کمک به صادر کنندگان با تخفیف های مالیاتی و بیمه اعتباری. دولت حمایت از شرکت ها برای ساخت انبار در برخی از کلید تجارت سازمان ملل و تسهیل در ترخیص کالا از گمرک گمرک, در میان دیگر اقدامات.

“بدترین و در عین حال آمده برای صادرات و عرضه زنجیره ای گفت:” لری هو ارشد چین اقتصاددان در Macquarie Group Ltd. “برای کل سال چین صادرات به راحتی می تواند سقوط 10 درصد یا شاید هم بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>